Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. פשוט מתקשה להבין איך ירינו לעצמינו ברגל בקיץ הבזיוני הזה...כבר אין תירוצים זה פשוט תוצר של ניהול גרוע. זו הרמה של הקבוצה ב"יום רע".
  2. יכול היה לקבל אדום, איזה כיף שיש שוער זר על הספסל שיכול להלחיץ את לוקאסן ברוטציה.
  3. איזה כיף שיש שוער זר שילחיץ אותו קצת ברוטציה.
  4. מה בולשיט אני מדבר איתך בעובדות לגבי מה היה, והוספתי את דעתי למה זה לא מפתיע אם זה יקרה שוב. זה הקהל שלנו. אם אתה חושב שהיריבות ו/או המשחקים אטרקטיביים זה שלך ,אני חושב שכל משחק אטרקטיבי ובמיוחד המשחקים האלה אבל לא משקר לעצמי שהיריבות כן, אי אפשר לחשוב שזה ככה אצל כולם. ואם היה אלופות/כל בית מעניין אחר אז התירוץ של היורוליג לא היה רלוונטי.
  5. צריך גם להבין שמבחינת הקהל הרחב (שחלק נכבד ממנו מנוי בליגה כי דופקים פה קמפיינים מטורפים בתקופת החידוש) אין בבית יריבות "אטרקטיביות" וזה גם משפיע על מספר המנויים, זה גם דומה למספרים שהיו לפני שנתיים (שאז היריבות היו אפילו פחות "אטרקטיביות").
  6. גם אני הייתי צריך להדביק איזה 20 עמודים, ואני לא מעכל שהדבר הזה אמיתי, סוייר צדק. אני באמת מתקשה להאמין מה נהיה מאיתנו ושזה מה שהבאנו בחלון הזה כזר שישי עם איזה 20 מיליון יורו בכיס, מכבי פתח תקווה לעשירים לא יוצא לי מהראש. נקווה לטוב ולשלשול מפואר של חיפה.
  7. איבוד לדקה בערך...הוא בלתי נסבל, דיי.
  8. שמע איזה אירוני זה שאתה אומר לא צריך בכוח ואתה מחפש בכוח להעביר ביקורת, "תחסכו את הכסף" כאילו מדובר על סכומים שמזיזים לקבוצת כדורגל כמו מכבי, סרטון וולקאם אדיר ימעיק.
  9. חנק אותי מנספורד. החתמה מעולה דוידה אין ספק, כבש כמות מכובדת פה בליגה בקבוצת תחתית ויש לו עוד הרבה לאן לעלות, ומאלמוג וגם מכהן זה חיזוק משמעותי (במיוחד בסגנון משחק ולא רק במספרים), מרוצה מאד.
  10. עושה רושם של אדם ענק גם במגרש וגם מחוץ לו, נראה שהוא בדיוק הטייפ אנשים שמיטש רצה לגדל פה, מאחל לו את כל ההצלחה בעולם ונקווה שייצג אותנו בכבוד בעולם ויסיים עם איזה תואר אירופאי כבר העונה.
  11. כמו שרשמו פה צריכה לקום תביעה ייצוגית שלנו, אשתתף בשמחה, לקחו לי חצי מנוי עונה שעברה על אותה עבירה. הפנטזיה הקבועה היא כמובן שמכבי תפסיק להיות אנטי מכבי (נטען פה שהעומדים בראשה בנושא המשפטי אוהדי חיפה) ותאיים באי התייצבות לליגה לאחר פנייה לגוף משפטי חיצוני (אפילו פיפא או שקר כלשהו אחר) שיחקור את מה שהולך פה.
  12. איך גם במשחק גביע השוקו ב4-1 מול 10 שחקנים קניקובסקי מצליח להיות למלמ ? תופעה השחקן הזה
  13. הם שיכורים מה זה הדבר הזה אין הסבר אחר
  14. הוואר מפתיע בדיוקו, בן של זונה חורי הזה
  15. שמע אם התגובה שלי גרמה לך לצאת מהמחשכים עשיתי את שלי
  16. קצת מתחיל לעצבן אותי שהמועדון מתנהל כמו מכבי פתח תקווה עם תארים,הרבה הכנסות ואפס יצירתיות וניהול משאבים, חשבתי שזה יפסיק אחרי יצחקי, אז אפשר להגיד סעמק על העונה הזאת . אבל בהצלחה לפרץ הוא יגיע רחוק ככה או ככה.
  17. וידאר חלוץ מעולה, אבל רשמת תפוקה ולא יכולתי שלא להתערב כי מזכרוני הוא נעלם להמון משחקים בעונת שוטא (זאת שאתה מדבר עליה) ובכללי לא היה יציב במיוחד ומדי פעם תפר את חיפה והפועל (וניפח את המספרים שלו), ככה שתפוקה זה לא הכל, לוקח את יובאנוביץ' בכל יום רק בגלל היציבות.
  18. הם קבוצה טובה מאד, ההגנה בינתיים מבוהלת זה כן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.