Jump to content

אלכס7

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

288 profile views
  1. חברים צריך עזרה נקעתי את הרגל אבל אני לא מוותר ומעוניין לעשות אירובי בכל מקרה בלי לאמץ את הקרסול איזה אופציות יש לי חוץ משחיה?
  2. מוכר 2 כרטיסים ליציע הכסף שורה ראשונה על האמצע הכרטיס עלה 500 מוכר ב300 עקב חבר שלא הצליח להגיע מאילת 0546267000 אלירז אנחנו כבר ליד המגרש לזריזים
  3. לא מאמין שיהיה לך רק ללילה אחד כי לדעתי אין טיסות בלילה מפורטו למדריד...
  4. תקשיבו המחירין עולים מיום ליום טיסה מישראל למדריד הלוך חזור סביבות 350 דולר ממדריד לפורטו עולה 40 דולר הלוך חזור עם מזוודה תמהרו כל יום מתייקר
  5. מי שעושה קונקשן דרך מדריד יש משחק ב21 של אתלטיקו באלופות במדריד נגד אסטנה
  6. אפשר בבקשה אתר טוב לצפייה ישירה בסרטים דרך האנדרויד
  7. איזה יעדים עוד אפשר לשלב בזול חוץ ממדריד לדעתכם
  8. נאתכו פרסם באינסטגרם שהידיעה לא נכונה
  9. חברים אני היתי בקייב פעמיים בשנה האחרונה לדעתי אסור לטוס לשמה יש שמה המון ניאו נאצים יש שם בלאגן גדול עדיף לדעתי לא לטוס לשמה המדינה גם ככה חצי מפורקת מבחינת טיסה ככה סתם זה יעד מטורף הכל זול אבל מבחינת זה שיודעים שאוהדי מכבי היהודים מגיעים יהיה בלאגן רצח היתי שנה שעברה ברבע גמר של דינמו נגד פיורנטינה והאוהדים פשוט מסוגלים לקפוץ מהיציע שלהם ולרוץ ליציע אוהדים של מכבי בלי שאף שוטר לא יעצור אותם קיצר בלאגן קצת מפחיד
  10. הבנתי שהמשחק הראשון יהיה בבית וזה יהיה או ב15 עו ב16 לספטמבר זה נכון?
  11. יש משהו שלא הבנתי במידה ועולים לבתים של האלופות ולוקחים אליפות אז אנחנו ניהיה מדורגים שנה הבאה בסיבוב השלישי והפליאוף? והשאלה שלי מה עדיף מבחינת נקודות דירוג לעלות לשלב בתים של האלופות ולצבור במקרה הריאלי 5 נקודות ולעוף או לעלות לבתים של האירופאית להשיג כ9 נקודות ולעלות שלב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.