Jump to content

gilgil28

משתמשים רשומים
    13
  • Last visited

Everything posted by gilgil28

1. מילסון הוא גיאגון שחושב עומק וטס קדימה. גם רואים שהוא לא מכניס כדורים על עיוור, תמיד מחפש את המסירה הנכונה. קצת יותר יעבוד על זה והוא דו ספרתי בבישולים קל. חבל לי גם שהוא לא בעט מספיק מזוויות אלכסוניות. אחרי פעמיים שהוא עובר שחקן על הקו הוא מסוגל לחתוך לאמצע ולבעוט. סאבוריט - כל נגיעה שלו קלאס. כמה חבל שאנחנו מאבדים אותו בתור מגן שמאלי. הייתי שוקל לנסות אותו בתור מגן ימני - אולי אפילו קשר 6
  2. לגמרי, הוא מתסכל לא מעט. נראה כאילו לא שיחק שנתיים ואיבד את הטאץ' בכדור
  3. אבל אין לי בעיה לשמוע אותו 5 פעמים כל משחק
  4. אני חושב שהוא דיבר בעיקר על פארפה. אבל כן, ברור שיהיה חיזוק. מבטיחים שלב בתים אירופאי => חיזוק
  5. חלום שלי לראות אותו מפרפר את סק
  6. שחקן שחקן. עוד יצבור ביטחון ויחדד את התחושה של מתי לעלות ומתי לא. עשה עבירה מיותרת, חבל
  7. איך אנחנו אוהבים לספוג גולים שטותיים כאלה בתוספת הזמן. מיותר ומרגיז
  8. עכשיו כשאנחנו 90% בשלב בתים אירופאי יגיע רכש. מעריך שבפרופיל כמו בשנים קודמות של שחקן צעיר עם פוטנציאל גבוה ב-2-3 מליון יורו שנוכל להרוויח עליו. אם יגיעו 2 כאלה, זה יהיה וואו. סומך על קין, סומך על מנספורד, סומך על מיטש
  9. מעניין, אותי יותר מסתכל על איך הקבוצה מתפקדת ב"דרופים" שלה - גם אם לא משחקים טוב, אני רוצה לראות תבניות התקפה, שחקנים לא עומדים, לחץ על הכדור
  10. לא יודע אם עדיף להביא ווינגר או קשר 10 - מה שחשוב שהוא יהיה שחקן של מספרים עם תנועה טובה לעומק
  11. איפה המאמן שלהם שאמר שלמד אותנו היטב? את ערן למדת?!
  12. בוא תן לי שמות של ישראלים שישדרגו אותנו שריאלי להביא. תוכיח גם שאין מגעים לצירופם.
  13. לגמרי! חשבתי למה אפשר להחליף את זה. אבל אני לא מכיר בשיט את הסגל של הפועל
  14. תפסיקו לטחון מים. אנחנו מלאים בזרים (עוד אחד שלא יכול לשחק בהרכב) ואין ישראלים טובים בחוץ שאפשר להביא. אין. בנוסף, אנחנו את הישראלים הטובים שלנו מוכרים. חיפה משחקים עם 17 זרים ולכן מצליחים יותר - זה הכל. תבוטל מגבלת הזרים לאלתר.
  15. פעם הבאנו אנשים מבחוץ ושאלנו שאלות על גבי הפורום והם באו וענו. בואו נעשה את זה עם מיטש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.