Jump to content

forza

משתמשים רשומים
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

196 profile views
 1. מישהו יודע במקרה את התאריכים של שאר השלבים בגביע?
 2. אז פעם הבאה ששלמה שרף מופיע ב"יציע עיתונות" בערוץ הספורט - כדאי שמישהו יזכיר לו שמי שבכלל היה (לפי פרסום בהארץ) עם נערות ליווי לפני המשחק מול דנמרק היה הוא ואולי לא השחקנים: רבים מהשחקנים בנבחרת ההיא טוענים כי לא ייתכן שדברים התרחשו ערב המשחק בשל הלו"ז הצפוף. אלון חרזי נזכר ש"ביום שישי בערב סגרו לנו קומה מיוחדת עם המשפחות שבאו לבקר אותנו, זה היה נחמד ואז כולם התפזרו לחדרים והלכו לישון". חיים רביבו כתב על כך בספרו האוטוביוגרפי: "מוזר, בלילה שלפני המשחק כל נשות השחקנים היו במלון. אני לא חושב שיש שחקן בנבחרת שצריך שנערות ליווי יגיעו אליו דווקא לפני המשחק. למי בכלל היה ראש לחשוב על זה?". בספרו "סדום ועמורה 2", חיזק אייזנברג את גרסתו של רביבו. "לא היה ולא נברא דבר כזה בערב המשחק נגד דנמרק, אני זוכר את סדר היום והלילה של יום שישי הזה", כתב והוסיף כי היחיד אותו ראה מבלה ערב המשחק היה בכלל שלמה שרף. "מנהל הנבחרת ואנוכי החלטנו לעשות מעשה, התקשרנו לד"ר רוסנובסקי, רופא הנבחרת, וביקשנו שיגיע במהירות לסוויטה של המאמן. 'שלמה חש ברע', אמרנו לו. הדוקטור פתח בכוח את הדלת של שרף (שלא היתה נעולה כלל) ונותר הלום על מקומו: שלמה באקשן עם שתי נערות זוהרות – כולל אנקות הנאה. שלמה, אגב, לא התרגש במיוחד מהפריצה הפתאומית". שרף, יש לציין, הכחיש בתוקף אך מעולם לא הגיש תביעה כנגד אייזנברג.
 3. ממליץ להאזין: http://102fm.co.il/shows/14?listen=5dc30b989149d310c0791be6&b=2
 4. שמו כבר את הפרסומות האלקטרוניות מסביב למגרש?
 5. מבחינתי השוונו את השיא של חיפה. אגב ירדנו ל120 מנויים בשער 11. יאללה סולד אאוט!
 6. על כמה מנויים אנחנו עומדים? מישהו יכול לתת את העדכון היומי? ראיתי שנשארו 125 מנויים לשער 11.
 7. מדהים שכאשר חיפה שברו את שיא המנויים - כל התקשורת ליקלקה סביב הנתון הזה. אגב, לא מצאתי אסמכתה למספר המדויק של השיא. לפי האתר של הירוקים זה היה "למעלה" מ-18,000 מנויים (כנראה 18,001). http://mhaifafc.com/newsPage.asp?newsID=1134
 8. יש נבחרת באותו שבוע ביום רביעי. מעריך שמכבי יהיה בראשון בערב והדרבי החיפאי במוצ"ש.
 9. 17אנדראס יאניוטיס 3ז'איר אמאדור 27אופיר דוידזאדה 30מאור קנדיל 31שחר פיבן 22אבי ריקן 6דן גלזר 42דור פרץ 15דור מיכה 9ניק בלקמן 11איתי שכטר
 10. מישהו יכול להסביר לי איך עובד עניין המנויים בשער 8? ראיתי שהוסיפו קדימות למנויי 8 בעבר, אבל אם אני רוצה לצרף בן משפחה, אני בתכלס לא יכול לממש את הקדימות הזו היום, נכון?
 11. נוסח ההצהרה: אני מאשר/ת שהמועדון מסר והבהיר לי שהמנוי המוצע למשחקי המועדון באצטדיון בלומפילד בתל אביב-יפו לעונת המשחקים הקרובה (2019/2020), כפוף להעמדת אצטדיון בלומפילד לשימוש המועדון בידי החברה המנהלת אותו לצורך קיום משחקים החל מתחילת עונת המשחקים הקרובה במסגרת ליגת הבורסה לניירות ערך. לפיכך, לא תהיה לי ו/או למי מטעמי ואני מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלפי המועדון ו/או מי מטעמו ו/או כל צד שלישי בכל הקשור לעניינים הנוגעים למיקום וזהות האצטדיון בו ייערכו משחקי המועדון, אי פתיחה או פתיחה חלקית בלבד של אצטדיון בלומפילד, חלוקת כרטיסים חלופיים (ככל שאהיה זכאי להם), זיכוי כספי ושיעורו (ככל שאהיה זכאי לו) וכיוצ"ב. הסבר לגבי החלופות האפשריות למקרה שאצטדיון בלומפילד לא יהיה מוכן לקיום משחקים נמצא בקישור הבא: חלופה א' – המשחקים יתקיימו באצטדיון חלופי אשר מכיל למעלה מ-25000 מקומות ישיבה: כל בעל מנוי שרכש מנוי לאצטדיון בלומפילד לעונת המשחקים 19/20 יקבל כרטיס לכל משחק בית שישוחק באצטדיון החלופי. המועדון, בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי ובמידת האפשר, יתאים את סוג הכרטיס ומקום המושב שיקבל בעל המנוי באצטדיון החלופי לזה שרכש בעל המנוי לאצטדיון בלומפילד לעונת המשחקים. חלופה ב' – המשחקים יתקיימו באצטדיון העירוני בנתניה: בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים 19/20 ואשר החזיק במנוי בעונת המשחקים הקודמת (18/19) – יהיה זכאי לקבל כרטיס אחד לכל משחק בית שישוחק באצטדיון נתניה אשר ימוקם במידת האפשר בהתאם למקום המושב שהוקצה לו בעונת המשחקים הקודמת (18/19) או במקום חליפי אחר לפי שיקול דעתו הבלעדי של המועדון. בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים 19/20 ואשר לא החזיק במנוי בעונת המשחקים הקודמת (18/19) – לא יהיה זכאי לקבל כרטיס למשחקי הבית שישוחקו באצטדיון נתניה. במקום זאת יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה (20/21). שיעור הזיכוי הכספי יחושב לפי הנוסחה הבאה: מחיר המנוי חלקי 18 (מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים) כפול מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים אליהם לא יכול היה בעל המנוי להיכנס בשל אי מוכנות יציעים/מושבים. דוגמא להמחשה בלבד (המספרים מעוגלים לצורך הנוחות): עלות המנוי – 1,000 ₪; מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים – 18; מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים אליהם לא נכנס בעל המנוי בשל אי מוכנות יציעים/מושבים – 4; סך הזיכוי הכספי לו יהיה זכאי בעל מנוי חדש למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונה הבאה יעמוד על 220 ₪ (4 x 55). חלופה ג' – המשחקים יתקיימו באצטדיון בלומפילד אולם לא כל היציעים/מושבים יהיו מוכנים במועד: בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים ולא תתאפשר כניסתו למשחקים (למושב אותו רכש או מושב חלופי) יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה (2020/2021). שיעור הזיכוי הכספי יחושב בהתאם לנוסחה שפורטה בחלופה ב' לעיל (בשינויים המחויבים).
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.