Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. מעניין לי תזיין מה אתה רוצה להאמין יא מסוייט מדיקטטורת ילדות, בזמנים כאלה תפרסם את הדיסאינפורמציה החריפה שלך במקום אחר או שתשאיר את המחשבות לראש המסוייט שלך לעצמך ואל תשלשל מהפה, פה תקבל ממני תגובות כאלה במיוחד בזמנים כאלה. מהתגובות שלך לא רק בנושא הזה אני יכול לבד להבין שרמת ההבנה שלך בנושא המודיעיני שואפת לאפס. אז במקום להציף אנשים בשעות כאלה בזבל שיוצא לך מהפה באופן דומה לנושא בחירות, עדיף שתשנן שכדי להיתפס כחכם או בוט אפקטיבי עדיף להיכנס לתקופות צינון (לשתוק קצת). תתעסק בלעזור לאנשים לבחור ראוטר לבית ולא לחרטט אותי על מודיעין/שב"כ בוט.
  2. עברו המון מפגרים בפורום בשנים האחרונות, אני חושב שקרישי לוקח את כולם, זה כבר לא טמטום זה גובל בדיסאינפורמציה והאשמות שפוגעות בביטחון המדינה. קראתי פה תגובות שלו בחודשים האחרונים ואני לא יודע איך יש לכם כוח אליו ואיך זה לא היה מונח לכם מול העיניים מי האיש ומאיזה רקע חיים הוא מגיע ושאין עם מי לדבר. אני מרגיש שגם אם אני ארשום בצורה כלשהי שהוא סוכן תעמולה רוסי שעלה לפה מסנט. פטרסבורג להפיץ דיסאינפורמציה ועקרונות דיקטטורים אני לא אשמע מפגר כמוהו, מטורף.
  3. נראה בינתיים שאתה טועה, ממשיכים בהקש בגג, ממשיכים בתקיפה מצומצמת מאד עד לקבלת החלטה (ואז יתקפו כמה עשרות מטרות), אנחנו מדינה בהתפוררות.
  4. הפסדנו לקבוצה טובה יותר, זה טבעי הייתי אומר. יכול להבין אנשים שמרגישים פספוס, כי זה הרגיש קצת כמו ההפסד 2-0 שלנו לחיפה עונה שעברה, אבל תנחשו מה גם הם היו קבוצה טובה מאיתנו אז.
  5. הנה האנטישמי בא לתת את המילה האחרונה במשחק...
  6. אתם לא בכיוון שאתם עפים על רובי קין, אנחנו לא קבוצה טובה העונה (אולי מספיק טובה לליגה) והם קבוצה שלוקחת פה אליפות ב20 הפרש.
  7. אם השחקן שלהם היה נופל זה פנדל הכי קל בהיסטוריה.
  8. זה לא צהוב יאנטישמי שלקח לו שעה לשרוק ?!
  9. אכלנו אותה עם השופט האנטישמי הזה חברים, הוא יגמור אותנו.
  10. אם דבר בקנה מידה כזה קורה בבלומפילד אל תטעו זה נגמר בפצועים רק מההמולה ביציע. אני לא חושב שסוייר מגזים שהוא אומר שזאת פעולת טרור. כל שנותר הוא לחשוב על היום שבו הדון מזדכה על הציוד ומפסיק לסכן חיי אדם כדי לקצר את הדרך להצלחה, כי מה שקורה פה ב5 שנים האחרונות זה באמת חומר לדוקו מרתק.
  11. חטא ההיבריס כתוב על כל הנושא הזה, מקווה שנצליח להתאושש להמשך העונה כי עונה ארוכה לפנינו. פיירו חלוץ טוב אבל מול הגנה פיזית וגבוהה הוא לא יהיה שווה כלום.
  12. יש מצב לטבלת הכובשים הבכירים של כל הליגה ? לראות כמה הוא יכול לטפס ברשימה העונה.
  13. אפס דיוק וטכניקה בהתקפה, חוץ ממילסון כמובן שהוא חייזר, לא זוכר שראיתי כל כך הרבה הגבהות לא מדוייקות לרחבה במחצית אחת.
  14. משחק מזעזע שלנו, אפילו מגעיל. 0 הרמות מוצלחות לתוך הרחבה מתוך איזה 20 וכולן ללא כתובת ולא קרובות לשחקן, מה זה ?
  15. רק עכשיו שמתי לב לפיו פיו הרצחני שזהבי דפק לקהל של הפועל בגול השני (אחרי הוידוא הריגה היפיפה שהוא נתן שם). רק על זה מבחינתי הוא כבש שני גולים במשחק הזה.
  16. נוסטלגיה קשה, כמו שאמרתי כבר בקיץ בלי בכר ואצילי הם שליש קבוצה.
  17. שטויות, הכל עניין של מידת המאמץ ושעות העבודה של המשטרה, שם זה נעצר...מי שחושב שהוא עושה איזו עבודת כיסוי של סוכן מוסד שם לא בכיוון.
  18. תרשה לי לנחש שאף אחד לא נכנס לאיצטדיון עם מסכה על הראש, אפשר לזהות מלבוש ועוד סימנים מזהים.
  19. מסכים שהחלטה מטומטמת של ארגון מטומטם, אבל נחכה ונראה מה יעשו בלי להציף שיח תקדימי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.