Jump to content

AvielMaccabi4

משתמשים רשומים
    171
  • Last visited

Everything posted by AvielMaccabi4

1. כשמכבי הודיעה שלא תמשוך את הכרטיסים כל המתנגדים פה טענו שזה מטעמי פיקוח נפש, איך הגעתם למסקנה שהארגון התחייב שלא ידליק פירו? אם מכבי לכתחילה חששה למשוך את הכרטיסים מחשש שנענש בבית הדין זה ביזיון בפני עצמו.
  2. מכור מכור מכור לייבוביץ יא חולה אבולה
  3. אז לשיטתכם לי כאזרח שחוסמים אותו בכביש יש את הזכות לקחת את החוק לידיים, לרדת מהרכב ולתת מכות למפגינים כשאני מנפנף בפסיקות בג״צ?
  4. אני לא חסיד גדול של כדורגל אנגלי אז תקן אותי אם אני טועה, צ׳לסי התמודדה עם בונקרים של יריבות שאין להם גרם של תעוזה התקפית? מול משחק עומד כל כך קיצוני צריך פתרונות ודינמיות בחלק הקדמי ואני בטוח שזאת הוראה מפורשת של קין ולא איזה שיגעון גדלות של דור.
  5. עונה 3 של טופ בוי עלתה בנטפליקס
  6. סנסציה משוגעת כמו זו שהייתה הבוקר זו אחלה סיבה להפיח קצת חיים בנושא הזה
  7. איזה קשקוש, בשום אליפות אין יריבה שהיא טובה ממך, אחרת היא הייתה אלופה. עונה שעברה לחיפה הייתה יריבה? לפני שנתיים?
  8. מתי התחיל הקשקוש הזה של בלם עם רגל שמאל כאילו מדובר באיזה תכונה שהיא מאסט? איך זה משפיע בכלל על המשחק?
  9. לא רואה אחד מקיקו/מאסון/סאבו/מילסון לא פותח בהרכב, לוקאסן לעומת זאת פתח העונה רק פעמיים ונראה שקין לא מחזיק ממנו, לדעתי למרות ההצהרה שלו שהוא נשאר עד סוף העונה בינואר הוא לא פה. גם אני חושב שאפשר לרוץ העונה עם שוער ישראלי סביר אבל זה ממש לא אסון גדול כמו שאתם מציירים פה.
  10. אבל בעונה שעברה עם אותם שחקני הגנה החזקת בהגנה הכי טובה בליגה בפער עד שאיביץ׳ עזב ומינו מורה לספורט, איך אתה מסביר את זה? על כל השאר אני לא מתווכח, לכולם ברור שנעשו טעויות ושניר ביטון לא שייך לרמה הזאת, פשוט אני לא רואה איך חיזוק להגנה ישפר את המצב דרסטית.
  11. לקחנו פה אליפות עם 17 שערי חובה ו31 נקודות הפרש עם פיבן ושרן במרכז ההגנה בזכות משחק הגנה קבוצתי משובח ומאמן שזה האני מאמין שלו. למצבים שחדרה הגיעה אליהם היום היא הייתה מגיעה גם אם היה לנו את אמאדור וקרלוס גרסיה בשיאם, אתה לא יכול לתקוף עם שישה שחקנים שעומדים על סף הרחבה של היריב, לעלות הרכב עם שלושה שחקני קישור עם אוריינטציה התקפית ושני מגנים שחושבים התקפה הרבה לפני הגנה ולצפות שלא ניחשף מאחורה מדי פעם.
  12. מסדר 2-3 מצבים לגול כל משחק גם כשהוא מסריח את הדשא בכל שאר הזמן.
  13. מחבל מטונף אמן יגמור את הקריירה
  14. עוד פעם ג׳וש כהן? בקלות אני מארגן פה לקט טעויות מטומטמות הרבה יותר מהשער שספג ניצן אתמול, בשלוף יש לי את הגול הראשון שהם ספגו מאיתנו בבלומפילד לפני שנתיים בהופעת הבכורה האגדית של קוואס. שוער בינוני מינוס בלי גרם של ערך מוסף, בנה שם על כמה פנדלים שהדף, שום דבר מעבר לזה שמצדיק את זה שהשם שלו יצוץ פה בכל תגובה שלישית.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.