Jump to content

Yehudav

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by Yehudav

1. משגע אותי שעכשיו צועקים ג'ורדי ג' ורדי כשבזמן אמת הוא חטף לא מעט ביקורת על ההתנהלות בגזרת הרכש.
  2. מחפש טרמפ חזור לקרית גת/פלוגות/מחלף קרית גת משתתף בדלק כמובן
  3. כרגע כל תוכנית הרכש מוקפאת עד שתהיה גינה את הלאפה של ההתערבות תקבל
  4. מעניין שרק ההצלחות מבחינתך הן "במקרה" והכדלונות זה מחדלים שזועקים לשמיים ולא "במקרה". באותה מידה אני יכול להגיד לך שחיכו להזדמנות להביא מאת השחקנים האלה. אתה תקרא לזה במקרה.
  5. נכון. שרון תמם נכנסה לנושא סקאוטינג והביאה מה שיוצא. אתה מקשיב לעצמך??
  6. וואלק סנופקין, גאה בך על ההודעה הזאת. מחרמנות רכש ועובדים נכון ב"ש להכרה והערכת המציאות.
  7. כבר? קח אוויר תכף 1.7 ומלא זרים תותחים מחכים שיגמר להם החוזה לרוץ לחתום במכבי. ככה אמר פעם שועל אחד.
  8. אל תזלזל. נתן הצגה נגד צפרירים בשמינית גמר גביע.
  9. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דבילסה הטרול מעביר קורס מזורז למיץ' בניהול עסקים.חזק.
  10. אוקיי, אם הדברים האלה לא חיוביים בעיניך אז סלמתק.
  11. למה למנות כשאני יכול לספור לך אותם? @אלחנדרו קניג 1.בעלים מעורב שבניגוד לכל הבולשיט עדיין כאן בושיא הכח. 2.מאמן שממשיך שנה שניה, מכיר את הסגל + כל המושאלים והנוער ויודע יותר טוב מכולם מי כבר בשל ומי לא. 3.אמביציה לשינוי ולא ללכת על איזור הנוחות אף על פי שזה יגרור שינויים גדולים. 4.מינויים קבועים בגזרת ההנהלה שלדעתי יגררו גם סמכויות נרחבות יותר ויותר "שחרור חבל". 5.עד כה רכש צעיר ומבטיח לעמדות שצריכים. 6.לדעתי יש תוכנית רכש ויודעים מה צריך, אם כי כמו תמיד למכבי יש את הטייםליין שלה.
  12. נגמר החלון? נגמרה העונה? אני יכול למנות לך מיליון סיבות להיות חיובי בכל מה שקשור למכבי אבל אתה אפילו לא שווה את הזמן הזה שאשקיע. תמשיך להרעיל בכייף. "טפו סאונד"
  13. אל תשחק אותה ראש קטן. מאז שאתה פה אתה רק מטנף. ועכשיו יש לך פשוט יותר דלק. כאילו אתה יושב עם יצחקי ויודע מה קורה במו"מ.
  14. נשבר הלב לשמוע דברים כאלה יהי זכרו ברוך.
  15. האם אתה מתכנן להישאר טרול זין שרק מרעיל פה או שפעם אחת תהייה חיובי? או שסתם תתפגר.
  16. משה בחצוצרה. יוסף זה יוסי והוא כבר עם הכינור.
  17. אני לא מכיר אמנם את כל הפרטים אבל מספרים זה גם עניין של עמדה במגרש כן? יכול להיות שבהתחלה תופקד בתפקיד יותר נוטה ל 50:50 והביא משם מספרים ואחר כך הועבר לתפקיד נסוג יותר.
  18. חייב להוסיף משהו על יצחקי שגם זכה לקיתונות של בוז פה לאחרונה. אני באמת חושב שהמהפך שעשה הבן אדם הזה ראוי להערכה. מטיפוס עם סטיגמה בעייתית, שהרוויח ביושר יש לציין, עשה מהפך של 180 מעלות, הבין על איזה צד מרוחה החמאה וקיבל את אמונו של גולדהאר. זה לא דבר של מה בכך. ומצידי שישאר אילם אבל מאחורי הקלעים יעבוד כמו חמור.
  19. באמת שזה עצוב שעוד לא הפנמת שאת גולדהאר לא מנהלים לא הקהל,לא התקשורת ולא קפריזות. באמת נראה לך שגולדהאר ישב בפורום ואמר "וואה וואה איזה לחץ יש שם חייב להרגיע עם הודעת מועדון...."?
  20. זה רק מחזק את מה שאני אומר.דין דוד מיועד לרוטציה.לכן ראינו גם פניה. בכל מה שנוגע לשחקני הרכב זה יחכה עד שיתבהרו העניינים לגבי השלושה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.