Jump to content

Gabay10

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by Gabay10

1. קווין קמבפל פאקינג שחקן , איך חסר לנו שחקן מרכז שדה כזה שיודע להשתחרר מלחץ ויודע להצטרף להתקפה עם כזאת מהירות
  2. הרבה אומרים שהביקורת שלך מונעת דווקא מזה שמכבי סגורה לתקשורת. נכון! אז מה שאתה אומר זה שלא הכל מקצועי נטו , פרימו אתה אפילו לא מגרד את הציון 3
  3. איך לא עשו עימות עם בודירוגה ופרימו , מביך אתה פרימו
  4. חחח האמת שמה שהכי מצחיק אותי זה שהוא רושם בדוק עם שלוש מאות סימני שאלה כמו איזה ילדה במחזור
  5. חחחחח שיזדיין, הייתי בטוח זה חרטא וואלה יצאת תותח אחי טוב שהטיפשות שלו יוצאת לאור
  6. שלח לו אס אמ אס שסיכוי גבוה שגרסיה יהיה בסגל שגוטמן מפרסם היום
  7. יואו הוא חתיכת אפס מהאלה שכל פעם משנים את הגרסא שלהם לא עומדים על שלהם , מקווה שאם יראה תפרצוף שלו שוב בבלומפילד יצטער על זה שהוא בא
  8. דרג שני שלישי וואי איזה אהבל אתה מה הקשר כמה שנים מה אתה חי בעבר גם מכבי לפני שנתיים היו פח
  9. שוב מעריך את האופטימיות שלך אחי אבל עם כל הכבוד לבסיס של מכבי או ללגיונרים שלנו הם כלום מול דזקו איבסביץ לוליץ פיאניץ וכל החבורה הזאת , אני לא חושב שיש שחק אחד מישראל שמתאים ברמתו לבוסניה מבחינת התחרות עם שאר השחקנים שלהם
  10. בוסניה ובלגיה טובה ממך בשתי דרגות היה סיכוי אולי אם לא היינו מקבלים את בלגיה נצטרך להתחרות על מקום שלישי וגם זה לא יהיה פשוט
  11. http://www.transfermarkt.co.uk/en/bosnia-herzegovina/startseite/nationalmannschaft_3446.html הסגל של בוסניה , אנחנו לא באמת אותה רמה זה ברור שזה כמו סיפור יוון ושוויץ
  12. אתה חושב שזה שהם החלשים בדרג א' זה אומר שזה הגרלה "קלה" ושאנחנו ברמתם?
  13. הנה one התחילו לייצור סתם ציפיות , הם קוראים לבוסניה החלשים בדרג א כאילו יש לנו סיכוי להתמודד איתם בכלל מאיפה הזלזול הזה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.