Jump to content

AvielMaccabi4

משתמשים רשומים
    171
  • Last visited

Everything posted by AvielMaccabi4

1. איזה שטויות, זה היה נטו מפגן כח. חושבים שהם מפחידים מישהו.
  2. לא מסכים, התחיל משעמם אבל בשלושת הפרקים האחרונים תפס תאוצה. דיימון מסתמן כדמות אדירה גם ביחס למשחקי הכס.
  3. איך הפרופיל של אוסקר?
  4. כפר עוין מאוד שמוציא מחבלים בסיטונאות, שישרף.
  5. חוזז נוראי, אין על זה עוררין, איביץ׳ מבין שאם הוא לא מצליח איכשהו להכניס בו קצת חיים הוא ממשיך את העונה עם דודזאדה בלבד. כנ״ל בימין, אני נותן לקנדיל גג עוד שלושה משחקים עד שיעלם מאיזה פציעה מסתורית, יש פה עניינים של ניהול סגל, זה לא מופרך מה שאיביץ׳ מנסה לעשות.
  6. מה זה לא עניינים של כדורגל נטו? אז אני מחליט שגם אצלנו זה לא כדורגל נטו. בשום מצב מועדון ישראלי לא יכול להביא לליגה את האנרגיות שהוא מביא באירופה, להגיד שהם טובים לנצח את יובה אבל את ריינה לא זה שטויות. גם אנחנו ניצחנו את ניס בתחילת העונה במשחק הירואי, וגם בעונה שעברה נראינו מדהים באירופה, כולל נגד איינדהובן ודשדשנו בליגה, וגם בזו שלפניה עם שחטאר. עלאק עניינים מנטליים, חיפה מתקשים בליגה כי הליגה קשה, גם בעונה שעברה בלי שום אירופה הם נראו כמו חרא בחלק גדול מהעונה, רק ששם אף אחד לא טרח לאסוף את המתנות.
  7. אתה מתאר מצב שבו המשחק של מכבי קם ונופל על שני שחקנים שאף אחד לא בנה עליהם בתחילת העונה ליותר מרוטציה בגלל העומס של אירופה, מה זה אם לא להוציא מים מהסלע? לא איביץ׳ ולא זהבי הם הבעיה של מכבי, מי שהעמיד סגל כל כך חסר ולא מאוזן הוא הבעיה.
  8. אתה טענת שחיזבאללה לא צד בהסכם הזה ואתה מדבר על שקרים ושטויות.
  9. ומי שרואה את חיפה מה יגיד? אתה ראית אותם נגד ירושלים וריינה? ובכלל העונה?
  10. הרעיון של ניר ביטון בקישור היה נכון, בדרבי ונגד חיפה זה צעק כמה שצריך קשר אחורי שיודע למסור ולדחוף קדימה, גם הרעיון של חוזז על הקו הוא לגיטימי נוכח העבודה שהוא פאקינג שחקן התקפה. ההרכב היה סביר סך הכל, לא מופרך כמו זה שעלה נגד חיפה. איביץ׳ לא אשם שצמד החלוצים שלו נראים כמו זין ושפרץ נראה יותר כמו עגל משור. העובדה שהוא התחרפן על הקווים מלמדת יותר מהכל שלא לשם הוא כיוון עם ההרכב, בניגוד למשחק נגד חיפה שהיה נראה די מסופק. אין שום הצדקה מצד השחקנים להיראות ככה, קנדיל לא עד כדי כך משמעותי למכבי שהוא יהיה ההבדל בין ניצחון להפסד כשעל הדשא יש שמות כמו אלה שעלו בהרכב.
  11. מי שישמע אותך יחשוב שפתחנו את העונה הזאת כמו את הקודמת ואנחנו לא במקום הראשון עם הפרש שערים של כדוריד, ועוד במשחק חוץ קשה מול קבוצה עם ההגנה מספר 2 בליגה אחרי ההגנה שלנו.
  12. וואו, ניתוק מהמציאות הכי מוגזם שראיתי בפורום הזה.
  13. דניאל,ג׳ראלדש,לוקאסן,ביטון,סבוריט,גלזר,פרץ,אוסקר,גבי,פארפה,זהבי
  14. פרק 6 של בית הדרקון אדיר
  15. עובדתית הבניה של הסגל הביאה אותנו למצב ששני החלוצים לא כשירים במאה אחוז ואין אלטרנטיבה אחרת כי איביץ׳ אנוס למערך ספציפי מה שהוביל למשחק שלם בלי איום ממשי למסגרת. אני חושב שגם עם אוסקר ופארפה בהרכב היינו נראים רק מעט פחות אפורים.
  16. קיץ שלם בלי תכנון וחשיבה קדימה, סגל שלא מתאים לשום מערך, איביץ׳ טעה אתמול בעיקר בגישה ואני בטוח שהוא ילמד להמשך אבל על הקיץ המחפיר הזה יצחקי צריך לתת את הדין, לעמדות שצעקו לחיזוק בעונה שעברה כבר נגמר הקול. עם כל הכבוד לחמישיות ורביעיות נגד בית״ר וריינה, בפעמיים היחידות שעמדנו למבחן בליגה נכשלנו.
  17. פאודה זה אינרציה בערבית. לא יודע איך הם לא התביישו להוציא את הזבל הזה למסכים.
  18. מצפה מאיביץ׳ לגבש 4-3-3 כשאוסקר ופארפה מולחמים להרכב עד סוף העונה. מקווה שזאת תהיה סטירה מצלצלת בשבילו כמו אום אל פאחם שגרמה לו להתאפס ולזיין את הליגה.
  19. גם ערן וגם יובאנוביץ׳ לא היו כשירים במאה אחוז, בהיעדר חלוץ נוסף לא הייתה ברירה אחרת. לוקאסן ישב על הספסל כי ברור לכולם שהוא הגיע כברירת מחדל וכנראה שאיביץ׳ לא סומך עליו, ממש לא הבלם שכולם חיכו לו. איביץ׳ עלה אתמול עם שני זרים בהרכב בגלל אילוצים שנכפו עליו על ידי הכשלים של יצחקי. אני לא מסיר אחריות מאיביץ׳ והוא טעה בגדול, אבל הוא עלה אתמול לקרב איגרוף עם יד קשורה מאחורי הגב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.