Jump to content

Yehudav

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by Yehudav

1. לא האמת שאין משהו מותקן, אני בתהליך של בניה ומתלבט מה ואיך לעשות.
  2. חורחה קמפוס השוער האגדי של מקסיקו נראה לי שיחק כמה פעמים כחלוץ.
  3. דגל פריסה משחק הבא: "הדג מסריח מה(תי)ראש" @BODIROGA10
  4. מישהו במקרה עובר דרך רמת החייל ?
  5. אולי זה פרט שולי, אבל השם שלו לא עלה אפילו בצחוק באף מקום עד החתימה. כנראה שמיץ' לא סתם סומך על מי שנמצא במערכת כרגע.
  6. נערך. לא ראיתי שהתיחסת לניצחון בחיפה.
  7. מישהו יודע אם יהיו בדיקות מהירות באיצטדיון?
  8. מדהים. כשנוח לכם זה רק אקיר כשלא הוא אורים ותומים.
  9. חייבים לתת לו את השיר שחקן הזה סטיפריצה
  10. לא בינאריות קמחי, אלא נקודת מבט אחרת מכל השחור שמנסים להציג. אני לא חושב שהכל מושלם אבל מנסה לראות קצת מעבר מה יכולים להיות הגורמים ולא רק גרבוץ של יצחקח ועייפות של מיץ'.
  11. ברור לי לגמרי מה שאתה אומר והדבר הזה הוא בעיקר בשבילנו כדי שמכבי שלנו בעתיד הרחוק, אולי אולי לא תהיה זקוקה לחסדיו של בעלים כזה או אחר אלא תוכל בשאיפה לכלכל את עצמה.ד"א אם דבר כזה יקרה זו המתנה הכי טובה שמיץ' יכול לתת לנו אחרי כל מה שהוא כבר נתן.
  12. יפה מאוד, ה "קטסטרופה שמדברים עליה זה מקומות 3-4 אחרי שעשור לא ירדת מ 1-2.הרי חיפה היו עם תקציבים לא פחות גדולים ממכבי,קנו מכל הבא ליד,אצטדיון מפואר, התאחדות עם רכבי וולוו וכל זה לא עזר. אז אולי,רק אולי, יש אצלינו מישהו שעושה את הדברים נכון. ידוע לי גם שהכדורגל נזיל וחיפה ניצלה סיטואציה עד הסוף בשוק ישראלי דליל. בלונג-ראן? אני בטוח שמכבי תישאר על גלגל האליפויות לפחות כל עוד מיץ' פה,לא ניקח תמיד כי אלו החיים וזה גם היופי בכדורגל אבל נהיה שם.
  13. ברור לכל בר דעת שזה לא עסק, עסק אמור להכניס לך כסף ומכבי רק שואבת ממיץ' עשרות מיליונים בכל שנה. מכבי בשביל גולדהאר היא לא צעצוע. זה לא איזה שייח מהאמירויות שעושה דברים כאלה בשביל שופוני, יש פה בן אדם שעושה את זה מתוך ציונות ותרומה נטו ולא בשביל גינוני כבוד או עזרה לעסקים שלו. דווקא העניין שהוא לא אוהד מאפשר לו לקבל החלטות בצורה קרה ועניינית מבלי לערב רגשות ולרוב זה מה שצריך. לגבי הסיפא של הדברים שלך, אם אתה באמת לא חושב שהוא בעלים טוב אז באמת שכבר נגמרו לי המילים.
  14. @ששון הצהוב אני דווקא כן חושב שמנוי מעיד על נאמנות. בעיניי, זה הבייסיק של הבייסיק של אוהד כדורגל.
  15. פה קבור הכלב. אתה אפילו עוד לא מבין באיזה לוטו זכינו. אתה עדיין חושב שזה הבעלים הסחלה שיש פה בארץ ולא משכיל להבין שזה קלאס אחר, מוכן להתחייב שהוא לא יעזוב לפני שיהיה בטוח 100 אחוז שמכבי בידיים טובות. להגיד שרק הנוער מעניין אותו זה בולשיט. הוא בן אדם תחרותי והישגי. מי שלא כזה לא הופך לאחד מעשירי קנדה.
  16. הנה המטומטם הראשי. אפרופו מי ששאל על ביקורת על גולדהאר.
  17. סנופקין, יש להתלונן ויש קיץ שלם לעשות תחרות מי יהיה הכי סרקסטי כלפי דמויות במערכת. אתה מקבל את זה? סבבה. בעיני זה דוחה וכפיות טובה.
  18. לא מסכים. קטסטרופה לא תהיה. וגם יש מי שיתקן מה שצריך. זה לא שאתה עודה רכש ובונה על כסף של הבתים שבסוף אין. אנחנו במקום אחר ומערכת לדעתי סופר מתפקדת. אולי לא בלוחות זמנים הרצוים לנו, אבל לגמרי מתפקדת. לגבי ההחתמה של ריקן, אני בטוח שאף אחד במכבי לא בנה עליו להרכב לסחוב את הקישור ההתקפי. גם הוא יודע שהוא שחקנים משלים ותו לא, והוא פותח בהרכב רק בצוק העיתים. לגבי שמיר? היית צריך קשר 50 50 ומניח שרצו לשים את הזרים העמדות אחרות, שוב זה חלק ממכלול השיקולים.
  19. הרבה זמן מסיבות כאלו ואחרות הייתי על תקן קורא בלבד בפורום ואני חייב להודות שהגעתי למצב שאני מזדהה עם האמירה של @turgi לא מזמן "אני שונא את הפורום" או משהו בסגנון. לא פרסונלית כמובן, יש לי מכאן הרבה חברים, אבל אני חייב להודות שהלך הרוח הכללי פה הוא של סוף העולם. לא פחות. לשמחתי אין לי פייסבוק אז אני רק יכול לתאר לעצמי מה הולך שם אם ככה זה נראה פה בפורום. יצא לי המון לחשוב על הרבה נושאים בוערים שקשורים למכבי והחלטתי לשתף את הזווית שלי. גולדהאר. הראשון לשמו. שלצערי הולך ומאבד קרדיט בקרב הקהל. כמו בהרבה שנים קודמות, שומעים יותר ויותר דיבורים על זה שהוא התעייף, שמכבי לא מעניינת אותו והמגדילים בחוצפתם דורשים ש "יפתח את הכיס". נשגב מבינתי איך אמירה כזו מתקבלת על הדעת כלפי אדם שלפני שהוא מוציא גרוש על רכש, שם על מכבי בכל שנה סכומים שרובנו לא נרוויח כל ימי חיינו. הזיה. רכש רכש רכש, זה נהיה חזות הכל. הלו, הבן אדם שופך פה ארגזים כל שנה על אקדמיית נוער, ואם התקבלה החלטה אסטרטגית לנסות לקצור את הפירות, אז מבחינתי המערכת צריכה לקבל את כל הגיבוי גם אם אנחנו חושבים שזו טעות. אני חושב שגולדהאר "הרוויח" ביושר גם את הזכות לטעות. בטוח שכמו בעסקים לפעמים מרוויחים, לפעמים מפסידים, לא יודע מה איתכם, אני מעדיף להיות בצד שכבר עשה מעל 2 מיליארד... יצחקי השני בהיררכיה מבחינת מועדון הכדורגל ומטרה נייחת לרוב חיצי הביקורת בקיץ. גם לדעתי יצחקי הוא עדיין לא המנהל המקצועי שכולנו רוצים שיהיה. אבל, מנקודת מבטי גולדהאר מוכן לשלם עליו שכר לימוד כדי שיהיה מישהו לטווח ארוך. זה לא בריא למועדון שתפקיד כזה רגיש יתחלף בתדירות גבוהה. אני סומך שוב על גולדהר שהוא ידע לזהות את הפוטנציאל ומוכן "להקריב" שנה שנתיים של השתפשפות תמורת רווח עתידי של מנהל ספורטיבי לטווח ארוך. הביקורות עליו בגזרת הרכש לעניות דעתי לא תמיד מוצדקות. צריך לזכור שבסופו של דבר הכל מאושר ע"י מיץ' וסביר להניח שליצחקי יש הרבה פחות חבל כרגע.אולי בעתיד זה ישתנה. דווקא הרכישות שכן בוצעו, למעט דן ביטון, התנהלו בדיסקרטיות ונחתכו מהר. וזה שלו. ואן-לוואן כן מתאים, לא מתאים, מקובע, שמרן, לא למועדון כמו מכבי... יכול להיות שהכל נכון. אבל רגע, באמת אחרי שהוא לקח קבוצה מפוררת שנה שעברה והביא אותה לגביע ויריקה מאליפות אחרי שכבר ניפחנו מצופים לא מגיע לו צ'אנס? אפילו לניר לוין נתנו, אז רבאק טיפ טיפה קרדיט. אני בטוח במיליון אחוז שכמו כל מאמן הוא ימדד אך ורק על פי הישגים. כשגולדהאר חושב שצריך לחתוך הוא יודע לחתוך(ע"ע נמני,שוטא,דוניס). מה גם שעד כה,גם אם הכדורגל לא גדול יש לו בקבוצה הבוגרת שורה סטטיסטית לא רעה בכלל. רכש כולם מחתימים כולם משחררים כולם מביאים זרים תותחים עם שרוול קעקועים עם דו ספרתי שערים ובישולים. אני בטוח שכל מי שנמצא במערכת של מכבי רוצה לא פחות מכל אחד שתהיה קבוצה שתתמודד על כל התארים. אני לא מזלזל לרגע בהבנה של אנשים בפורום בכדורגל, אבל לא תזיק טיפה צניעות. צריך לזכור שאף אחד מאיתנו לא חשוף לכל השיקולים של המערכת. מישהו יודע מה הסכום המוקצה לרכש? עם מי מתנהל או לא מתנהל מו"מ(אהלן פריצה)? מה ביקש בכלל ואן-לוואן? לאף אחד אין תשובות על זה אבל כולם מחליטים שקניקובסקי, צ'יבוטה ועוד 2 זרים היו צריכים לחתום שלשום. ביטון? "למה זה צריך לחכות עד עכשיו??? בשביל 300 אלף יורו?" אז כולם גיבורים על חשבון הברון. בטוח שמי שכותב את זה בודק כל מוצר שהוא קונה בזאפ או מחכה לבלאק פריידיי אבל מה זה בשבילו 300 אלף... נכון, לפעמים הטיים-ליין שבו קורים דברים לא אידיאלי אבל זה כאין וכאפס לעומת מה שאנחנו כן מקבלים. פשוט התרגלנו לטוב. ד"א אפרופו רכש הבון-טון החדש זה איפה הימים של ג'ורדי, רק שהזיכרון קצר וגם אותו שחטו לא פעם על התמהמהות עם רכש עד הרגע האחרון, סכומים מופרזים ומה לא. הטענות אותן טענות רק הפרסונות משתנות. סגל הסגל כרגע לא מספיק טוב. ולא אני לא חושב שגיליתי את אמריקה. אבל הוא לא קטסטרופה כמו שאנשים מנסים לצייר. במצב הנוכחי אנחנו צריכים שהמון המון כוכבים יסתדרו כדי שנתמודד עד הסוף על האליפות אך עם זאת בתוספת של 2 עד 3 שחקנים (לדעתי יגיעו 2 ד"א) אנחנו בהחלט מסוגלים לעשות את זה. לא פחות מזה תהיה עבודת האימון שעליה הרוב יקום או יפול. לסיכום, אנחנו פסע משלב בתים נוסף, יש עוד קצת זמן למקצה שיפורים אחרון בסגל, הקהל(באופן די מפתיע יש לציין) הצביע במכירת מנויים מטורפת ויש לנו את הבעלים הטוב בהיסטוריה של הכדורגל, תהיו אופטימיים חברים
  20. דעה שונה? טרול מסריח שרק משלשל מהמקלדת ולא כתב פה מעולם משהו חיובי.
  21. שמישהו מהמנהלים יעשה מצווה ויעיף את הטרול הזין הזה לאלף עזאזל כבר??????????
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.