Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. מסכים, במיוחד במחצית הראשונה אשדוד לחצה אותנו בחצי שלנו עם לא מעט שחקנים, אנחנו פשוט היינו גרועים עם ניהול משחק גרוע, ובלי שום שינוי במחצית זה היה נורא צפוי שהמשחק הזה הולך לתיקו.
  2. באטוקיו בהרכב ואפילו יותר מזה באטוקיו 90 דקות זאת שערוריה יותר גדולה מכל דבר אחר במכבי, מדגדג את המרסלו במליון וחצי יורו, ג'ורדי.
  3. להשאיר את באטוקיו ושויינפלד על המגרש אחרי המחצית הראשונה הבזיונית הזאת זה להיות עיוור. מאמן שלא מגיב למשחק, לא יודע לעורר את שטף המשחק ולהכניס אנרגיה בקבוצה שלא הולך, זה היה ברור שגולסה במקום באטוקיו ועטר/וידאר במקום שויינפלד הם החילופים שהיו צריכים להגיע, והפסד הנקודות הזה הוא בעיקר על ג'ורדי, ולא פעם ראשונה העונה (גם לשחק מסודר ופחדני בלי חילופים במחצית מול בש בטרנר שהם ב10 שחקנים זה עליו)... היה צריך לבצע את חילופים במחצית ולא לחכות לדקה 65 הקבועה שלו.
  4. איבוד נקודות של ג'ורדי , מאמן חלש כל כך
  5. איפה עומר עם המאמן הטוב שהיה במכבי אי פעם, חילופים הזיה
  6. שוב חוזרים לאין קישור של באטוקיו...
  7. הצימקו ל3-1 הכי גדול שהרגשתי עד עכשיו
  8. נגמר הסיפור של בש בטרנר
  9. זוכר אותו טוב מאד וראיתי אותו משחיל אותנו גם בחוץ בעיניים שלי (למרות שזה היה גול הזוי של ראייקו ופחות של וויליאן, זה היה נראה יותר סלואו-מושן במציאות מאשר בטלוויזיה אפילו), במשחק בית שהוא ניגש לקחת את החופשית כבר ידעתי שהוא ישים את זה בפינה לפני שהוא בעט...
  10. מה שמעצבן אותי הכי הרבה אחרי המחזור הזה הוא שאחרי שום תוצאה במחזור הבא ביניהם כנראה לא נעלה למקום הראשון... גם בתיקו שם נצטרך איזה 4-0... איזה פראיירים... חייב תיקו שבוע הבא שם, חייב ! כל תוצאה אחרת תוציא את אחת הקבוצות קדימה לקראת הפלייאוף.
  11. רק הזמן יגיד אם הושגה פה הרתעה, לא הודעת וואטסאפ. כל הכבוד על התהליך שהובלתם, רק צריך לפקח שהתוצאות הרצויות באמת יקרו (וזה לא יהיה כזה פשוט).
  12. למה לא לקוות ? מתוך ה4 מחזורים האלה יש לך רק 2 מפגשים יחסית קשים (הפועל חיפה ואשדוד חוץ) , הנפילה כבר הגיעה מבחינתי והיא התיקו מול בני יהודה, אין כבר מקום לומר שנפילה תבוא וזה לא נורא כי גם האחרות יפלו, לא קונה את זה , כבר ראינו שזה לא עובד ככה ונפלנו כבר מספיק העונה חלאס היינו פרייארים מספיק (6 תיקו 2 הפסדים).
  13. ערן זהבי על אפדרין מוריד את הפועל ליגה עם גול מעונה לפני כן בפלייאוף העליון. אה סיימנו עם המשחק הזה...
  14. כולם מתגעגעים לימים שהשחקן או הפנאטיקס היו מעלים סרטונים לעמוד שלהם ביוטיוב, אלה היו הסרטונים הכי טובים שיש.
  15. כנל, אני לא יודע על מה אתם מדברים... ומי שאומר שהוא מעיף כדורים סתם, גם קרלוס היה עושה את זה וחלק מהאוהדים היו מתעצבנים שהוא עשה את זה אבל תכלס זה מוסיף שקט להגנה ונותן לה זמן להתארגן.
  16. הופהההה , מתחילים לתפוס גובה... אבל אפשר שיסגרו תחור כבר ?!
  17. לא עוקב אחרי כל הודעה שלך אז יכול להיות, ובכל זאת הרבה הודעות שלך זכורות לי כמוטות לטובתה של ב"ש ביכולת שלהם על פני מכבי, לא משנה כל כך באיזה נושא...אבל זה לא משנה כל אחד ודעתו. בכל מקרה אני חושב שכרגע אנחנו קבוצה יותר טובה מהם, אבל אנחנו והם לא יציבים ביכולת שלנו העונה, אי אפשר לדעת מה יהיה אפילו עד הכניסה לפלייאוף ומי יהיה בפלוס 5 ממקום שני או מינוס 5 ממקום ראשון עד אז.
  18. להוציא מקוסמיק הודעה נגד היכולת של ב"ש זו משימה בלתי אפשרית, שחררו אותכם.
  19. זה לא הניקוליץ' שדובר עליו פה בפורום בזמנו (נמניה ניקוליץ', שהיו עליו דיבורים בתקופה שהבאנו את וידאר בסופו של דבר).
  20. פחדתי שפנחס שוף פתח את הנושא הזה, ועכשיו ברצינות, אי אפשר לדעת מה יהיה, לכאורה הכדורגל באוגנדה פחות מושחת ממה שהולך פה.
  21. וזה ישפיע על הליגה, חבורה של לוזרים . הפציעה של דסה תשפיע גם חברתית על הקבוצה הרעועה גם ככה שנבנתה פה בחמישה שישה משחקים האחרונים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.