Jump to content

yehonatan6597

משתמשים רשומים
    145
  • Last visited

Everything posted by yehonatan6597

1. “אל הדשא הוא עולה ומחמיץ כמו חולה״
  2. לוקח את העסקה של איתן אזולאי על עידו שחר. אזולאי אחלה שחקן מזכיר לי מאוד את הסגנון של גולסה. הוא תחבולן, פעלתן, תזזיתי, אנרגטי, לוחץ גבוה, נכנס לעומק, עובד קשה על המגרש. ערס חיובי
  3. לא ברור הדפקה שלו עם החילופים רוב הקבוצה מדקה 65 כבר הייתה גמורה אחרי משחק בעצימות גבוהה מאוד בחמישי יש על הספסל את קיקו, דוידה, עידו שחר למה לא לרענן קצת
  4. דן ביטון ברצף איבודים מסחרר חייב לצאת החוצה
  5. וואלה אחלה אבישי כהן ! שמאסון יילך כוסאומו
  6. יש לנו שלושה בלמים שאחד מהם אחלה מגן שמאלי ובלם בינוני ועל השניים האחרים אני לא רוצה לדבר בכלל בנוסף לזה משפתי זה נחמד אבל לא ברמה ועל המחדל של מוסקארה מישהו חייב ללכת הביתה. לקחת אליפות אולי זה יספיק כי הליגה השנה באמת פח ואנחנו תלויים בעיקר בכשירות של מילסון וערן. אבל כל עוד נפגוש יריבה שהיא קצת איכותית אנחנו פשוט לא שם. זה לא ייאמן שהשאירו את לוקאסן ובנוסף לזה במקום להביא את השוער הליצן הזה לא העמידו פה בלם זה פשוט מחדל.
  7. משפתי ניר ביטון ולוקאסן זה לא לרמה הזאת תסלחו לי
  8. הייתי ביציע והייתה חגיגה אחת גדולה כולם נהנו מהסיטואציה זה שהשופט השרמוטה עצר את המשחק על כלום ושום דבר זה משהו אחר, הוא עצר את המומנטום ולא הארגון. כל עוד האבוקות נשארות ביציע ולא נזרקות לדשא הכל מצויין שאפו לארגון על אווירה קטלנית היום
  9. ליצנים כולכם האבוקות נשארו בתוך היציע ולא נזרקו לדשא היה כיף מאוד ותרם להשפלה על הפועל תהנו מהרגע כבר
  10. התרגשות שלא הייתה הרבה זמן לפני דרבי. דווקא בגלל האמונה שלהם שהם יכולים לעשות את זה מלחמת עולם מחר !!!!!!
  11. תספורת בושה של פרץ כאילו הוא עצר בתחנת דלק אמר למוכר תעביר לי רגע מכונה
  12. מתסכל מאוד התיקו אתמול דווקא בגלל שחיפה הפסידו אמנם זה רק מחזור 3 אבל אם היינו מנצחים אתמול ביינו פותחים פער קטן ומפלס הלחץ שם היה עולה משמעותית
  13. וואלה יצא גברי מה אתם מזיינים את המוח עכשיו צריך להוכיח את עצמו על המגרש
  14. מאסון ואבישי כהן לעמות ג׳ראלדש וקנדיל זה שיפור יפה בעמדת המגן הימני רק שיביאו כבר בלם ואפשר לסגור את החלון.
  15. חד משמעית אי אפשר לסמוך עליו לאורך עונה שלמה בכל משחק יש לי חשש שהוא הולך למכור אותנו
  16. חייב בלם ו10 במקום ביטון בדחיפות עידו שחר צריך לשחק יותר.
  17. מוכר כרטיס לשער 13 80₪ זמין כאן 0526300101
  18. לא קרוב אפילו פשוט שיחק עם אמאדור וטיבי בשיא שלהם לפניו חייבים להביא בלם זר ברמת אמאדור בשיא אחרת אנחנו בבעיה קשה מאחורה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.