Jump to content

PAOK

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

1 Follower

About PAOK

• Birthday 07/06/1994

Recent Profile Visitors

508 profile views
  1. PAOK

אמסטרדם

האמת הייתי כבר בכל המקומות האלה בטיול בר מצווה, חיטהורן, אנה פרנק, מאדאם טוסו וכל זה.. הטיול הזה הוא נטו להסתובב בכיכרות ומרכזי קניות וסבב ברים בכל העיר
  2. מחר אני טס לאמסטרדם, רציתי לקבל קצת טיפים מאנשים שהיו שם לאיפה ללכת, ברים שווים, מרכזי קניות,(קצת יותר ספציפי מכיכר דאם וליידספליין..) ועוד משהו, אני מתגייס עוד שבועיים לקרבי, אם אני ייקח סמים יעשו לי משהו? תודה לעוזרים
  3. סליחה שאני סוטה מהנושא המרכזי פה בזמן האחרון לגבי המצב בין ישראל לעזה. אני טס ביום שלישי עם חברים שלי לאייה נאפה בקפריסין, בדיוק באותו יום שמכיב משחקת בלרנקה, אנחנו נוחתים בלרנקה ואני צריך לברר כמה דברים ואני מקווה שתוכלו לענות לי: 1) איך אני מגיע מלרנקה לנאפה אחרי המשחק, מטוס? מונית? 2)כמה זמן ייקח. 3)האם תהיה מכירת כרטיסים ליציע של מכבי באצטדיון? אנחנו נוחתים בלרנקה, השאלה היא אם נשאר שם עד אחרי המשחק או שנסע לנאפה עם האוטובוסים המאורגנים ונחזור ללרנקה.. תודה מראש לעוזרים.
  4. אולי כי אני מהאייפון, תכתוב בגוגל ״הטיפים שיעזרו לכם לזכות במכונית חדשה״ אתה כבר תראה את הכתבה עם קבאני בתמונה
  5. http://m.sport5.co.il/Mondial/articles.aspx?FolderID=5292&docID=169749〈=HE
  6. למי שפספס הקוד לליגה של הפורום: 255062407
  7. כנס לספורט 5, לפינה של המונדיאל, תרשם, תבנה קבוצה, תתמכר, אולי תזכה.
  8. כן אבל אחרי זה הם מול שוויץ ואז אקוודור, משחקים די קלים
  9. יש בספורט 5 כתבה עם טיפים לאיך לבנות נבחרת אידיאלית, זה ישנה לכם את המחשבה, ממולץ מאוד. אגב, תשימו כמה שיותר שחקנים מצרפת מכיוון שהם נגד הונדורס והסיכוי לקהלת נקודות יהיה גבוה יותר. (הוגו לוריס לא יספוג, וההתקפה שלהם תכניס גולים, בנזמה/ריברי/לוריס באנקר.)
  10. אם מישהו רוצה אני פותח ליגה שכל מי שפה יכול להצטרף, לליגה קוראים השחקן ה-12. הקוד לליגה: 255062407
  11. בחיים לא נהנתי ממשחק כזה, וזה כולה לבנות קבוצה. שתפו את ההרכבים שלכם, ותביאו המלצות. הנה שלי:
  12. כמה תארים הוא הביא במו ידיו. כמה שלשות. היחידי עם ביצים לקחת שלשות במאני של המאני טיים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.