Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. כן ואנשים שעובדים גם לא לוקחים חופש של חודש בסוף מאי ! זה לא בית ספר פה במיוחד במצב של הקבוצה כרגע ! מרתיח...
  2. מרתיח אותי לראות ולשמוע שהם בנופש ! לא יודע למה אבל כבר השלמתי עם זה שג'ורדי מקובע וההתנהלות הבזיונית שלו תמשיך עם להתחיל לעבוד בסוף יוני... כזה עצלן...
  3. כן אבל גם ככה כמו שהמצב נראה אתה לא לוקח תואר עונה הבאה באופן כמעט וודאי , אז מה לעשות ? מישהו תיאר את זה יפה ככלוב זהב , נדפקנו. אבל חייבים לקחת סיכונים.
  4. מודעת אבל על בלומפילד , או כיתוב כמו על קבר (כאן שוכן בלומפילד 1961-2016) ותביאי ארון זה יקפיץ את התקשורת
  5. יופי הזמנתי לעוד מישהו שלא מנוי לצפוני !! אני +2 בצפוני ישש
  6. איך זה דומה בדיוק אם הם שייכו את הבובה לילד של מישהו ? פה הביאו בובה כדי להלביש אותה בבגדי הפועל זה כל הסיפור... אם לשרוף משהו הופך לך את הבטן אני לא יודע מה יקרה שתראה דברים מזעזעים באמת , לא מאחל כמובן.
  7. שרו על ילד של מישהו כששרפו את הבובה ? רשמו שם של מישהו על הארון ? כנגד מי ההסתה ? המועדון הפועל תל אביב ?
  8. תקשורת הספורט בארץ היא מהרקובות שקיימות בעולם , כל כך הרבה גופים רקובים מהייסוד,מהבעלים ועד העובדים הפשוטים, אנשים רקובים ומיואשים בלי הרבה הכנסה וחסרי מעוף בחיים,אז לא ציפיתי לתגובה אחרת... מי שמשתף איתם פעולה מוריד את עצמו לרמה הנחותה שלהם ולא באמת חושב בעצמו על דברים, קל להשפעה וכנראה גם חסר תעוזה ומעוף בחיים . לא היה פה אקט של אלימות אלא דרך יצירתית לשמחה לאיד , ועוד מול יריבה (לא)ספורטיבית שרק חיפשה לעקוץ כל פעם שנפלנו , כי הם באמת לא ידעו כלום חוץ מזה , אז בפעם אחת שאנחנו עושים את זה כמו שצריך ונוגעים בנקודות רגישות , זו אלימות... חבורה של מפגרים.
  9. זה לא שאני נותן להם יותר מדי כבוד , אבל תנו להחזיר את הצלחת וכל משחק מול בש עונה הבאה וגם הזה שבמחזור 3 יהיה יותר מרגש ומותח מחבורת שרמוטות שבאים לשבור רגליים ולנגוח בשחקני מכבי. שלא יחזרו לעולם
  10. באנה וואלה ספורט צהובים הערב גם התמונות גם הסרטונים מהכיכר...
  11. אשקלון חוטפים פה שלישייה תזכרו
  12. עדיין מאוכזב שאף אחד בפורום לא עשה לגוטליב welcome עם רקע של הufc , או לפחות הדביק אותו בתמונה של קרב על חגורה מול קונור.
  13. התחמקות יפה בהתחלה ואחלה striking בעמידה לגוטליב .
  14. מרגיש כאילו אנחנו בינואר 18, העונה הזאת לא נגמרת...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.