Jump to content

באר שבעי

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. וואו באמת? תשמע אחי יש לי גיבוש בעוד שבוע בדיוק..ואני ממש לא בכושר..כושר גרוע עם עודף משקל..אבל עם הרבה מוטיבציה ורצון להוכיח,וגם בפן הפיזי לא אוותר ואפרוש... מה לעשות? ללכת? אני מאוד רוצה דבורים ולא סטילים ממה שהבנתי..השירות בדבורים באמת נראה לי יותר מעניין ומסקרן עבורי
  2. כן,פשוט השאלה שלי אם יש אפשרות לצאת לקורס חובלים כדי להיות קצין קרבי ולא קצונת חוף...כי קראתי איפשהו שרק אם חסר קצינים קרביים אז מוציאים לקורס חובלים..זה נכון?
  3. יש אפשרות לצאת לקצונה קרבית? הבנתי שיש קצונת חוף..וקצונה קרבית זה רק קורס חובלים..מה עושים במקרה כזה?
  4. פראנק גם אני באותה שאלה,אני לא בכושר בכלל..שוקל אם ללכת..מצד אחד מאוד רוצה את זה עקב העניין בזה,נראה לי שירות מאתגר ומאמין שאסתגל לים מאשר יותר בחי"ר... MATIS,השירות מאתגר ומעניין בדבורים? לשם אני מעדיף..צוות יותר קטן והכל..יש פעילות מבצעית? או שרק טוחנים שמירות?
  5. אהלן,יש פה מישהו ששירת בסטילים או בדבורים ויכול לספר קצת על אופי השירות? היה מרוצה ממנו? שירות מאתגר ועדיף על חי"ר?
  6. שוב אני מסכים איתכם חברים,אתם הייתם אתמול כמה רמות מעלינו ושלטתם לאורך כל המשחק,ואתם הקבוצה הטובה בישראל וגם אנחנו לא יכולים לתת לכם פייט אם אגיד את האמת(למרות שזה קרה לאורך כל המשחקים עד עכשיו..אני מדבר על יכולת)..לא באתי לחפש תירוצים ולא שום דבר אחר,הגיע לכם לנצח,ואפילו לכבוש חמישייה אתמול,אג'ידה הציל אותנו.
  7. חברים אני לא באתי להיכנס לעניין השיפוט,אני רק טוען שהאדום היה מוגזם והיה פנדל גם לדעתי,אבל מלבד זה אני חושב שבגול של יצחקי ראדי הסתיר לאג'ידה והיה בעמדת נבדל,ותשימו לב שגם במספרת של זהבי בן ביטון נפגע, באתי לפרגן,להגיד כל הכבוד,עידוד נהדר והייתה חוויה גדולה,שירבו משחקים כאלה עם עידוד ואווירה שכזאת,ושוב,אני מסכים,אתה כמה רמות מעל הליגה,אתם הקבוצה הטובה בישראל ומגיע לכם לזכות באליפות! בהצלחה
  8. אהלן,אז אחרי כל ההמתנה והציפיות בהחלט קיבלנו משחק סוער אמש, האוויריה ביציעים הייתה מדהימה,ללא ספק הרעדתם את בלומפילד ואהבתי במיוחד את המ-כ-ב-י,ואת השירים שהיציעים שרים ביחד-"הנה זה מגיע",היה כיף לראות את התצוגה אתמול של הקהלים וגם הקהל שלנו בפיגור עודד בטירוף ובסוף המשחק.אפשר להגיד שהמשחק הוכרע כבר בדקה השביעית,לרגע לא חשבתי שיהיה פה איזה מהפך לאחר ההרחקה ובמצב הנתון,כאשר אנחנו בפיגור ועם 10 שחקנים,ועם הגנה חדשה אפשר לומר שאינה מתואמת עדיין אחד עם השני,ושחקנים שאינם רגילים למעמדים כאלה(מקרה בן אלגרבלי), זהבי עם פספוס אדיר,לא ציפיתי ממנו שיזלזל בצורה כזאת.גול ענק של פלט,ומשחק ענק שלו,אתם בוודאי שמתם לב לכך,הרכש מגנק מתחיל לעשות את שלו. ארצה לציין את דור מיכה,שעשה המון המון צרות באגף הימיני,איזו טכניקה מדהימה,כדרור אדיר לאורך האגף ואחד על אחד מצויין, המצטיין מבחינתי פריצה,חלוץ ענק ובין הטובים שנחתו פה בארץ,מעבר לשער שלו,הוא נותן את כל במגרש ולא מפסיק לעשות תנועה אדירה(!!) שהרבה פעמים זהבי ומיכה פספסו אותו בכדורים, שחקן עם ראיית משחק מצויינת וחלוץ גדול ללא ספק. כעת הפער עומד על 6 נקודות,ובוודאי שרבים מהאוהדים שלנו כבר חשבו על אליפות והכל,אך אמרתי את זה עוד לפני,המשחק אתמול הוא לא זה שיקבע באופן סופי את זהות האלופה,אלא ללא ספק הניצחון שלכם אתמול קידם אותכם לאליפות השנייה ברציפות,בפער של 6 נקודות הכל פתוח,ואני לא אחד מאלה ששואפים לאליפות חברים,מבחינתי המקום ה2 הוא סופר הישג בשבילנו ומהווה כמו אליפות בשבילנו,לאחר עונות מאכזבות בנסיעות ללוד וראשל"צ,ובמאבקי הירידה,אני מרוצה וחותם מעכשיו על המקום השני והכרטיס לאירופה,שהגביע עוד בפתח. יש לכם קבוצה אדירה,אתמול הייתם טובים מאיתנו בכמה רמות,שלטתם במשחק ושלטתם בקצב,חבל לי ההחלטות של השופט שהרסו כבר בהתחלה את תכנית המשחק ויכול להיות שהכל היה שונה, מאחל לכם המון בהצלחה,היה מרגש לראות את העידוד האדיר אתמול!!
  9. אנחנו מגיעים עם הגנה חסרת ניסיון במיוחד,עם 3 שחקנים צעירים שלא חוו מפגשים כאלה בעבר,הכי הרבה היה בקבוצת הנוער. שיהיה המון בהצלחה,מקווה למשחק טוב ואיכותי,עם הרבה קצב,והרבה שערים.
  10. מי שמעוניין להגיע מחר ואין לו איך והוא מאזור הדרום מוזמן ליצור עימי קשר,אני אקח בכיף אני יוצא מב"ש..יש 2 מקומות
  11. אוהד ב"ש,אשלח לך גם תמונות שלי ממשחקים בגוש המעודדים
  12. לובסטר והחתול הצהוב,כיף לראות אוהדים כמוכם בסה"כ הקבוצה השנייה האהובה עליי היא מכבי ת"א(וציינתי כבר שהייתי במספר רב של משחקים שלכם..בעיקר ב13 ו1) ובכנות,כ"כ מקווה שאתם תהיו האלופים,ותייצגו אותנו בכבוד(ברח לי השם של הקבוצה שהדיחה את הפועל..פאדובה? ) מתאים לי מקום שני אחרי כ"כ הרבה שנים בלאומית ובמאבקי תחתית מול עכו ור"ג
  13. התקינו באולם הכדורסל החדש "הקונכייה" מסכי ענק לשדר את המשחק,בעקבות סאגת הכרטיסים והביקוש..הצפי כרגע מעל ל2000 אנשים שיגיעו..הכניסה כמובן חופשית.. ובנוסף,תהיה הקרנה על מסך גדול בקפה קקאו בגרנד קניון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.