Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. אם הם לא ינצחו אותנו פעם אחת ויקחו אליפות אנחנו כנראה חרא כי הפסדנו מול קבוצות חלשות ולא יגיע לנו אליפות, זה לא אמור לקרות בקבוצה שלנו כי אני חושב (ומקווה) שמכבי תבוא חזקה גם מול הקבוצות החלשות יותר כמו בשנתיים האחרונות.
  2. וואו ממש מפחדים מקש אני רואה...לא מבין איך מסיקים כל כך מהר שהיא קבוצה לאליפות רק חמישה מחזורים (ותיקו מול אשדוד בחוץ שרק הפסידו היום בבית 3-1 לפ"ת) וזה לא שראינו דריסות שלהם שאפשר לראות כבר רעב אצל השחקנים אבל בסדר... אני דווקא חושב שזה יהיה בערך ככה - מכבי ב"ש/ק"ש ק"ש/ב"ש חיפה הפועל בית"ר
  3. אני לא בטוח שפריצה היה נותן יותר היום היו גם לבן בסט היום הרבה מצבים אבל בגלל שהוא קצת חלוד ושתי הצלות לא רעות של אג'ידה הוא לא כבש...אבל היה יכול לסיים עם צמד בקלות...רק צריך לשפר את החדות מול השער
  4. ועוד הוא הימר על חיפה שתיקח אליפות... חחח מחנה הפסימיים קורא לי
  5. צריך לשים על התמונה הזאת מגן וחרב ויש לך את תמונת העונות...
  6. יבואו כמה מאות ולא נעלה
  7. יש הדפס חינם שלו בחנות עכשיו
  8. מי אמר שעד הסיבוב השלישי לא נוכל לשחק בבלומפילד ? זה לא בטוח כל כך במיוחד אם המשחק הראשון בסיבוב הזה יהיה חוץ...
  9. אז אם הדף לא מופיע לי זה אומר שנחסמתי ? למה נחסמתי בחיים לא הספמתי בפייסבוק של מכבי...
  10. עד מתי תהיה ההרשמה של שחקנים לסיבוב השלישי בערך ?
  11. עמוד 444 היה יכול להיות עמוד טוב להחתמה של דמארי...חבל...
  12. פריצה הביא איזה 14 שערים העונה לא ? והוא גם לא שיחק הרבה כל כך מה הבעיה איתו ?
  13. כן זה נראה כמו משבצות גדולות כאלה אבל מה שעומר אמר הגיוני יש קו תפר כאילו באמצע החולצה אולי זאת לא חולצה בכלל ?
  14. כן נו זה בדיוק מה שהסברתי רואים לפי הפס הצהוב
  15. לפי מה שהבנתי החולצה היא משבצות גדולות ואני אסביר למה , כפי שאתם יכולים לבדוק באינסטגרם החלק הצהוב הוא מעל הסמל ובתמונה בפייסבוק הפס החלק הצהוב הוא בצד שמאל של הסמל !
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.