Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

Recent Profile Visitors

713 profile views
  1. אפרטהייד רפואי...ידוע בדיוק אילו גורמים דוחפים את השטויות האלה בעולם, והאדיוט הזה מצטט את זה בלי להחסיר פעימה, אני לא אתן לו את היתרון בלקרוא לו טרול, הוא פשוט מטומטם זה אבוד כבר לפני ה50+ עמודים ששרפתם עליו.
  2. נבדל ברור בהחמצה של יחזקאל, יש בתקציר בסוף המשחק זווית יותר נורמלית ממה ששועל הביא פה...נבדל של חצי מטר לפחות.
  3. אני רשמתי את זה כבר ממזמן ואני לא מתחרט בי. אין דרך אחרת לצערי.
  4. בלקמן השחקן הכי חסר תנועה והבנת משחק שראיתי במכבי.
  5. חחחחחחחח אין פה משהו מקצועני זו שכונה.
  6. ההסתברות של טיפות הדלק האחרונות שווה להסתברות של טיפות השלשול הראשונות.
  7. אני לא מתיימר להיות מנהיג הריאליסטיים או האנטי נאחסים אבל המצב הגיע ל50-50 לפחות גם בלי לדעת את התוצאה הערב.
  8. חחחחח 500 מפוזרים בבלומפילד זאת קצת בדיחה אבל הכיוון טוב, אני אופטימי לגבי הפלייאוף.
  9. לא הבנתי הפרצופים העצובים זה אומר שגולסה בחוץ לתקופה ארוכה ? מה עם יוני ? סעמק
  10. צודק נראה לי בשוודיה הם סתם לא ידעו לחיות, גם בצפון איטליה או ברזיל או ניו יורק באפריל. סעמק חשבתי כבר שיש פה פוטנציאל.
  11. אז כמה להרוג מהזקנים ? דבר איתי באחוזים ? 70-80 ? כי עד עכשיו הצלחנו לספק לך משהו כמו 30 אחוז לבני 80 ומעלה אז יש לנו עוד לאן לעלות. מחלות רקע אתה מסכים איתי לסגור על איזה 15 אחוז ? אה ולגבי התגובה שלך עם ה5000 הרוגים מתוך 48 אלף בשנה מלפני כמה עמודים, מותר לעשות פיגוע עם 4999 הרוגים זקנים ועם זה להפסיק לשנה יא וולאהי? זה עדיין פחות מסרטן/סכרת/עישון (מה?)/מחלות לב/איידס(לא הורג בכמויות היום) ואפילו פחות מהקורונה בלבד. תחזיר לנו תשובה בהקדם מלאך המוות שנוכל לדעת מה לעשות בהמשך, כי זה או זה או משטר **** תחליט. אין באמצע. הרכבת כבר לא תעצור.
  12. מגיע לכל מי שבסדר עם פגיעה ובאופן עקיף עם המתה של אוכלוסיות חלשות שימותו לו קרובי משפחה, אבל אני לא אאחל את זה כי זה בזוי בעיניי. אה ויותר עצוב שיש לך "פרובוקטור" בשם.
  13. רשמו פה על ברירה טבעית, אני כבר בעמודים הראשונים של הנושא הזה כתבתי על זה, אני גם רשמתי אז ועדיין חושב שהדבר היחיד שיעצור טפשת של מתנגד חיסון (מה10 אחוז הקשוחים) היא מוות של קרוב משפחה, זהו, עד אז אתם מבזבזים אנרגיות כי לטבע דרכים מסתוריות.
  14. קודם אני רוצה גם להדגיש שאין לי משהו נגדך אתה יוזר מעולה ולא קוטל בדרך כלל, אבל נכנסתי לזה כי זכור לי שעם אלמוג היית קצת קל על ההדק (לדעתי) עם התגובה של השאלה או קריירה בנפילה ואז רשמת מה שרשמת על מיכה. עכשיו אם קצת נתנתק מהוויכוח ונתרכז בנושא,זה ברור שצריך להביא שחקן כנף איכותי, כולם רואים את זה כרגע, יהיה קשה בלי ה10+ שערים שחסרים לנו משחקן כנף טוב שגם מזרים את ההתקפה לתפוקה יותר גבוה, ולדעתי גם אם אלמוג ייתן 20 דקות- חצי שעה סטייל איביץ' שיש לו תחרות על הראש הוא ייתן עוד את שלו העונה. אני עדיין מאמין בו.
  15. גם אם כן חשבת ככה אז(ואני לא אוכל להוכיח אם לא, יש לי חיים) אני זוכר טוב מאד שהדעה הרווחת פה בפורום זה שהוא צריך לקבל יותר דקות, והשאלה הפופולרית הייתה "איך לעזאזל הוא לא מקבל יותר דקות? מה איביץ' שונא אותו?" . עכשיו בדיעבד ברור שאפשר להעלות השערות, אבל אני לא מבין את הנקודה שלך, כי אז בוודאות היית יוצא מוזר וקוטל כי הוא לא ראה דקות, זה לא מוציא אותך חכם לחזור לזה להפך. לגבי מיכה...נסכים שלא להסכים ובפעם השניה העונה עוד לא נגמרה. לא מבין את הדחף הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.