Jump to content

איש טוב כחול צהוב

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

About איש טוב כחול צהוב

• Birthday 22/02/1992

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. כל השנים מכבי נשענו על שחקני המועדון אסור להפסיק להעלות צעירים מהנוער לקבוצה הבוגרת אתם לא מבינים בכלל כמה כישרון ויכולות יש במחלקת הנוער של מכבי בפור מכל המועדונים בארץ
  2. לפי דעתי צריך לבנות עמודי תמיכה שטדי לא יקרוס מהעומס
  3. תפסיקו לדבר שטויות... יבוריאן חוץ מהמחצית הראשונה שהיה צריך לעשות גליץ' על איזה כדור רוחב שהוא לא הגיע (ואז ללא ספק 1:0 למכבי) לא היו לו שום החמצות נוספות וכן גם הכדור שהוא פספס בבעיטה זה לא החמצה מבחינתי כי זה גם היה כדור קשה וגם זה קורה, כי הרי אם היה עדיין 0:0 הייתם צוערים יאאו ומוחאים כפיים. דור מלול ושירן ייני היו מצויינים, שום מילה רעה אי אפשר לשחק משחק שלם בלי טעות אחת לפחות, כי אם הם היו יכולים הם לא היו משחקים הארץ אבי נימני לא אשם פה בכלום הוא עשה לקבוצה רק טוב מאז שהוא הפך למאמן. בדרבי הזה הוא הביא את השחקנים ליכולת גבוה מאוד, מה לעשות שהפועל יודעים איך תמיד לעקוץ באיזה גול אה... ובוזגלו?! היה לא כזה גרוע
  4. 2 רק כי דודו דהן גאון כדורגל X רק כדי להכנס ל"האמביציון" וגם כי אולי אני יתפוס :-S 1 פשוט ככה! 4 ב אני עדין לא מבין מה עושים פה אבל שוב נילך עם ה"טוב"
  5. אההההה..... נו אז למה לא אמרתם את זה מההתחלה?
  6. אני חושב בידיוק כמוך... למרות שלשחקנים יש חלק לא גדול אלא ענק במה שקורה במכבי השחקנים פשוט מסרבים להזיז את התחת
  7. מה אתם מקללים הוא צודק... הרבה קבוצות שבאות לבלומפילד בונות על הלחץ שהקהל מחדיר בשחקנים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.