Jump to content

yehonatan6597

משתמשים רשומים
    145
  • Last visited

Everything posted by yehonatan6597

1. מוכר כרטיס להיום שער 13 70₪ 0526300101
  2. אם הוא היה שחקן כזה גדול כמו שמנסים לעשות ממנו פה אז הוא היה מקבל קצת יותר דקות לא ? לפי מה שזכור לי הוא לא פצוע כבר שלושה חודשים במעט שראינו אותו אין בו שום דבר מיוחד שמצדיק מקום של זר באמת שאני מעדיף את דן ביטון עליו בכל יום בשבוע
  3. אין בו כלום שמצדיק מקום של זר, שחקן פרווה לגמריי. דן ביטון יותר טוב ממנו לשחרר בקיץ
  4. מחפש החלפה נותן כרטיס ל13 תמורת כרטיס ל11 להערב 0526300101
  5. מחפש החלפה נותן כרטיס ל13 תמורת כרטיס ל11 להערב 0526300101
  6. הליכלוכים על ערן זה גועל נפש ברמה הכי גבוהה שיש יא חבורת כפויי טובה בתחילת העונה שלקח אותנו על הגב קראתם לו אל עכשיו כשהוא לא בכושר אז הוא הבעיה של הקבוצה אה תתביישו *אני גם חושב שהוא בכושר גרוע מאוד וזו לא בושה להוריד אותו לספסל למשחק אחד או שניים אבל מכאן ועד להפוך אותו לבעיה של הקבוצה זו כפיות טובה ברמה הכי גבוהה שיש !
  7. משפתי זאדה שלמה סאבו אבישי קרצב יוריס קיקו מילסון דוידה ערן
  8. דוידה עדיף היחיד שתפקד במעט שקיבל נגד חיפה
  9. עדיף לעלות עם קישור חזק של יוריס-קארצב-פרץ מאשר 3 בלמים
  10. אחלה גולסה כשהוא טוב הוא הכי טוב
  11. בשורה התחתונה בלי מילסון זו פשוט אותה קבוצה מוגבלת של שנה שעברה אותה קבוצה שתלויה באם הכדור של ערן ייכנס או יילך למשקוף לא רואה שום הבדל בחודש האחרון מהקבוצה של קראנקה
  12. סולד אאוט מנויים שמינית גמר קונפרס מכירות של אוסקר, דניאל פרץ ויובאנוביץ במיליוני אירו והחיזוק שקיבלנו זה מתן בלטקסה לא יודע מה זה יותר - עצוב או מצחיק אולי נמשיך להאשים את יצחקי ….
  13. *החלפה בלבד* נותן כרטיס ל13 תמורת כרטיס ל11 לדרבי מחר
  14. הדיבורים על בכר הם לא רלוונטים לכלום הוא יקבל את הנבחרת אחרי שחזן יחרבן גם בליגת האומות
  15. העיקר קיללנו את יצחקי בלי הפסקה מסתבר שהכל דפוק גם ככה אותה התנהלות מסריחה מנחיתים לי פה את בלטקסה אחרי שמינית גמר קונפרס תתחילו לשלם בני שרמוטות ותביאו רכש אותה קבוצה עם שחקנים בינוניים כבר 4 שנים
  16. שיתחילו להוציא כסף כוסשלהאמא שלהם זונה שמינית גמר קונפרס, מכירות של שחקנים רק מכניסים כסף על הראש שלנו ומאז יובאנוביץ מביאים לנו רק שחקנים מסכנים בהעברות חופשיות כמו בלטקסה תתחילו להוציא כסף ולהביא מה שאפשר יא בני שרמוטות
  17. לכל הרשימה של הבלמים הישראלים שרשמתי חד משמעית כן
  18. ומה עם הטעות של לוקאסן בגול של פתח תקווה אותו משחק עם הקפיצה ההזויה שלו ? אתה נתפס על נחמיאס יותר מידי לכל אחד אפשר למצוא טעות בודדת כל משחק ולגמור אותו על זה בשורה התחתונה נחמיאס חזר מפציעה ונכון לכרגע הוא סביר לגמריי והמשחק רגל שלו הוא גם בסדר גמור. לא רואה הבדל בינו לבין פיבן/בלטקסה/ניר ביטון/כל בלם ישראלי בינוני אחר שהיה כאן בשנים האחרונות לפחות הוא מסוכן גם במשחק ראש ומוסיף ערך בקרנות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.