Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. פרץ חזר לימי החור פרץ שאנשים היו מקללים אותו ביציע...מבאס
  2. גול על חור פרץ, 4 איבודים ב10 דקות היו לו.
  3. אם יש פה גול זה על ערן, עקב מטופש שלו.
  4. למה הוא רץ כמו מפגר כדי לשבור את הנבדל שהוא 20 מהשחקן שלהם ? אין לו אייקיו כדורגל זה ידוע אבל וואו.
  5. במקרה הטוב בלי עין הרע ישים 12 שערים ב26 משחקים ? אם זה היה כל חלוץ אחר הייתי מסכים איתך.
  6. אם הייתי רואה קפיצה כזאת אצל שחקן הגנה בן 14-15 הייתי אומר שזה לא נראה טוב על מה אתה מדבר ? טעות של ילדים. לא נראה שהוא צריך להיות בלם בכלל תמיד מתקל בטיימינג לא נכון ומפוזר.
  7. אם לוקאסן היה שחקן יריב כנראה שהייתי שונא אותו, משחק לפעמים קצת ג'ון אוגו סטייל. שחקן פשוט גרוע.
  8. כן. רק אני לא רגוע מהגול המצמק הזה עם ההגנה שלנו ?
  9. לא הבנתי ב"ש דוהרת לימיה הגדולים של לפני 2015 שהם היו קבוצת תחתית-אמצע טבלה ? לא רלוונטים.
  10. חחחח לא מאמין שחשבתם שהרעיון הוא לשים את הכובע ביומיום ולא לאחר תחילת אירוע...דיי להיות פה עדר שחושב מהתחת. אגב יכולתם לדעת שאפילו מסתערבים שדופקים מכות לכמה עצורים שולפים כובעי משטרה (מקופלים היטב) בפנים של ערבים מחבלים כדי שחיילים שלנו שגם מהימס/דובדבן לרוב, ונמצאים כמה מאות מטרים מהם (ויודעים שהם הולכים לפעול) לא יטעו בזיהוי...אם אני לא טועה גם בפיגוע בחדרה שהיה לפני לא הרבה זמן אלה היו 2 חבר'ה מהימס שניטרלו את המחבלים והם היו עם כובעי משטרה על הראש באירוע, רעיון לא רע כל כך הכובע דווקא. עריכה לגבי הפיגוע בחדרה, לא טעיתי : https://www.israelhayom.co.il/news/defense/article/9484588 "רפ"ק י' שחזר בשיחה עם "ישראל היום": "שמענו את הירי. הגענו לאכול במסעדה ועוד לפני שהצלחנו להיכנס שמענו קולות ירי. בעל המקום חשב שזה כיסאות זזים. הבנו שזה ירי יצאנו מהחנות שמתי עלי כובע לזיהוי והתחלתי לרוץ. פחדנו מדוצ"ים (ירי דו-צדדי; א.ס). זה החשש הראשון - שכוחותינו לא ירו עליי" "
  11. הוא לא מנסה להסתיר את זה אפילו, מטורף.
  12. ועוד מוציא אותם למתפרצת על זה בלי בושה.
  13. מילסון מזעזע בינתיים, אבל כל השלישייה מקדימה חלשים להפחיד עד כה...רדומים.
  14. סתם שאלה היופתטית, אתה קונה עוד שבועיים וחצי הפסקת אש רצופה תמורת שחרור כל החטופים ?
  15. הרי זה ברור שהחלאה ששוחרר בעסקה שהרגה אלפי ישראלים (סינוואר) בעזרת ניצול חולשה של העם שלנו, מכיר את החולשה הזו הכי טוב מכולם וידע לשחק עליה באופן מאד מדוייק מבחינת ל"פ ומשא ומתן, כרגע לצערי זה לא נראה שהוא טעה בהחלטה שקיבל ב7.10, עזה לא קרובה לחורבן וכך גם חמאס, אני חושב שכנראה לא "ננצח" ניצחון מוחץ שם בעזה אבל מקווה להתבדות, לדעתי אם אני צריך לסכם חודש וחצי מבחינת התמונה הגדולה ורווח והפסד זה לא נראה טוב בכלל. בינתיים המספרים לא קרובים למספרים של נזק משמעותי ותמידי לחמאס, וזו גם לדעתי אחת הסיבות שחיזבאללה רק "מציקים" בינתיים, אבל נראה לאן זה יתפתח...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.