Jump to content

Yehudav

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by Yehudav

1. מדהים שכל שנה אותם תלונות ועוד לא הפנימו שלמיץ' יש את הלוח זמנים שלו. ניחוש מושכל: לא יזוזו דברים בגזרת הרכש עד שלא יתברר סופית מה עם שלושת העוגנים פרץ, סבוריט, יוני. אין מה לעשות, זה הכרחי כדי לדעת לאיזה עמדות להביא זר ובאיזה יספיק הסחלה שיש לליגה להציע.
  2. טופ 10 קל.משחק על תואר,דרבי,טירוף,מתח,הארכה,דרמה. מספיק.רמת הכדורגל זניחה פה לגמרי.
  3. די נו, לא היו חסרים שופטים עם זיקה לקבוצה. דני קורן לא היה שופט את פ"ת מאיר לוי לא היה שופט את באר שבע כמדומני.
  4. From father to son. מחפש כרטיס since 2000
  5. שאלה למביני עניין, כנראה בטעות, לאן שלחו לי 2 כרטיסים במקום 1. על שני הכרטיסים מופיע אותו גוש אותו שורה ואותו כסא, אבל ברקוד שונה. אפשר להשתמש ב 2 הכרטיסים??
  6. מצער מאוד כל הרוג,אבל אין מלחמות דה לוקס. נקווה רק שהפעם תהיה מכה משמעותית שתתן שקט לתקופה.
  7. מישהו יוצא\עובר דרך רמת החייל? צריך רק הלוך.
  8. חוסר תשוקה... ניהול יהיר... כבודו גם מנתח אישיות וגם מנטור בכיר למנהלים. אחמיא לך אם אגיד שהדבר היחיד שניהלת זה קבוצת ווצאפ. לבן אדם יש דרך והוא לא זז ממנה. טוב או לא טוב? זה סובייקטטיבי, אני מעדיף להיות בצד של בן אדם שעשה דבר או שניים בקריירת הניהול שלו ויש לו קבלות מפה ועד טורונטו.
  9. הייי עושה את זה אבל ה לפטופ שלי מחורבן וחייב חשמל.
  10. עקרונית אני יכול גם לפתוח הוט-ספוט עם הסלולרי אבל לא ניסיתי אם זה מחזיק שיחת זום מבחינת רוחב פס
  11. אלי,כולה שיעור בזום, לא הדרכה להכנת צנטריפוגות.
  12. טוב, אז כהרגלי בקודש פונה לחוכמת הפורום. יוצא לי בקרוב מצב שאני מלמד בערב בזום ביום של משחק. אני לא יכול לבטל את השיעורים אבל כן יכול לחתוך באיזור 8. צריך מקום כמה שיותר שקט שאוכל להתחבר בו לאינטרנט מהיר(עדיף חיבור קווי) הכי קרוב שיש לבלומפילד. תודה מראש לעוזרים.
  13. עם כמה שלפעמים הם ממחזרים דמויות, הם עדיין שוברים אותי מצחוק מחדש.
  14. יש 2 דברים שידועים בוודאות כרגע לגבי שיטת המכירה: 1. היא תהיה הוגנת. 2.יהיו תלונות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.