Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. מועדון עם יומרות (אנחנו חולה) לא מפחד לחתוך מאמן כזה גם מהמקום הראשון. הבעיה שמי שיבוא אחריו יהיה לא פחות נורא כנראה (שוב כי אנחנו מועדון חולה בלי יומרות שנכשל באחוזים גבוהים מאד ברכש). ולכן נקווה למעידה של חיפה אחרי ריצה מפלצתית שתיתן אוויר לנשימה. נצטרך המון מזל (שלא היה היום) כדי לקחת, רק ככה ניקח.
  2. זהבי גמר אותנו היום לצערי, חוסר מזל. דז'ה וו לעונה שעברה, כנראה אין מזל לאליפות גם העונה (יודע שגם אין קבוצה אז תחסכו ממני, אני מדבר רק על היבט המזל).
  3. המשחק הזה הולך למקומות מוקרים מהעבר בינתיים...נקווה שהפעם יהיה מזל.
  4. מתחיל להרגיש שקצת רכב על המוטיבציה הגבוהה והמזל של תחילת העונה, סוג של גיא לוזון לעשירים. איך שהגענו ל2 המשחקים האחרונים אחרי הסתירה לפני שבוע מחדרה מראה על חובבנות וזה מדאיג.
  5. בסדר חברים מקבל את הביקורת, שיניתי את הכותרת ואת השורה האחרונה בנושא שלא ענייניות בכלל, אבל לא צריך להיות רגישים במיוחד, נכון שכקהל צריך להרים (בטח במגרש, ללא סייג), אבל אנחנו בגבולות הפורום ואפשר גם להעביר ביקורת שלילית (מאד) לפעמים, מה שקרה היום היה באמת חריג מאד, ואפשר גם להתקדם הלאה ולדבר על הסיבות שהגענו לנקודה הזו בלי לבכות כמו עדר על הנושא בגלל התגובה הראשונה. מקווה בשבילו שיחזור להיות שור פרץ, אבל משהו פה לא היה תקין בכלל, לא ברמת התפקוד שלו לאורך כל ה90 דקות (אחרי שאיבוד שלו הוביל לגול בדקה 12), ולא המערכת שהביאה אותו לתצוגת הנפל הזו.
  6. לא רציתי שזה יהיה נושא קללות, וגם לא קיללתי ולא גלשתי למילים מכוערות, מתנצל על הכותרת מהעבר, אבל לא צריך להיות אקסטרה רגישים אז תחסכו ממני את ההתייפיפות, על דבר כזה מגיעה לו ביקורת נוקבת, קורה שיש משחק "שכרות" של 8-10 איבודים במשחק, דבר כזה עם מספר דו ספרתי גבוה של איבודים, שמספר שנושק לדו ספרתי מהם הוציא את היריבה שלך במשחק עונה למתפרצת (וגול אחד שהכריע) זה משהו ששווה נושא מיוחד. לא האמנתי לעצמי שראיתי שאפילו בדקות 80-90 הבן אדם לא ניסה לשפר היבט אחד במשחק המזעזע הזה שלו.
  7. לא פותח פה נושאים כמעט אף פעם, ולא אכפת לי שאחד מהנושאים היחידים שלי פה יהיה שלילי כל כך, אבל שיחקנו היום 12 מול 10, מעולם לא ראיתי כל כך הרבה איבודים וגרף שלילי במהלך משחק משחקן מכבי (לדעתי הוא סיים על 12+ איבודים?), בטח במשחק עונה.
  8. דור פרץ במשחק הכי גרוע שאני זוכר במכבי של שחקן במשחק עונה, ההפסד היום עליו.
  9. חייב לומר את זה, הם באו לנצח ואנחנו באנו להעביר את הזמן, חרא על מכבי.
  10. נכון הגול עצמו על השוער, אבל היתרון שלהם פה הוא בעיקר בגלל שפרץ לא הפסיק לאבד בחצי ולהוציא אותם למתפרצות מהדקה השניה בערך, הוא הכניס להם ביטחון פסיכי לשים את ה1.
  11. פרץ חזר לימי החור פרץ שאנשים היו מקללים אותו ביציע...מבאס
  12. גול על חור פרץ, 4 איבודים ב10 דקות היו לו.
  13. אם יש פה גול זה על ערן, עקב מטופש שלו.
  14. למה הוא רץ כמו מפגר כדי לשבור את הנבדל שהוא 20 מהשחקן שלהם ? אין לו אייקיו כדורגל זה ידוע אבל וואו.
  15. במקרה הטוב בלי עין הרע ישים 12 שערים ב26 משחקים ? אם זה היה כל חלוץ אחר הייתי מסכים איתך.
  16. אם הייתי רואה קפיצה כזאת אצל שחקן הגנה בן 14-15 הייתי אומר שזה לא נראה טוב על מה אתה מדבר ? טעות של ילדים. לא נראה שהוא צריך להיות בלם בכלל תמיד מתקל בטיימינג לא נכון ומפוזר.
  17. אם לוקאסן היה שחקן יריב כנראה שהייתי שונא אותו, משחק לפעמים קצת ג'ון אוגו סטייל. שחקן פשוט גרוע.
  18. כן. רק אני לא רגוע מהגול המצמק הזה עם ההגנה שלנו ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.