Jump to content

Elirandani

משתמשים רשומים
    137
  • Last visited

Everything posted by Elirandani

1. בן בסט יותר מגוון ממחמד,יכול לשחק באמצע ובצדדים,אבל מה רע בשניהם יחד?הייתי לוקח גם בחשבון חזרה של עטר....
  2. באמת? חשבתי ב3.2,האריכו לשחקנים שלא מצאו קבוצות?
  3. אז אמר,במידה ואמר זה ניחוש קל כי מחר זה יום לפני אחרון לרישום באירופאית,אז מין הסתם שהוא יגיד את זה,זה צפוי לדעתי.
  4. יש לנו אחוז צבירת נקודות גבוהה מאוד,אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה קבוצה עשתה זאת בליגה בשנים האחרונות,מה שכן שמדאיג ,ב"ש עדיין בלי הפסד חוץ ואנחנו בלי הפסד בית,זה מתכון לתיקו בקצב צבירת הנקודות הנוכחי ולפי האחוזים שלה ניתן להגיע ל-85 לבין 92 נקודות העונה בתקווה שקצב צבירת הנקודות הזה ימשיך.
  5. למה רק מולנו רמה"ש נלחמו ונכנסו לשחקנים ברגליים? קבוצה כזאת מגעילה..
  6. מקווה שזה לא יפגע בו,וכל הכבוד שהחליטו להשאיר אותו ולדאוג לו,רק מראה מזה מכבי,ראוי להערכה!
  7. 2011 http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/247/007.html וזה ישן מ-2004 http://www.nrg.co.il/online/3/ART/846/022.html
  8. עם נמני מחזיק אקחד אז מה הצרפתי מחזיק?
  9. מצאתי תותח שכן לחץ יד לג'ורדי:
  10. שכטר לובש צהוב,יש להם משהו להגיד על זה?
  11. עוד מעט מתחיל השיפוץ בקאמפ נואו וברנבאו,שיפוצים יותר גדולים מבלומפילד,בואו נראה איזה איצטדיון יסיימו לשפץ ראשון לבלומפילד עדיין אין אישור סופי לשיפוץ,הברנבאו והקאמפ נואו קיבלו אישור תוך מספר חודשים בעוד בבלומפילד מחכים לשיפוץ כבר כמה שנים טובות..
  12. "משה פרימו ציון 3" בפייסבוק:
  13. שכטר ממש לא היה מתקבל בברכה,לגבי בדש,הוא חלוץ סבבה לליגה אבל אפחד לא אמר שזה ימנע מלהחתים את בן בסט או חמד בקיץ בעלויות יותר סבירות מאשר עכשיו לא מבין מה אנשים לחוצים על שם גדול,זה כולה ינואר...
  14. או שהוא עומד לסיים חוזה בקיץ ואין לך בררה אלא לקבל את מה שמציעים.
  15. בעונה שעברה גארסיות,עכשיו יש לנו ברקים? מה נסגר?
  16. אני לא ישכח את מה שהוא אמר גם בעונה שעברה "לקחנו אליפות בזכות הפתיחה הרעה של חיפה" בתוכנית הרדיו של 103 אם אני לא טועה,עלק אוהד...
  17. המשחק הזה יוצא יומיים לפני ה-11.2,האם שוב ראדי יקטע את שנים רבות?
  18. תמונה בלי ג'ורדי לא שווה את החלון העברות הזה,יש תמונה?
  19. באתר אחד כתוב שהוא מושאל,באתר אחר כתוב שהוא יחתום ל-3 שנים,הגיוני יותר שהוא יחתום ל-3 שנים..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.