Jump to content

Gabay10

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by Gabay10

1. חייב! באמת חסר לנו שוער. סתם קצת הומור מה יש בזה.. בכל אופן הסגל טוב, צריך להספיק עד ינואר. לא מכיר את אדלמן, אבל אם הוא פוטצניאל ל-6 אז מעולה לנו. עשר זר במקום דביטון, אמן תודה.
  2. בלם יהודי חייזר? או שנצטרך לפתוח עם נביטון עונה שלמה עכשיו?
  3. גם אם אתה לא מחזיק מדניאל ומשפתי - תביא שוער בוננזה. רצוי אחד עם פוטצניאל מכירה. איפה כל הכסף שעשינו? איך לא הגיע לפה זר חייזר ב4 מיליון יורו? אין מילים.
  4. ניר ביטון יהיה בלם פותח כאילו? מה זה החרא הזה. יש בלם יהודי ברמה שאפשר להביא? איזה מהלך שמסנדל אותנו. גול עצמי בדקה ה-90, העיקר דביטון יאריך חוזה.
  5. מעדיף את דניאל עליו כל יום. אלא אם יש משהו רפואי עם דניאל שאנחנו לא יודעים - זאת החתמה פאקינג הזויה הזויה. איך מועדון כמו מכבי בכלל במהלך הזוי שכזה (מכל הבחינות). גם אם דניאל לא כשיר, ממשיך עם משפתי. חרא עלינו בקיצור.
  6. יותר מזה - גם אם סאבוריט מקבל אזרחות לא הייתי מביא שוער זר. בלם ו10. אלא אם צצה הזדמנות באמת להביא איזה עילוי או איזה פוטצניאל כמו ראייקו, זה לא המצב.
  7. אצילי חוזר אבל התנה זאת בכך שיהיה לו סוחר פרטי בקבוצה.
  8. מעולה, היינו חייבים מגן מחליף. שיהיה לו בהצלחה!
  9. התנהלות לא מוסברת, היום רק מתחילים לחפש שחקנים? רז אגב אומר מחפשים ב"מספר עמדות". יכול להיות שהחשיבה היא שהשחקן האיכותי ביותר שיהיה אפשר להביא אותו יביאו. אבל שוב, רק יום לפני מתחילים? מוזר קצת. לגבי שבירו - לא הייתי מתאבד עליו, אם אפשר להשאיל ב150 אלף יורו אולי הייתי שוקל. אבל דור חייב לשחק.
  10. מסכים. אפשר להבין שלא יחליפו עכשיו חצי סגל או ילכו למהלכים עם סיכון גבוה כמו החלפת לוקאסן. אבל לא למלא עמדה של זר זאת איוולת.
  11. מעניינת אותי דעתך. אם נתייחס לקיקו כעובדה מוגמרת, ועל סמך הסגל - לאיזו עמדה היית מביא זר?
  12. מחזיק מרובי קין איש שמבין כדורגל ובדיוק בגלל זה אני לא מבין איך הוא מחזיק מדן ביטון.
  13. אם לא מגיע 10 זר לפני ה4.9 זאת הזית ההזיות - סורי. וחייב להגיד שאני יחסית הייתי מהאופטימיים פה.
  14. מקווה שטטנבאום יכנס לעניינים במהרה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.