Jump to content

AvielMaccabi4

משתמשים רשומים
    171
  • Last visited

Everything posted by AvielMaccabi4

1. להדליק אבוקות ב3-0 זה אולטראס הפועל על סטרואידים, חבורה של ליצנים חולי סטורי ואוננות עצמית.
  2. מבחינתי רק בשני משחקים נראינו רע, ב״ש וחיפה. בכל שאר המשחקים, כולל כשאיבדנו נקודות נראינו מדהים, הרבה יותר מחיפה שגירדו ניצחונות עד סוף העונה. אם איביץ׳ לא עוזב האליפות שלנו, אין לי ספק בכלל.
  3. לא היינו פייבוריטים לאליפות? באותה נקודת זמן הייתי מוכן לשים את הבית שלי שניקח אליפות, העזיבה של איביץ׳ ריסקה אותנו.
  4. בנתיים הם 50% לפני העפלה שניה לצ׳מפיונס ואליפות רביעית ברציפות, אלה אנחנו שלא בכיוון להתמודד איתם.
  5. בשביל שתקבל מה שאתה מצפה צריך להחליף את הקהל לא את הזווית צילום.
  6. תשחק גם עם 10 שיטות, כל זמן שאתה עולה עם שחקן יצירתי ולא צפוי אחד, במקרה הזה מילסון, לא יקח ליריבה הרבה זמן להבין איך לסגור אותך, תעלה עם שניים או שלושה כאלה וכבר שום דבר לא יעזור להם.
  7. זה המחיר של סגנון משחק כל כך התקפי, הבעיה היא לא בשיטה, למצבים שלנו הגענו, הבעיה היא ניצול המצבים המחפיר.
  8. שילכו להזדיין הוא והסוכן החולדה שלו. לא זוכר סאגה כל כך מתישה עם שחקן שלכל אורך התקופה שלו תחת חוזה במכבי עשה פרצופים.
  9. לא הבנתי באיזה עולם משפריצים פה את השם ג׳וש כהן כאילו הוא אניימה? שוער ליגה בינוני, לא עולה על טננבאום בשום פרמטר.
  10. הפער בין רמת הניתוק מהמציאות לרמת הביטחון וההתנשאות שבה כתבת את התגובה הזאת זה משהו שעוד לא ראיתי פה בפורום.
  11. שיתן תצוגה הגנתית בצמד המשחקים ויעלה אותם לבתים עם שער בנגיחה מרגשת על הבאזר שיגרום להם להתמוגג ממנו.
  12. הקבוצה צמאה לחיזוק ברמה שזאת תהיה הזיה להביא זר לעמדת השוער. חי בשלום עם משפתי, חיפה לקחו פה 3 אליפויות ועשו קמפיין ליגת אלופות עם ילד כאפות מתגלית, מעדיף לחזק את מרכז ההגנה בזר.
  13. א. הוא מחזיק בדרכון גרמני ב. עומרי גנדלמן נמכר אתמול ב2.6 מיליון, לגנט.
  14. אנשים משפריצים פה על שני הכושים של חיפה ושוכחים שכל אחד מהם בתורו נתן בדיוק חצי עונה טובה. לוקאסן בלם מצוין שהיה חלק מחוליית ההגנה הכי טובה בליגה עד העזיבה של איביץ׳, תן לי דוגמא לשחקן אחד שכן היה יציב תחת קראנקה?
  15. א. הוא נקנה בשביל לכבוש שערים ולעזור לקבוצה לזכות בתארים. ב. דווקא בגלל שאנחנו חיים בעולם של מגבלת זרים, כשהשוק הישראלי כל כך דליל ולא קיים באמת תחליף ראוי, פלוס זה שהוא אחד הזרים האיכותיים בליגה, רק מחזק את הטענה שלי. ג. לא מסכים איתך, היה מצוין תחת קרסטאיץ ותחת איביץ, מאמין שיראה אפילו יותר טוב כחלוץ בודד ב4-4-3 עם שחקני כנף נורמליים. ד. אל תהיה כזה נחרץ
  16. למה כולם ששים למכור את יובא? אחד משני השחקנים היחידים בסגל שהוכיחו שיודעים לתת מספרים, בונים על כשירות של שחקן בן 36, גדול ככל שיהיה ועל שחקן עם בקושי 5 הופעות בבוגרים?
  17. הלוואי שיהיה רק 3/4 מטב״ח של העונות הראשונות במכבי, שחקן על.
  18. סוף עונה שניה, שיגעון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.