Jump to content

Yoshit

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

1. תפאורה תפאורה תפאורה? אם כל הכבוד מה כל זה שווה בלי ניצחון? הבעיה שלכם שאתם באים למשחק בשביל התפאורה בשביל האוויר. בשביל העידוד. ילדים מסכנים. מה אני מגיב פה בכלל
  2. אתה מרחם עלנו? הלוואי והוא היה עובר מה שאנחנו עוברים עכשיו. שחקן אפס. נמאס כבר. לך הביתה
  3. אנשים מפגרים מדברים על התפאורה? אנחנו מפסידים וזה מה שמעניין אותכם? אם הפסדנו מה כל זה שווה? טיפשים בושה
  4. מסכים בכל מילה שאמרת. אני מהמשחק הרור מול נתניה לא יכולתי לסבול את זה. מה רע לי בבית?
  5. -----------אסוס------------ג'ונסון-------------- --------------------------------------------- ---------------------------------------------- ----ישראלביץ-----------------------חדד(בוזגלו)-- ---------------------------------------------- ----------קאמנן-----------יבוריאן---------------
  6. לא משנה באיזה סגל היינו עולים היינו מפסידים. השחקנים באים בלי ביטחון ישראלביץ' עסוק בהגנה בוזגלו פלאימיקר נו באמת. קבוצה זבל הפעם זה עבר כל גבול. איפה האופי שלכם? רן בן שמעון תמצא כבר פתרון בהגנה ותשחק עם כל שחקן איפה שהוא צריך לשחק רק ככה יהיה אפשר לחשוב על ניצחון. אתה רוצה לנצח שאתה מוריד לי ישראלביץ' למגן ושם לי את עזרן חלוץ ותפסיק לחכות לדקות האחרונות כדי להבין שלא הולך. אך שלא הולך תגיד לכולם להתחיל להתחמם ותעשה פעולות בלי לפחד. לא יקרה כלום אם יבוריאן משחק אחד לא יעלה בהרכב.
  7. תעלו עם הנוער אי אפשר יותר עם ההגנה המגעילה הזאתי
  8. אני לא מאמין שאמרת את זה. כפוי טובה? אנחנו עושים להם טובה שאנחנו באים למשחקים שלהם איפה ה70 מיליון איפה? לך תגדל קצת ותגיד את זה. ילדון
  9. באיזה סרט אתה חיי בחור? אני במחזור החמישי כן וכל המשחקים עד עכשיו למרות שאנחנו מקום שלישי אחרי חיפה ונתניה היו עלובים התיקו נגד בית"ר שכמעט הפסדנו נצלנו בדקה 90 בגלל גרשון המשחק מול סכנין שאלוהים יודע אך יצאנו משם עם נצחון. קבוצה של 60-70 מיליון יכולה להרשות לעצמה לשחק עם שחקנים שמפחדים לעביר פסים איפה ההגנה שלנו. כל שחקן הגנה משחק כמו עגלת סופר עוברים אותו בין הרגליים ועושה פאולים כאילו זה עוזר לו בכלל מפחדים מהכדורים מחכים עד שהשחקן היריב יבט וישים גול. שלא נדבר על הקישור שלנו שבחון המרגרינה הזאתי בוזגלנו ויבוריאן שלא יודע למה הביאו אותם בגלל חצי עונה טובה בסכנין אם כמה גולים יפים ובסוף יוצא מצב שהשחקנים היחידים שבאמת לא פוחדים מכדורים ומשחקים עם טיפה בטחון יושבים בספסל כמו חדד או אסוס. ואז יש פה עוד אנשים שחושבים שאסור לצועק בוז לשחקנים לא שצריך לשרוק בוז צריך לשלוח חצי מהשחקנים לספסל גם כן בוזגלו עם חצי עונה טובה בסכנין ישר משחק לנו בהרכב לא שווה את הסכום של 8-9 מיליון עם כל הבעיות שהיה לנו בקיץ עם חיפה. מישהו חושב אחרת אני מקשיב.
  10. שכל אחד יעשה מה שבא לו מה אכפת לי מזיק לא מזיק אני רק בעד לא לשיר להם כלום אם הם משחקים ככה כמו אתמול רק לצועק עליהם ולשרוק להם בוז חבורה של עגלות סופר.
  11. הרבה אנשים פה הולכים עם ראש בקיר חלאס אי אפשר ככה. אולי יש לכם סבלנות לא לעתצבן אבל אם זה ימשך ככה עוד כמה משחקים גם אתם תתחילו להתעצבן. אתם קוראים לעצמך מכביטסים? הקבוצה שלכם משחקת כמו עגלות ואתם ממשיכים לעודד? נראה כמה זמן זה ימשך
  12. לא שווה שקל!!!! שקלל!!! לא הייתי שם על האפס הזה!!!!! בוזגלו הביתההההההההההההההההההההההההההה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.