Jump to content

קייפטאון

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

About קייפטאון

• Birthday 26/08/1988

Recent Profile Visitors

364 profile views
  1. מסכים, גם שלבי הנוק אאוט (32 ומעלה) מתחילים בד"כ בפברואר כשהקבוצות כבר בכושר אחר ובאמת יש אפשרות לעשות משהו מול המקומות הראשונים בבתים. אם אני לא טועה בעונה של סוזה עשינו 9 נק דירוג כולל דירוג מדיני
  2. רמת השרון, כפ"ס ורעננה צריכות לשחק באצטדיון הרצליה שצריך לשפץ אותו. אצטדיון טוב, קומפקטי, 8000 מושבים, מתאים להגעת קהל חוץ גדול, קרוב לתחנת רכבת הרצליה, למחלף שבעת הכוכבים ויש לידו חניונים גדולים, פארק עירוני וקניון.
  3. יותר סביר שנהיה בתחילת העונה הבאה בסגר רביעי או חמישי חחח
  4. יש צפי לחזרת קהל למגרשים מתישהו? או שאפשר לשכוח מזה ב4-5 שנים הקרובות?
  5. ויאריאל אחלה יעד אבל אין טיסות ישירות לולנסיה מה שכן זה שעתיים נסיעה ברכבת מברצלונה
  6. מחכים לראות מה יהיה עם חיפה וב"ש הערב. אם הן תעלנה לשלב בתים, יחזירו את הליגה. אם לא - ישביתו הכל כולל אימונים בידיעה שזה יפגע בנו, ורק בנו. כמו שראינו בחצי שנה האחרונה - הכל מתנהל משיקולים זרים.
  7. ואם היינו עולים לליגת האלופות, בלי קהל, היה עוד יותר דיכאון. לסגור את העונה הזאת - אין בה לא ערך ספורטיבי ולא הגינות ספורטיבית. וגם אין בה עניין. כדורגל בלי קהל זה פשוט מדכא. יותר מדכא ממעניין.
  8. אני מתפלל שאתה צודק. לפי רמת ההיסטריה העולמית, לא נראה שהדברים הולכים בכיוון הזה. פנדמיות מהסוג הזה יכולות להימשך עד 5 שנים. הלוואי שאתבדה וב2021 נחזור לחיים רגילים, כולל חיי ספורט.
  9. אני חושב שאת התוצאות של מה שקורה בהתנהלות הנוכחית כולנו כבר רואים סביבנו: רמת העניין בכדורגל המקומי והעולמי ירדה. לאנשים קשה להתחבר לכדורגל בלי קהל וזה הכי הגיוני שיש. בלי קהל אין ספורט. הרייטינג צנח לרצפה, אנשים אפילו לא יודעים מתי הקבוצה שלהם משחקת. השידורים בטלוויזיה נראים כמו אווירה של בית קברות. ספורט בלי קהל יותר מעציב מאשר מעניין. לאט לאט העניין אובד וההתעניינות במכבי נעלמת מחיינו. ומי יודע עוד כמה זמן העניין הזה יימשך? אם הקהל לא יחזור למגרשים בקרוב, הוא כנראה לא יחזור למגרשים בשנים הקרובות בכלל. או שפותחים עכשיו את הכל, כולל ביטול חובת בידוד והחזרת הק
  10. זה נכון, אבל גם חיסון לא מבטיח להביא לתוצאות הראויות. נגיפים עוברים מוטציות, מי מבטיח לנו שבעוד שנה לא נתמודד עם נגיף קורונה שהרצף הגנטי שלו שונה לחלוטין מהנגיף שאליו פיתחנו חיסון? ראה לדוגמא החיסון לשפעת - זו קולקציה של נגיפים מומתים ומוחלשים של נגיפי השפעת בשנים שחלפו, ובכל שנה הנגיף עובר מוטציה שהורגת מיליונים מחדש.
  11. א. הסברתי שהייתה מהפכה תעשייתית ומדעית שהאריכה את תוחלת החיים + יצרה מנוע קיטור שמאפשר למטוס לטוס + יוצרת אור מלאכותי שמאפשר להאיר אצטדיון של 30 אלף איש. ב. תרופות למחלות וחיסונים אינם "הנדסת טבע", אלא חלק מהטבע. ע"ע אנטיביוטיקה וחיידקים מוחלשים או מתים. ג. ברירה טבעית עובדת בדיוק ככה - זו הסיבה שנמר טורף את הזברה הזקנה והחלשה ולא את הזכר שהוא ראש הלהקה החזק. תקן אותי אם אני טועה.
  12. במערב אירופה יצאו מהסגר אחרינו, וייכנסו לסגר שני גם אחרינו. בסוף הסגר יצרך להיפתח, נכון? ומספר הנדבקים יעלה שוב, נכון? אז מה בני האדם מנסים לעשות כאן? להאריך את משך המגיפה? ברור שלא. אבל זה מה שקורה בפועל. ובפועל התארכות משך המגיפה עולה לבני האדם גם בבריאות נפשית, גם כלכלית, וגם לא ימנע את שיעורי הקטל. בסופו של דבר ניצבת לפנינו ההכרה - להמשיך בחיים רגילים או לנהל מלחמה חסרת תועלת מול נגיף שיישאר איתנו לעוד מספר שנים. בינתיים, אנשים שוקעים לדיכאון, המצב הכלכלי מחמיר, והמשבר הכלכלי יגרום לסכסוכים ולמלחמות (ראה ערך השפל הגדול ב1929) שיעלו לאנושות בהרבה יותר מתים מאשר הנגי
  13. זה לא מה שאמרתי. אם יהיה חיסון, בבקשה, מי שירצה מוזמן להתחסן. מה שאני אומר זה שעד שלא יהיה חיסון המלחמה בנגיף אבודה. סגרים, כתרים, רמזורים - לא יעצרו את ההתפשטות. בסוף התהליך תמצא רק אנשים עניים יותר, מתוסכלים יותר, אולי בריאים, אבל מתים יותר. אני מבין את התסכול של בני האדם. ב200 שנה האחרונות האריכו את תוחלת החיים מ40 שנה ל80 שנה, המציאו מנוע קיטור וכו'. הגיעו לירח ואוטוטו יגיעו למאדים. אבל יש דברים שלא נצליח למנוע - והרי לך התוצאות של הסגרים ההרמטיים שנערכו במדינות רבות בעולם. הכל נכשל. ארגנטינה כבר חצי שנה בסגר, זה לא עוזר לה. אנחנו נכנסים לסגר שני - זה לא יעזור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.