Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

Recent Profile Visitors

662 profile views
  1. זה ספורט 1 בכלל..מה יהיה שמת את זה פעמיים
  2. אני לא מאמין שאני רואה את ראש ציר הרשע הזה, פשוט גועל נפש שהוא עדיין שופט הבן שרמוטה מזדיין הזה.
  3. מעניין תוך כמה זמן מעכשיו (שנים בודדות) לאיראן יש פצצה וניסוי גרעיני, השעון הואץ זה בטוח. מקווה שלמישהו פה יהיו ביצים לתקוף, כי אנחנו נצטרך את זה. שנים קשות מחכות לנו גם בפן הזה.
  4. לא שבאשמתו הוא עוד סימפטום רע של קיץ מזעזע, גם אם הוא טוב זה כבר לא רלוונטי שעל החלודה שלו כבר שילמנו בנקודות הכי חשובות.
  5. צריך ללכת, נצטרך לסבול אותו עוד קצת בגלל ההצלחות באירופה, אכזבה עצומה.
  6. אם מישהו מוצא מתישהו מסך 144HZ - 1080p באיזור ה24-27 אינץ' במחיר מצחיק בתקופת הבלק פריידי/סייבר מאנדיי אשמח אם ישים פה קישור
  7. רק רוצה לציין בהקשר של טראמפ שהוא אף פעם לא התנגד להסכם עם איראן והוא אפילו אומר שבסופו של דבר הוא רוצה להגיע איתם להסכם כלשהו, הוא פשוט התנגד להסכם של אובמה (בצדק ומזל שכך קרה), אבל הוא כן אומר בכל מקום (גם עכשיו) שהוא כן רוצה להגיע עם האיראנים להסכם טוב והוגן יותר, כמה זה אמיתי וכמה הוא מתכוון לזה ? לא יודע, אבל פרט לחיסול קאסם סולימאני הוא די בורח מעימות צבאי עם איראן לאורך השנים ,גם אחרי שהם הפילו לו מל"ט של 200 מיליון דולר, הוא אמר שהוא לא תקף אותם כי חשש מ"הרוגים רבים" בצד שלהם.
  8. כמה חבל שאין לך מושג בו, כמה בזבוז של טקסט. it's a shame בדבריו של טראמפ.
  9. לא יודע אז כבר בלבלת אותי כי אחרי זה רשמת שהוא פשוט מתעלם מהמידע הרב שיש לו. אבל זה לא משנה, שוב אני ממש לא מומחה, אבל לפי מה שאני מכיר את הWHO (ואתה מוזמן לתקן אותי) מבחינת סמכות הגוף הזה הוא יותר ארגון מייעץ מאשר מבצע שיתופי פעולה בין מדינות, וראינו את החולשה של הארגון הזה בלגרום לשיתופי פעולה בפועל גם עם הקורונה (בלי לדבר על זה שגם העצות שלהם למדינות היו פשוט לא נכונות בהתחלה על גבול המשוחדות). ארה"ב עדיין מתאמת עם שאר העולם את ההתמודדות שלה עם המגפה, וזה גם משהו שיותר מצופה מכל מדינה לעשות, אין לWHO שום סמכות לבצע בכוח שיתוף פעולה בין מדינות (ראית שכל מדינה החליטה לעצמה אי
  10. חח התכוונתי לטענה ההתחלתית שלך שיש לנו את אותו הידע שיש לו, אחרי זה טענת שהוא משתמש בו אחרת והסכמת שיש לו יותר ידע. ותראה לגבי הטענה המקורית שלך זה ממש לא אבסולוטי שהוא מסוכן לעולם וזה תלוי איך אתה מסתכל על זה ועל אילו מקומות אתה מסתכל בעולם, ספציפית לאזור שלנו (מזרח התיכון וספציפית מול איראן) הוא מצויין, ליחסי אירופה-ארה"ב הוא קצת פחות טוב וליחסי סין-ארה"ב הוא גרוע. המהלך של ה"פרישה" מהWHO הוא יותר פורמלי מאשר מסוכן ישירות לעולם, לדעתי אתה קצת מגזים בחשיבות של הצעד הזה של טראמפ. מלחמות סחר והתנגחויות עם סין הם אולי מהדברים היותר פזיזים ומסוכנים שהוא עושה לעולם ולכלכלת ה
  11. אוקיי עכשיו אתה טוען משהו אחר, וזה בסדר, אני חושב הפוך ממך כי לא מצאתי עדיין אינטרס לטובתו במה שהוא עשה מול הWHO. הוא הקשיב להם תחילה ואז פחות. ואראה את הפרק למרות שג'ון אוליבר עם כמה שהוא עוקצני ומצחיק לא הכי אובייקטיבי עם טראמפ.
  12. אתייחס רק לשורה הראשונה שלך, אם אתה באמת רציני אז צר לי לבשר לך שבנושאים כאלה קל להניח שנשיא ארה"ב יכול לקבל יותר מידע בשעת תדרוך מאשר מה שאתה תוכל למצוא כל חייך ממקורות פתוחים. כמובן שהכוונה לידע פנימי מארגונים גלובליים ובמיוחד כאלה עם מימון מהמדינות שנמצאות בו (כמו WHO), אני לא מתכוון לידע בהנדסה אזרחית. לגבי כל שאר מה שרשמת, שוב אי אפשר להניח שהוא ביצע את הצעד הזה בלי שהוא יודע כלום כמו שאי אפשר להניח מה הוא כן יודע.
  13. אירופה נהיה הרבה יותר מ' כרגע...סעמק אשכרה סיכוי גבוה שהעונה נגמרת מול חיפה במחזור 4.
  14. לא ראיתי שנפתח עליו נושא עדיין, בישול מטורף ומחצית ראשונה מעולה, האמצע נראה אירופאי היום בזכותו ובזכות גלזר וגולסה מחצית ראשונה. וולקם בק שור ?
  15. אוקיי מסכים, השאלה אם אנחנו צריכים גובה מולם במרכז ההגנה כי לא ראיתי את השחקנים שלהם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.