Jump to content

gilgil28

משתמשים רשומים
    13
  • Last visited

Everything posted by gilgil28

1. קחו בחשבון שכל יריבות עירונית התחילה מאיזושהי נקודה. כשהתחיל הכדורגל בעיר, בטח הייתה קבוצה אחת ובשלב כלשהו משהו גרם להקמת קבוצה נוספת.
  2. אני בעד לשאול את עטר לעונה. אם המאמן שם נשאר, עטר לא צפוי להתקדמות משמעותית במעמדו. קישור - חובה פליימייקר \ קשר 50\50. חוץ מזהבי אין לנו מה להציע במרכז המגרש שיעשה את הכניסה לרחבה. הגנה - יש משהו באופק בקבוצת הנוער? מי מסיים שם את גיל הנוער? מה מצבת המושאלים שלנו? יגיל\ריף? התקפה - חייבים חלוץ חוד מהיר שעושה לחץ (איפה דאבור).
  3. וזה הולך לקבל עוד האצה כשכדורגל כבר נכנס למכללות.
  4. לא הייתי מביא לאבא שלי את המנוי אם היה אוהד הפועל.
  5. כבר אמרנו שהאמריקאים יודעים לעשות ספורט. תוך 10 שנים ה-MLS אחת הליגות הטובות בעולם. אתם לא מבינים כמה הכדורגל שם פופולרי פי כמה ממה שהיה לפני כמה שנים.
  6. רק זה? מה עם זה שהללי שאל את בלבול לגבי זה שאבו יונס צעק לו מהיציע להכניס את גאדיר והוא כביכול הקשיב לו כשבכלל הספסלים בצד השני של המגרש מתחת לקיר הבטון?
  7. נרדמתי עכשיו לשעה וחלמתי שדור ג'אן כובש גול ועושה פיו פיו לקהל
  8. אני לא מאמין בנאחס. אני מאמין במיכה, בזהבי ובקולין.
  9. זה התחיל ב"תנצחו את הדרבי" וממשיך ל"אל תפסידו בדרבי". זה לא רחוק מ"דיר בלאק תקבלו יותר מ-3"
  10. לא יודע מה אתכם, אני חוגג כבר שנתיים רצוף.
  11. סוף סוף יש עוד קבוצה שמנצלת את החולשה של באר שבע.
  12. אני רוצה להוסיף משהו. כבר תקופה ארוכה (מאוד) שאין תנועה ללא כדור. זהבי עושה את זה הרבה, השאר פחות. כשאני אומר תנועה ללא כדור אני לא מדבר על ריצה קלה, אני מדבר על ריצה שקרובה לספרינט לשטחים פתוחים. שחקן בלי כדור צריך רק לחשוב מה הוא עושה עם הכדור אם "במקרה" מוסרים לו. הרבה זמן לא ראיתי 2 מסירות בנגיעה (רוחב + עומק) לשחקן שלישי שעושה תנועה. אני רואה יותר מדי מסירות עומק לאגפים שמניבים כלום ושום דבר, מסירה חזרה אחורה. כבר לא מוסרים לשחקן שלא נמצא לבד עם רדיוס של 10 מטר מינימום. למה?
  13. מזל שיש להם עוד שני משחקים נגדינו.
  14. מה שאני לוקח מהסטטיסטיקות הנ"ל זה תשעה משחקים בשנה שעברה עם לפחות ארבעה שערים. המשחקים הללו גם היו פזורים לאורך העונה וכל כמה משחקים היינו מקבלים תצוגת על. מעניין מה היה קורה השנה אילו אלירן עטר היה נשאר (במקום טב"ח למשל).
  15. זה רק אני או שהתלבושות של ארה"ב פשוטות ויפות?
  16. הבא שמצטט את ה-meme הזה יגזר עליו לגלול לנצח.
  17. חמשיר זה אדיר היו הייתה קבוצה של רגע דמיינה שהיא גדולה מהטבע חשבה שהצליחה ואז הגיע פריצה וניפץ את החלום בדקה שבע
  18. "העמוד לא נמצא" מעניין, לא מצאתי טור אחד לרפואה עם כותרת בסגנון "גם עם פרגוסון מכבי לא הייתה עוברת את באזל".
  19. -ערב טוב לך משה פרימו -ערב טוב כבר חרטה!
  20. אם אני לא טועה הוא זומן לנבחרת הכדוריד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.