Jump to content

AvielMaccabi4

משתמשים רשומים
    171
  • Last visited

Everything posted by AvielMaccabi4

1. לא חושב שאפשר לקבוע כזה דבר על סמך המעט מאוד שראינו ממנו. שחקן לגיטימי בליגה ההולנדית לא יכול להיות ברמה של שחקן עם לא יותר מ5 עונות בליגת העל.
  2. אם בכל פעם שהיה נושא שפגע בציפור הנפש של ציבור מסוים אותו ציבור היה קם ומפוצץ הכל לא היינו כאן היום. הגירוש מגוש קטיף רמס בפראות את כל זכויות היסוד האפשריים, פשע אוסלו ואפילו ההסכם של לפיד עם לבנון שלא הגיע אפילו לשולחן הכנסת היו צריכים להתבצע אחרי חשיבה והידברות. רק צד אחד מאיים לשרוף אסמים ולהקריס את המדינה. אישית אני מאמין שהאנשים שמתדלקים את המחאה בעצמם יודעים שמדובר בהגזמה פרועה של המצב והעובדה שהם מוכנים לגשת להידברות רק בתנאים מקדימים מוכיחה את זה, כשאתה באמת חושש לחייך אתה לא מסתחבק במסדרונות הכנסת עם מי ש״מאיים״ עליך ואתה תיקח כל עצם שיזרקו לך על מנת לרכך את החקיקה.
  3. אתה לא חושב שמשהו קצת לא תקין אם מהלך שמקדמת ממשלה שנבחרה יגרום לצד השני לשרוף את המדינה?
  4. אכן מעשה מכוער, אבל נראה לי שהייתי מעיף קודם מהפרלמנט תומכי טרור ואנשים שכופרים בקיומה של מדינת ישראל. אגב את תמונת החיוכים של אלה שקוראים לתומכים שלהם לחסום כבישים ולהוציא כספים מישראל ראיתם? חבורה של צבועים, מיד אחרי שהתמונה פורסמה הם חזרו לענייני הפילוג והסבירו למה מה שכולם רואים בתמונה הוא שקר.
  5. הם גם זיינו אותך במשחק הראשון במשחק הכי חד צדדי שנראה העונה ועוד עם איביץ׳ הגדול, לא הפסידו משחק חוץ אחד העונה ובכללי נראים משמעותית הרבה יותר טוב מאיתנו ובפורמה הרבה יותר טובה מאיתנו. הם נראו כמו קבוצה מהלאומית כי מכבי גרמה להם להיראות כמו קבוצה מהלאומית.
  6. חשבנו ככה גם עם קרסטאיץ׳ שהמאזן שלו היה טוב משמעותית. עם כל הביקורת על מיץ׳ כשהבעיה צועקת הוא מעורב, אם קראנקה לא מצליח לשפר משמעותית את הקבוצה עד הפלייאוף ולהישאר רלוונטי במאבק עד השלבים המכריעים, הוא לא ימשיך.
  7. אני חושב שאתם מגזימים, מדובר בהפועל באר שבע ולא בהפועל חדרה. בטרנר לא הצלחנו לחבר 3 פסים. בשורה התחתונה יכלנו לכבוש עוד לפחות שני שערים, הם לא איימו על השער ובשום שלב של המשחק(חוץ מהחופשית בעבירה המטומטמת של גלזר) לא הרגשתי שהם קרובים לסכן אותנו.
  8. 433 פרץ גולסה וגבי בקישור, יובאנוביץ׳ על הספסל.
  9. זה בעייתי בבלומפילד שיציעי העידוד שלנו ושל הפועל מקבילים, איפה היית תוחם יציע אורחים?
  10. תמשיכו לזרוק פה מערכים כאילו זאת באמת הסיבה ואנחנו נופלים על הצבה כזאת או אחרת, שלוש שנים מועדון לא נכשל בגלל בחירת מערכים שגויה.
  11. למכבי אין שום אינטרס מול ספורט 5, הם צריכים למצוץ לנו על זה שאנחנו משאירים אותם רלוונטיים עם המשחק המרכזי ועל האופציה לסקר את המועדון מספר 1 בארץ עם קהל האוהדים הכי גדול בארץ בכל ענפי הספורט. הכח אצל מכבי.
  12. החלום שלי שיכנס שיר עם הלחן הזה מאז שהייתי במשחק בפארק דה פראנס.
  13. זה נכון שהייתה דרישה של הערוץ להוריד את השלט אתמול בכדורעף?
  14. איזה קשקוש, ״מבקש לעבור לשלושה בלמים״, מערך שלושה בלמים כשעל הקו משחק חלוץ וגלזר בחוץ זה מערך הרבה פחות הגנתי מקו 4 בתוספת גלזר. כשיש יותר מדי משחקים בהם סף השבירה כל כך נמוך, היריבה כובשת במצב היחיד שלה במשחק וכל הכוכבים שמשתכרים הכי הרבה בליגה משלשלים בתחתונים מול השער הבעיה היא לא במאמן. המשחק היחיד העונה בו נפלנו על החלטת מאמן היה חיפה חוץ.
  15. חבל שהוציא אדום, יהיה יותר מעצבן לא לנצח את סכנין בעשרה שחקנים.
  16. רק שיצחקי נתן עונה יפה מאוד בקפריסין.
  17. היה אצלי כוכב בשמירה עם ניס במנג׳ר, בהצלחה!
  18. אמנם בשיטה הנוכחית אין דרך לסנן אנשים שלא מגיע להם אבל בסוף המטרה של השיטה היא להבטיח שכל מי שכן מגיע לו יהיה זכאי לכרטיס ואת זה היא משיגה בצורה טובה.
  19. בתחילת העונה נגד חיפה על 2900 כרטיסים היה צריך 80 נקודות, קשה לי להאמין שאחרי הקיזוזים הדרישה תהיה דומה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.