Jump to content

forza

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by forza

1. היחידי שצדק בגישה שלו מול בתי הדין היה טביב. רק שאיים לא להופיע למשחק כולם התקפלו.
  2. אהבתי איך רז וטוכמן נכנסים בצנציפר בין השורות.
  3. נראה ש one התאחדו עם ynet באופם סופי. האם זה אומר ברוך שפטרנו מצנציפר?
  4. סוזה חיובי לקורונה. לא יצטרך בידוד במלונית אם יגיע אחרי שיחלים.
  5. רק איביץ כמנהל כלל המחלקה. גם להעיף את יצחקי שרק בגלל שאופירה שומרת עליו אנחנו לא רואים כותרות בכיוון.
  6. לא מסכים. 4 נקודות זה המקסימום שאפשר להוציא מהשמינית גמר (2 נצחונות). זה לא ניקוד בונוס.
  7. מזכיר את ימי אברם. ״אברם קוסם - העלים אימפריה״
  8. הייתי נותן לאיביץ את המפתחות לכלל המועדון. שיעשה מה שהוא רוצה.
  9. רק שאלה של זמן. מקווה שיצחקי חושב על אופציות.
  10. על המשחק נגד מכבי חיפה אמר לוזון: "מכבי חיפה הכי טובה בארץ בפור והיא תעשה את האליפות הכי קלה שהייתה פה. אבל אני לעולם לא חותם על תיקו, בשום משחק ונגד שום יריבה".
  11. המקורות שלי אומרים שהכל זה משחק כדי ללחוץ על נמני וקארצב לקבל את המתווה.
  12. קשה לראות איך נהיה דרג 1. צריך 4 "הפתעות" של מדורגות מעלינו וששום מדורגת מעלינו לא תודג מהפלייאוף של הליגה האירופאית. בינתיים יש 2 הפתעות: אנדרלכט ויקטוריה פלזן הודחו. באזל בפנדלים - אז אופציה להפתעה שלישית. לא רואה מאיפה תבוא הרביעית...
  13. כבר פורסם השבוע שמכבי הקפיאה מעבר של בר כהן לנוף הגליל, כי יש לה עסקה אחרת על הפרק. כנראה נתניה...
  14. בר כהן היה צריך לעבור לנוף הגליל, אבל מכבי שמו ברקס בדקה ה-90. עכשיו נכתב שנתניה רוצה אותו (ואת פארפה). הכנה לעסקה?
  15. לפי המאמן הקזחי - 3 שחקני הרכב משבוע שעבר לא צפויים לשחק בגלל פציעות (השחקן הרביעי לא היה בסגל גם בשבוע שעבר): “באשר למשחק”, הוסיף אדייב, “אנו מצפים לעימות קשה, מדובר ביריבה לא קלה. כפי שאמרתי, מכבי היא קבוצה מנוסה, נגדה צריך לשחק בריכוז במשך 90 דקות, גם במשחק מחר וגם בגומלין. ננסה להראות את פנינו, לשחק בכבוד. לצערנו, יש שחקנים שלא ישחקו בשל פציעה, טושב וצ'וצ'ייב לא ישחקו. יש בעיות קלות גם עם רוסטמוביץ', אתמול הוא החמיץ את האימון, יש לנו יום נוסף לחכות ונחליט לגביו. גם השתתפותו של גבישב מוטלת בספק”.
  16. מה עוזר לסוכן/גיס של רוקאביצה להעביר לרז אמיר את החוזה של רוקאביצה לפרסום בוואן? לא זוכר שראיתי משהו כזה בעבר. חושב שזה ילחיץ את מכבי או ב״ש במו״מ? אחרת אין סיבה שהוא לא יחתום על ההצעה וזה לא יפורסם אצל רז אמיר…
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.