Jump to content

Yehudav

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by Yehudav

1. כמו ברונו הייס האמיתי. נתן עונה ראשונה טובה, קיבל חוזה ויצא לפנסיה.....
  2. 1 מבוגר ואחד נוער, מחיר עלות. פרטים בפרטי .
  3. זה רק אני או שהשנאה הזאת של התקשורת עושה את ההצלחה הרבה יותר כיפית?
  4. יש לנו זוכה. ול נמני כמו שכבר אמר פה בן אדם אחד או שניים, גם שרפו הונדה אבל לפחות בסטייל של אז, הונדה קופה.
  5. טריוויה למתקדמים: איזה מכונית (דגם)שרפו לנמני ואיזה לגרשון?
  6. עזוב, הם עדיין מחפשים בארכיונים מתי מכבי קיבלה 3 שערים... 2 סנילים אידיוטים.
  7. לא מסכים בעליל. אם היינו משתיקים את השידור אתמול היינו מפספסים את חדות העין הטקטית של נוימן שהמציא מערך חדש : "סוזה עבר לשחק 3-2-5......"
  8. עוד לפני שהוא נזהר הסגירה שלו הייתה נוראית. זה שעבר לו בין הרגליים זה יותר חוסר מזל
  9. אפשר אפילו להוסיף ולומר שבשליש הראשון של העונה אנשים התאכזבו מאני ימה והוא אפילו קיבל כמה גולים באשמתו.
  10. אין בעיה, אבל זה קורה לכל שוער. מכאן ועד לומר שהוא בטופ 5 עם משחק רגע גרוע המרחק גדול
  11. האמת שהאחושרמוטה היה בשביל הצחוק, בקלות מחליפים למשהו אחר... אבל צחוק בצד, השיר שיש לו כרגע ביחס לתרומה שלו זה פשוט עלבון. כמו אלי זיזוב רק הפוך....
  12. תודה רבה,כבר כמעט התקשרתי לרופא שניתח אותי.....
  13. טוב, לדעתי סוף סוף מגיע לו שיר שחקן ולא צעקות ראדייי ראדיייי אז הרמתי את הכפפה: לחן: קרנבל בנחל. אלינו בא מהמגזר אחרי שנים לכאן חזר על המגרש עושה הכל הוא מבשל וגם שם גול כל יום הוא בא מכפר סולם ואוהבים אותו כולם כשהוא בועט מכל הלב, אפולה אדל מסתובב מ-ה-ר-א-ן, ראדי מהראן אחושרמוטה של שחקן אחושרמוטה של שחקן מגיע לו!!!!
  14. עשיתי לייזר לפני כמה שנים,אולי כבר פג התוקף.....
  15. נגד חיפה אני לא זוכר שהיו לו מסירות גרועות. להיפך,היו לו כמה כדורים ממש מצויינים.גם תחת לחץ.
  16. לא צריך להגזים גם לצד השני..... האמת היא איפשהו באמצע.יש לו משחק רגל לא רע בכלל,אפילו מעל הממוצע אם כי ההשוואה התמידית לאניימה עושה לו עוול. ד"א,את זה שבכדורי גובה הוא 2 דרגות מעל אניימה אף אחד לא טורח להזכיר... סה"כ שוער טוב מלבד זה שלפעמים בורח לו השטראובר.
  17. מניח שאתה מתכוון ללאנס. אבל כן, זה מ- 99/00 .
  18. בלי ספק.הוא ואסי "סוודר" היו גיבורי הילדות שלי ביציע.
  19. חחחחח יהודה שנער אם אני לא טועה. עוד אחת מה שטויות של קלינגר...
  20. דרבי גביע 97, הפועל בפיגור 3:0 ובעשרה שחקנים, אבל הקהל האדום זורק רימון עשן אדום.... עוד אז הם היו מאגניביםםם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.