Jump to content

AvielMaccabi4

משתמשים רשומים
    171
  • Last visited

Everything posted by AvielMaccabi4

1. את ראמזי הכנסתי שנגמר המחזור האחרון, במקום סאנצז.
  2. מה לא בסדר בהרכב הזה שאני מקום 20 עם 62 נקודות? חוץ מדה חאה, איפה טעיתי?
  3. מישהו יכול לערוך את העדכון הזה? http://www.fmisrael.com/Download.aspx?id=996 להקטין את התקציב של מכבי, להוריד את המוניטין של הליגה ושל מכבי קצת, שיהיה אתגר, ולהעביר את מיצ'י בטשואי מאנדרלכט למארסיי ואת דימריה למנצ'סטר. עריכה: ולהעביר את הקשר האחורי הזה של חטאפה לחיפה
  4. מטורפת? אתם אמיתיים?! התחילה טוב ונהרסה בהמשך, יכלה להיות הרבה יותר טובה.
  5. אמור להיות ספין אוף, על סול גודמן העורך דין לפני שפגש את וולט וג'סי.
  6. שנותנים לאנשים שאין להם קשר לכדורגל להיות בפאנל זאת התוצאה, פרימו, רז זהבי, ברזי, מי אלה בכלל?! רז זהבי עד לפני שנה דיווח על העברות של מכבי צור שלום, פתאום הוא מבלבל ת'ביצים על זה שהשחקנים לא שמו על אוסקר. תיכף יתנו גם לברלד להיות חבר בפאנל, חיקוי בבובה של לילה מספיק, לא?
  7. אני לא במשחק כרגע, כושר גופני לקוי אין מצב שיהיה, בתחילת העונה ופגרת ינואר קרעתי את השחקנים על כושר גופני, אני עכשיו מאמן על התקפה בינוני, יש שחקנים מסוימים שאני מאמן קשה אבל אף אחד מהם לא ברשימת הפצועים.
  8. כוסאמא של המשחק הזה כל השחקנים פה אלה שחקני הרכב, נתקעתי בלי חלוצים, בלי שוער ובלי שחקני כנף, אחת הבעיות היותר גדולות של המשחק הזה זה הפציעות הלא ראליסטיות, איך בכל שמירה חייבים להיפצע כל שחקני ההרכב?!
  9. 4 ספרדים בהרכב הגמר, לא מספיק? אתה מדבר פה על הרכב של 10 זרים, איך אפשר להתחבר לדבר כזה?
  10. מה הסיכוי שהוא יחליט שהוא לא עמד בציפיות של עצמו ויחליט להישאר עוד עונה-שתיים?
  11. הטעויות של גול של טיבי קיימות עוד מהעונה הראשונה שלו כאן, ועדיין הוא לא רואה ממטר אף שחקן הגנה פה בליגה.
  12. בגלל תקופה רעה, זה שהם לא נראים טוב כרגע לא אומר שהם פחות טובים משחקני ההגנה של חיפה.
  13. הוא הגזים עם ה"אין מקום בסגל", אבל גם במצב הנוכחי שאין בלם מחליף לא הייתי לוקח את קינן.
  14. קינן לא שווה מקום בסגל שלנו, צ'וצ'אליץ' אולי. משומר? באמת? גבאי אולי אבל הם לא ממש בונים עליו..
  15. ניסיתי לחפש קצת תקצירים שלהם ביוטיוב מהעונה האחרונה, יש רק הפסדים
  16. יותר מעניין אותי מה הגישה שלו, דוגל בשיטה כמו אוסקר או גמיש כמו סוזה, הגנתי או התקפי, מעניין איך נראתה הקבוצה הקודמת שלו, אפשר להשיג משחקים מלאים שלהם או שליגה שניה במקסיקו זה יותר מדי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.