Jump to content

Yehudav

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by Yehudav

1. רמת כתיבה - אורי קופר. תענוג לקרוא.
  2. טעות,אחרי שאנדלובו השאיר לו אבק בגביע הטוטו האוהדים כבר חיפשו לו טיסה.
  3. במידה ובסוף אשיג כרטיס,מישהו חוזר לב"ש/קרית גת??
  4. טעות,זה מביך שמוצאים תמיד על מה להתלונן.הגענו לזמנים טובים.... פעם עם כל הבעיות את מי היה מעניין הכרוז???
  5. לכל מי שמתלונן,מגיע לכם כרוז כמו של סכנין שיטריף אתכם עם ראדה בריצה...
  6. להגיד לך שהוא האידיאל מבחינתי כשוער ראשון? לא. אבל אני כן חושב שעושים ממנו(לא אתה ספציפית) הרבה יותר גרוע מהרמה האמיתית שלו. ד"א בב"ש הנקודות שאיבדנו ממש לא באשמתו ונגד פ"ת אמנם הראשון היה 100% שלו אבל את הגול של סבע כל שוער אחר לא היה לוקח.
  7. גולן, אתמול ובכלל בהרבה מקרים,הרבה מהכדורים שהוא מעיף החוצה זה בגלל החזרות שטותיות של ההגנה אחורה תחת לחץ. וזה כן עניין של פרגון. שמע,משחק הגובה שלו הוא מהטובים שנראו פה ואני לא מגזים. משחק הרגל בינוני אבל לא גרוע כמו שעושים ממנו. דרך אגב,לדעתי הוא חתום השנה על יותר נקודות מאניימה.מבחינתי הנקודות שהשגנו בדרבי,אתמול ומול אשדוד זה נטו בזכותו. להגיד לך שהוא הכי טוב שאני מצפה לו?לא. אבל מכאן ועד לקטול אותו כמו שאנשים פה עושים המרחק גדול.
  8. אנשים לא יפרגנו לו גם אם יציל גול בדרבי אליפות תוך כדי התרסקות על הקורה ושבירת המפרקת.
  9. אני בעד עצומה שתשלח ל MICROSOFT עם דרישה לשנות את שמה של תוכנת הצייר "בודירוגה".
  10. שיהיה בהצלחה לכל הנוסעים,אמן תביאו איתכם ניצחון או תיקו עם שערים. והכי חשוב,שלא תשתו לי שמה חשיש....
  11. שומר מקום לתגובה של גלניס חן.....
  12. אם קולינאס היה מקבל את הגולים שהרוש קיבל השנה,אז מה שעושים לו פה בפורום זה עוד גן עדן לעומת מה שהוא היה מקבל. אפשר להתווכח בלי סוף אם הוא ברמה שמכבי שואפת להגיע אליה בעמדת השוער,אבל להגיד שהוא גרוע??? שהוא רק מצלם??? שטויות במיץ. אם הוא היה שוער מושלם הוא לא היה במכבי. אתם שוכחים שעם כמות האיומים על השער שלנו וכמות הנקודות המעטה שאנחנו מפסידים(טפו טפו טפו) אין הרבה הזדמנויות "להביא נקודות". אני בטוח שאם הוא היה בא אחרי שטראובר ולא אחרי אניימה הדיבור פה היה אחר לגמרי. דרך אגב,אם לאניימה היה את משחק הגובה של קולינאס היה היום בריאל מדריד.
  13. לא שאלה בכלל.עם כמה שזה קלישאתי,האליפות זה הלחם והחמאה.שמינית זה השמנת. אולי אחרי 10 אליפויות רצופות יהיה על מה לדבר.
  14. חבר מחפש בדחיפות נא ליצור קשר בפרטי.
  15. אתה עובר דרך יבנה/ מחלף יבנה?
  16. לא עוזר,אבל תודה בכל זאת
  17. היות ולא נפתח נושא טרמפים ודי נתקעתי, מחפש טרמפ חזור לקרית גת.משתתף בדלק.
  18. עם כל האהבה והנוסטלגיה, עדיין פריצה. יש לו חכמת משחק של פליימייקר וסיומת בנגיעה שקוביקה לא התקרב לזה בכלל. קוביקה נתן באמת עונה גדולה אבל כל משחק ההתקפה היה בנוי עליו והוא היה בשיא הפריחה. אם פריצה היה מגיע לפה בשיא היה נותן מספרים דומים אני מאמין.
  19. לפי התמונות מהחתונה זה גם נראה ככה.....
  20. אני לא מבין משהו פשוט מכל הדיונים האלה. מצד אחד, אף אחד מהארגון לא משתף את "הקהל הרחב" במה שקורה (שומע מ, אני עדיין מחכה נ.ב) ומצד שני באים להטיף לכולם כמה שאנחנו מדברים שטויות ולא יודעים מה באמת מתרחש מאחורי הקלעים. יכול מאוד להיות שהאוהד שנתפס כ"שעיר לעזאזל" לדבריכם אכן לא עשה משהו שמצדיק את זה (אפילו אני,שהדבר הכי לא עברייני שעשיתי אי פעם זה לחנות באדום לבן, נעצרתי פעם סתם וניסו לתפור לי זריקת אבוקה ורישום פלילי) וזה באמת לא בסדר מה שעשו לו, אבל מצד שני אף אחד לא אומר בפה מלא שאם ימצא אשם אמיתי מקומו לא בבלומפילד. אני מאמין שלכולם נמאס מהשטויות של העונשים ואני גם בטוח שעם יותר שיתוף פעולה עם הקבוצה כולם היו יוצאים מרוצים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.