Jump to content

Gabay10

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by Gabay10

1. כתבתי את זה כבר אתמול, הגיוני מאוד להביא עוד זר(שיהיה מחליף ככל הנראה כי גם ככה אי אפשר 6 זרים בהרכב) לעמדה 6\8. דוידה ויוני יכול להחזיק עד ינואר ואז נראה(בתקווה שסאבו מקבל אזרחות באמת). אם נביא 10 שיכול לשחק גם בכנף ימין, בכלל טוב. אבל מקווה שיבינו שצריך פה להביא תותח רציני, זה יכול לשנות את כל העונה.
  2. אוקיטה נראה שחקן אש, אבל הוא ממש על העמדה של מילסון. לפי סרטון ביצועים שלו הוא ימני ברגל לא שמאלי. מוס פוטצניאל מעניין, אולי נעצר בגלל שהביאו את דוידה בסוף?
  3. התאריך הוא 29.8 - מעריך שאוהדי מכבי נכנסים גם לטוויטר וליוטיוב לחפש מידע על רכש.
  4. לפי טוכמן מחפשים שחקן שיכול לנהל את המשחק לבעוט מרחוק ו.. לסייע!! לדן ביטון שמילא את התפקיד בהצלחה!! עד כה. הזייה. דוידה זה אחלה, צעיר ומוכשר ועוד שחקן מהיר מה שלא היה לנו בשנים האחרונות. רק לא הבנתי משהו - דודו זה הסוכן של דוידה?
  5. לא אמרתי מעולם להביא זר לא טוב. פשוט לקחת בחשבון שרק חמישה יהיו בהרכב.
  6. המינימום: 10 זר וינגר זר\ 5050 זר לוקאסן נשאר\בלם זר דוידה\סייף שבירו (אם אלמוג עוזב) בינתיים, 0\5. יש לנו שבוע - בהצלחה.
  7. אמרו שרוי קין רוצה אותו במכבי, נראה לי שלרוי קין אין יותר מדי סמכות פה..
  8. גם השוק ההולנדי יכול להיות הזדמנות. אם אני לא טועה המשכורות שם לא גבוהות בכלל (בטח בקבוצות אמצע טבלה) והכישרונות שם עצומים. אולי מכבי יכולה לפתות שחקן עם הצעה כספית גבוהה.
  9. אם הוא לא שיחק כל כך הרבה זמן, לך תדע איך הוא חוזר עכשיו. בלי קשר אני בטראומה מרומנים.
  10. באופן יחסי לסגל הוא מתכוון. אתה משחק עם חלוץ אחד ויש לך חלוץ זר איכותי על הספסל. הוא מתוסכל. אנחנו לא משתמשים בו, עם כל האיכות שלו - הוא די מיותר. גויגון אף פעם לא הוכיח שהוא שחקן הרכב באנקר פה עם כל הכישרון שלו והפוזות שלו לא שוות את זה.
  11. בשמאל הייתי שם חילוף ראשון את דור. בכל מקרה, רוב שחקני ההתקפה שמכבדים את עצמם יכולים לשחק גם באמצע 10 וגם באגף עם רגל הפוכה. איך שחקן כמו שרי למשל היה עושה אותנו מפלצת עכשיו. שכחתי מאבו פרחי באמת.. מה איתו? היה נראה שמחזיקים ממנו, ת'אמת מעדיף אותו חלוץ שלישי על כל מיני שבירויים. 2 מיליון על פארפה ואחוזים ממכירה עתידית ושיהנה בבלגיה. שחקן מוכשר ברמות, תכלס? לא יודע כמה מתאים בשיטה ובטח שלא רוצה להיות פה אז חבל על הזמן.
  12. צריך 6 זרים, אפילו אם הנוסף הוא פרוספקט או "הימור". מילסון יטוס לאליפות אפריקה, אירופה, ליגה, גביע. חבל לבזבז את המקום הזה.
  13. לגבי פארפה הוא צודק מאה אחוז - מי שלא רוצה להיות פה שלא יהיה פה. סיפור אחר לגמרי מפרץ. צריך שחקנים איכותיים, מתאימים ומחויביים. לגבי המשפט על השוער זר, הזוי.. לא הבנתי.
  14. מתחיל לתהות אם לא עדיף 5050 זר ולא וינגר זר. ולהביא דוידה\סייף לרוטציה. גם אם יבוא עוד וינגר זר (בנוסף ל10) הוא יהיה זר 6 ככל הנראה - כי בעיני ה10 זועק יותר.
  15. שחקן שחקן. ומשחק חכם גם, גם טכני, גם מהיר, גם אחד על אחד פסיכי וגם קבלת החלטות לא רעה עד כה. רק שימשיך ככה ומקווה שיביאו עוד איכות להתקפה שיהיה לו עם מי לשחק.
  16. ולא הייתי מביא את שבירו. זהבי ותורג'מן בחוד, תורג'מן גם באגף. שיונתן יחלטר חלוץ מרכזי אם חייבים.. יש עוד איזה חלוץ כשרוני בנוער?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.