Jump to content

AvielMaccabi4

משתמשים רשומים
    171
  • Last visited

Everything posted by AvielMaccabi4

1. מה סיבכת את העסק, נוכל לעבור ל433 אם את הכנפיים יאיישו שחקני כדורגל ולא חוזז את אלמוג, לקחנו פה אליפות ב31 הפרש עם פיבן ושרן כצמד בלמים.
  2. כל מאמן שיצליח כאן ינסה לחתוך, לא מבין את הטיעון נגד הזה.
  3. אחלה סדרה על מקגרגור בנטפליקס לחובבי הז׳אנר
  4. 2 פרקים ראשונים של הסמויה, לא תפס אותי
  5. לא הייתי מזלזל בשחקן שהיה אחראי ל25 גולים העונה, חוץ מזהבי אין לנו אפילו אחד שמתקרב למספרים כאלה.
  6. אז במצב כזה יכול להיות, ואני נזהר מאוד במילותיי, שגם הבעלים לא מתאים. אני עדיין חושב שאנחנו רחוקים מהמצב הזה אבל אם הליצן על הקווים פותח את העונה הקרובה זה עוד צעד בדרך לשם.
  7. אתה מצפה שאוהד של קבוצת ספורט יקבל בהבנה את העובדה שהמועדון שלו יחזור על אותן הטעויות פעם אחר פעם בדרך הבטוחה לצאת ממעגל הרלוונטיות והתחרותיות?
  8. כשג׳ורדי היה כאן זה פשוט היה הסמל המובהק למהפכה שהמועדון עבר, אנשים נתקעו על זה מאז.
  9. בחופים יש תנאים טובים יותר להניע כדור
  10. אין פיתרון קסם, רק מנוחה ארוכה ונוגדי דלקות.
  11. אתה חושב שהצוות עובד עצמאית כשכל אחד אחראי בתחומו? המאמן מתווה את הדרך, הטמבל הזה לא יצליח לא משנה מה.
  12. ב3-0 הוא סימן עם היד 5 הפרש מול 11 אם אני זוכר נכון ולא מערבב מקרים.
  13. אתה חושב שזהבי ושבירו יתנו מספיק עומק ואיכות בקבוצה שרצה לאליפות? אז אתה לא אוהב כדורגל, יש הרבה באמצע בין להפסיד 9-3 לבין לנצח 1-0 דחוק ומתיש.
  14. גדולים מערן איבדו את הקביעות בהרכב בשלהי הקריירה. עם כל הכבוד, הוא צריך להבין שהוא לא יכול להיות החלוץ הבכיר בקבוצה במצב כזה שהכשירות שלו מוטלת בספק.
  15. ואן לוון לפחות הצליח באותה חצי עונה עם רצף משוגע של ניצחונות, אנחנו על אחוזי הצלחה של קבוצת פלייאוף תחתון מאז שהוא הגיע.
  16. בשבועות האחרונים היינו עדים לתקיפת שוטרים, לינצ׳ים בצמתים, ונדליזם והתפרעויות, מצור על חברי כנסת ואפילו תקיפה פיזית של דיכטר והסתערות על מעון רה״מ ושקט מוחלט בנושא, כמה בבונים מלה פמיליה נדבקו להפגנה של מעל 100 אלף אנשים ויש פה שרשור שלם. כנראה שמוגזם לצפות למעט הגינות מאנשים ששלושה חודשים מפמפמים שקר מוחלט בלי בושה ומצדיקים סחיטה באיומים שפוגעת ישירות בביטחון המדינה ובכלכלה.
  17. אתה מתאר את זה כאילו הוא מדיח בעצמו את כל מי שקורא עליו תיגר כמו שלפיד עשה לעופר שלח ולא 140 אלף מתפקדים של המפלגה.
  18. כי אין לזה באמת משמעות, זה לא שיגיע לפה איזה מאמן על בשלב הזה של העונה.
  19. אישית אני מעולם לא שרקתי בוז ביציע, לא כי אני חושב שאין מקום אלא כי אני לא מסוגל ״ערכית״, אבל יש מצבים שאין מנוס. שריקות בוז לא נועדו לקדם את הקבוצה אלא למחות על המצב, בסיטואציה שנוצרה אין לי שום טענה למי שפקעה לו הסבלנות.
  20. לא יעזור לפטר אותו עכשיו, לא נמצא מאמן ברמה שאנחנו שואפים אליה בשלב הזה של העונה.
  21. מפתיע אותך שכשהקבוצה מידרדרת מגיעים פחות אוהדים? כמה זמן אתה בתחום?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.