Jump to content

צליאקיסט

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

About צליאקיסט

• Birthday 10/09/1997
  1. נותנים להם בראש 3-0 זהבי מבקיע את השלישי בבעיטה חופשית ועושה פיו פיו
  2. איך אפשר לא לאהוד את הנבחרת?,אז מה אם היא נכשלת כל פעם מחדש,אז מה אם לפעמים השחקנים משחקים כאילו הם שיחקו פוקר כל הלילה",זו עדיין הנבחרת שלנו,ויש לנו רק נבחרת אחת ובלי שום קשר לשחקני מכבי צריך לתמוך בה ולעודד אותה,וכל אלה ש"מעודדים" את בוסניה עכשיו,אם ישראל תעלה ליורו עדיין תשנאו את הנבחרת?
  3. יש את של ליברמן בינתיים "אביגדור ליברמן היה נחרץ: "כשקבוצת כדורגל בליגה הישראלית מודה לעזמי בשארה, שחשוד בריגול ובסיוע לחיזבאללה, ברח מהארץ ומסית נגד מדינת ישראל, יש לנקוט נגדה בצעדים חריפים. אני מציע להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגה לשקול להשעות את פעילותה של בני סכנין בליגת העל ולנקוט נגדה באופן מיידי בצעדים חריפים כגון קנסות כבדים ומשחקי רדיוס ללא קהל לתקופה ממושכת. להנהלת הקבוצה אני מציע לשקול אפשרות לעבור ולשחק בליגה הפלסטינית או בליגה הקטארית". אהבתי את המשפט האחרון
  4. בני זונות,מנצלים את חופש הביטוי וברגע שמישהו תוקף אותם על משהו הם מיד צועקים "גזען פאשיסט". יש פה אפליה מתקנת קיצונית,ואפילו כשהניפו דגלי חמאס לא עשו להם כמעט כלום.בושה וחרפה. אני רק מחכה למשחק מולם ולשביעייה שהם יקבלו
  5. לא הזכרתי שלאחרונה קרה שינוי בצהל שצליאקים מקבלים פרופיל 97 אבל בלי אפשרות להיות בקרבי כל עוד אין אישור שמנות הקרב הם ללא גלוטן(למרות שבאופן לא רשמי הן ללא גלוטן) ולכן רציתי לדעת אם יש מישהו שיודע על המצב הזה.
  6. אני לא מבין מאיפה הגיע הרעיון לא לשלם לשחקן שחתום אצלך ונמצא תחת חוזה,גם אם הוא לא משחק,זה פשוט טמטום.
  7. מישהו יודע מתי ישנו את המנות קרב למנות ללא גלוטן?
  8. לא מבין למה בן שהר,כל פעם מחדש הוא מזמן אותו
  9. http://www.one.co.il/Article/12-13/1,1,3,0/216038.html דעה של אורי רייך על "תסמונת המשטרה הבריטית"
  10. נמאס כבר הגיע הזמן להריץ את ברק לוי שוער ראשון,שחקן בית צעיר ורעב ובטח שיותר טוב מהצלם הזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.