Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. זה כדי להשוות את השיא , 4 שערים בשני משחקים , קצת יותר קשה...
  2. זה ביחד עם j מאחורי השער למעלה (לא חושב שיש הפרדה)
  3. לא אחי עדיין לא הבנתי מה הסיבה שהם רשמו h אבל אם תסתכל לפי הגוש שרשום לך על הכרטיס (232 לדוגמה) ועל הסרטוט של סמי עופר באינטרנט תראה שזה לאן שהזמנת וגם שאין הפרדה(לפי הגושים) בין h ל j למרות שזה מראה שh בפינה
  4. חחחחחח אנשים פה לא מסתכלים על התאריך של הנושא...
  5. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  6. ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששישישישישיישישיש !!!! יהיה נושא יש רישמי ? פאק איזה אושרר מקווה שהתחושות שלי לגבי הרכש גם נכונות כתוצאה מההחתמה הזאת
  7. רגע איפה הפנאטיקס ישבו בדרומי עליון שזה H שזה ממש מאחורי השער או בK עליון כמו במשחקי חוץ ? כי בכרטיס שלי רשום גוש 232 (מאחורי השער) אבל יציע H
  8. אנשים שוכחים כל הזמן שאחרי שאנחנו מול קש יש להם משחק מול בש אז...שיהיה להם בהצלחה...
  9. נשמע כמו משהו מרעיונות הניקוד שהעלו פה בפורום כבר מלא זמן, נחכה ונראה...
  10. לא אחי סליחה התבלבלתי לשניה חשבתי התכוונת לשיר שההיא שרה...
  11. איך אם בחגיגות הקודמות לא יצא השיר דרך השלום בכלל
  12. מה זה :| וסיכום סבבה בנוגע לשופט היה יד ופנדל למכבי , ולא יודע אם קרלוס היה נהדר... לקח כמה כדורים קשים אבל החליק מלא
  13. בעברית זה יוצא אק"מ, שזה אגף קהילה ומשמר אזרחי, המתנדבים של המשטרה. צירוף מקרים? לא נראה לי.
  14. אשתדל לעשות כמיטב יכולתי לדחוף לבוז כמו במשחק הקודם, לדעתי זה חשוב לא פחות מעידוד ואפילו יותר במצבים מסויימים, בואו ניתן את הכל היום כדי שנוכל להנות מהמשך הפלייאוף ולגמור עם העונה שהתחילה כל כך חרא...ולא לוותר עד הדקות האחרונות ! 90 דקות !
  15. הרבה , לא זוכר בדיוק בטח סביב ה110 תתקנו אותי פה
  16. מריחים משהו כזה באוויר , אני לא צוחק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.