Jump to content

Yehudav

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by Yehudav

1. תגובה אנדרייטד לגמרי. בשנים האחרונות ביקרתי המון את הארגון(והיה על מה) אבל אי אפשר להתעלם מהשינוי החיובי שקורה. יש ממש הרגשה ש "מחכים בפינה" בשביל להגיד הנה הארגון חרא וכלום לא השתנה ובלה בלה בלה. נכון, עדיין לא מושלם, עדיין יש מלא מה לשפר ולתקן, אבל אם על כל טעות נשבור את הכלים(בכל תחום בחיים ד"א) לא נגיע לשום מקום.
  2. חוזר לנושא הזה שהוכיח את עצמו כבר בעבר. מחפש מכשיר סביב 1300 ש"ח. שוט.
  3. רק לך. זה עונש על מה שאמרת על סבוריט.
  4. הייתה כתבה על זה שהשיא העולמי עומד על 28 דקות. כמעט.
  5. אם זה לא מספיק אז ההפסקת מחצית הייתה מהארוכות בהיסטוריה.בגלל ההפסקת חשמל באשדוד חיכו שיתחילו המחציות השניות יחד.
  6. כמעט החמיץ על שם צ'יקו אופואדו
  7. באמת שהסרקזם והשפה כלפי יצחקי עברו כל גבול. וזה עוד מהקהל שלנו. נכון, הרבה דברים שהוא עושה או בעיקר לא עושה שנויים במחלוקת, אבל כל עוד אין את התמונה המלאה, רצח האופי שעושים לה פה דוחה אותי. אחת הגדולות של מנהל מצליח(ותסכימו שמיץ' הוא אחד כזה) היא לאו דווקא לקחת מישהו מוכח לתפקיד מסוים אלא לזהות פוטנציאל להצלחה בתפקיד ולתת גיבוי מלא. גם אם זה יעלה בשכר לימוד. וזה עולה. ממה שאני מבין בין השורות, יצחקי פה להרבה זמן, וכדאי שתתרגלו לזה. לעניות דעתי מיץ מוכן לשלם כמה שנים שכר לימוד בשביל שיהיה מישהו שיאייש את התפקיד הזה לטווח ארוך. מועדון רציני לא יכול להחליף מנהל מקצועי כל שנה או שנתיים. יכול להיות שזה גם לא יצליח, שיט הפנס, אבל לתחושתי כן יש איזושהי עקומת למידה ליצחקיי והדברים ילכו וישתפרו. ואיך יודעים שלא כל הביקורת נגדו עניינית? כל המהלכים הטובים של הקיץ זה מיץ'/אנגלידיס/סבתא שלי וכל פיצוץ בצינור בקרית שלום זה יצחקי. חלאס כבר. תהנו מההצגות, תנו להם לעבוד ובעזרת השם נחגוג עוד הרבה השנה.
  8. לצערי עדיין רחוק לי מקרית גת לבלומפילד ברגל, אבל בטוח שיהיו משחקים שאשתמש בשירות. אתם פשוט מדהימים!!!
  9. עצוב מאוד. יהי זכרו ברוך.
  10. לכל המטומטמים שאוכלים את החרא של התקשורת, ממליץ לכם לקרוא את הראיון של אבא שלו בוואלה.
  11. מה הבעיה? תמציא מראויינים. תקרא להם בכל מיני שמות נניח שויינפלד,לוטרה,סבא פליקס. כאלה.
  12. יש לי גם אחד ל 13 שאני רוצה להחליף אם רלוונטי שלח פרטית.
  13. אחחחחחחח טלפון של רוסונרי לכרטיס לדרבי... GLORY DAYS....
  14. יהדות מרוקו - בחזרה אל סמטאות המלאח. לא נראה לי שניתן לרכישה בחנויות , רק דרך המחבר. אם אתה מעוניין בפרק עספציפי על השואה יש לי אותו ב PDF ואוכל לשלוח לך.
  15. nמחפש לאחיין שלי כרטיס ל11. אפשר גם החלפה על כרטיס לשער 8.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.