Jump to content

maynard_prica

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

714 profile views
  1. היה שם קטע שפפיר שקל עשרים שניות אם לתת צהוב שני לטויטו ועוד אחרי שויתר לו על אדום ישיר בפאול הראשון... אני קולט את פפיר שנייה אחרי העבירה, קולטים שהריפלקס שלו היה לתת צהוב, אבל משום מה הוא התמהמה וחשב על זה, בסוף מי קיבל צהוב בשתי שניות ובביטחון מלא? דור פרץ, זה הגניב אותי. אתה גם שופט חלש רצח ואתה גם מוציא לשחקן שלנו צהוב כי אתה מבואס על עצמך שאתה קוקסינל שלא מסוגל פשוט לשרוק מה שהוא רואה. השופטים פה זה זבל וזה אחד הדברים שיותר מדאיגים אותי לקראת המאבק הצמוד שהולך להיות לנו בפלייאוף. אומר זאת כך, אני הרבה יותר מודאג מאיגוד השופטים מאשר מהיריבה האימתנית שלנו למירוץ. אני מאוד מקווה ש
  2. בגדול מסכים איתך בקטע של החיבור אבל במקרה שלהם אני בטוח שהם יענו את התשובה הזאת כי באמת אין להם מושג. מהניסיון האישי שלי רוב הקהל שלהם זה אנשים עם ראייה מאוד צרה של משחק הכדורגל, בלשון המעטה. יוני שחקן הרבה יותר איכותי ומגוון מהקוף הזה. הוא בנוי טוב יותר, מהיר יותר, עם בעיטה טובה יותר, האסקפט היחיד של המשחק שהוא פחות טוב במאץ' בין השניים הוא הדריבל. ופשיץ' ורוקאביצה זה כרגע תיקו, לכל הפחות. רוקאביצה מבוגר מפשיץ' בחמש שנים וכבש 106 שעריים בקריירה לעומת פשיץ' שכבש כבר 90 . על הנייר קצב ההבקעה של פשיץ' טוב יותר ולכן הרשו לי לשער שיביקיע יותר עד שיהיה בגיל של רוקאביצה. מעבר לכך, פשי
  3. מחצית ראשונה טובה מאוד שלנו, ריקן יכול היה לסיים אותה עם צמד קליל. ביטון הראה הרבה יותר מחויבות בכל הקשור למשחק ההגנה וגם ניצוצות של ביטחון כשביקש הרבה את הכדור והמשיך להיות מעורב במשחק ההתקפה שלנו אבל עדיין, נעלם התקפית ליותר מידי דקות של המשחק, אנחנו חייבים אותו הרבה יותר מעורב לאורך המשחק כולו. בגדול אפשר כבר להגיד את זה; הרננדס זה קרלוס ופשיץ' זה ראדה. שרן במשחק מעולה, עשה את שלושת העמדות השנה באינטליגנצית על, פשוט שחקן חכם. לדעתי יוכל להיות גם מאמן טוב בעתיד, כמו סטיב קר כזה. ג'ראלדש וסאבו זו תחושה של שלא ייגמר לעולם. תחושה של " בורא עולם, אני רוצה את שניהם על האגפים מעתה ועד עולם".
  4. תוך עשרים ומשהו דקות עברנו משבע הפרש במקרה הגרוע ביותר ואוקיינוסים של קריז לשתי נקודות בתסריט הכי חלומי שיכול להיות ואושר עילאי, אחד המחזורים. חייבים להביא שחקן קישור התקפי, הקישור שלנו תקוע לגמרי עם הציוות של גלזר ודור, בטח כשגולסה לא משחק ובמיוחד מול קבוצות כמו בני יהודה וסכנין. חייבים עוד שחקן באמצע שיודע לתת פס לגול, לאיים על השער בעצמו, להוציא אותנו טוב במעברים ולהחליף מקומות מידי פעם עם שחקני הקו,זה גם ישפיע לחיוב על משחק האגפים שלנו שהיה לא רע במשחקים האחרונים עם מתן וטבח. יש לנו נכון לעכשיו מספיק שחקני קו בסגל, טבח, מתן, איילון(מדאיג), יוני כשיחזור וגם גררו (שמרגיש לי שההעדרות שלו
  5. גבר שבגברים, שבוע שני ברציפות. לא הייתי מחסידיו בקדנציה הראשונה שלו במכבי, הוא תמיד היה נראה לי חסר אחריות, נטול רסן ומישהו שיכול גם לפגוע בנו מאוד במשחקים גדולים. כשהוא היה נכנס לקריזות שלו זה היה מוציא את כל הקבוצה מפוקוס הרבה פעמים. מסתבר שאנשים כן משתנים, הוא חזר אדם אחר לגמרי. בקדנציה הראשונה שלו הוא מאה אחוז מורחק במשחק כמו שהיה לנו בשבוע שעבר מול המתחזים. הפעם דווקא להפך, הוא היה אחד השחקנים היותר אחראיים וגילה מנהיגות. עקבתי אחריו כשהוא הוחלף נגד הקופים, הוא ירד בכזה פירגון לאיילון שנכנס במקומו, חיבק אותו חזק, איחל לו בהצלחה... טל בן חיים שלפני כמה שנים יורד בכעס מהמגרש כשמחליפים
  6. אני פשוט לא מאמין שהזונה בן זונה הזה סיים את המשחק. שיפוט לא ייאמן , עזבו את כל הקטנות, קללות והדיבורים שלו לאורך המשחק, הוא אשכרה דחף שחקן בלי כדור על הרצפה ושתי דקות אחרי ירק עליו. מה עם הואר? למה השופט הבן זונה הזה לא הולך לואר כשריקן אומר לו במפורש שהוא ירק עליו? למה הוא לא מתייעץ עם הואר לגבי המקרה? שיפוט חד צדדי ברמות שאני לא זוכר הרבה זמן. האיגוד בטח יגבה את המזדיין הזה. גועל נפש
  7. גול אדיר של אמיר ברקוביץ', פצצה בשמאל לחיבור
  8. איך הוא היה שחקן? האיש אימן כדורגל , זה פסיכי. כל כך עילג שזה מביך
  9. אחרי המשחק נגד חיפה? אני מדבר על הליגה האירופית ועל כך שהתנהג בצורה מחפירה. קיבל צהוב ולא נרגע. בסוף המשחק הזה עמד מול המצלמות ולא התנצל. לדעתי הוא לא טעה במערך נגד חיפה אלא טעה בציוות של ייני כמגן ימני, הוא כשל לראות את זה בעיניי. לגבי הטענה שלך שניסה את זה וזה לא הצליח , מתייאשים אחרי פעם אחת? לגבי החלק האחרון של הליגה האירופית, הדעות שלנו שונות לחלוטין
  10. אני מזהה אצלו בעיות אגו קשות שפוגעות בתפקוד המקצועי שלו. האיש לא מוכן להודות בטעות וגם כשהוא כבר מודה , הוא חוזר עליה במשחק שאחרי או לא מתקן אותה, לדוגמא האיזורית שלנו בקרנות, כמה גולים עוד נאכל ממצבים כאלה יש שישנה את זה?. זה שהוא לא התנצל אחרי ההרחקה שלו כבר הדליק אצלי נורה אדומה. הוא השאיר אותנו בלי מאמן במשחק הראשון שלנו בליגה האירופית ואפילו לא טרח להגיד סליחה בסיום המשחק. מקצועית, המון המון בלאגן, חוסר סדר, שינויים תכופים מידי, מערכים לא מתאימים, ציוותים לא נכונים ושום ניסיון לחזור למקורות , לפשטות, לפחות כרגע , עד שיצליח להנחיל את שיטות המשחק שלו. רואים שהשחקנים מאוד מבולבלים על המ
  11. בגדול פילה מאוד מאכזבים גם השנה. חולצת בית זהה לחולצות שהיו לנו בעבר, חולצת חוץ שחורה (???) , אם כבר שחורה אז שתהיה שלישית, אבל שחור בתור תלבושת חוץ ? נראה כמו ביתר במשחקים שנלבש אותה, בעיניי זה מחפיר. חולצה שלישית- זהה לחולצה השלישית של שנה שעברה. במילה אחת, אכזבה. אף אחת מהן לא עושה חשק עז לקנות אותה, למרות שסביר שארכוש את הבית בסופו של דבר. ציפיתי מפילה לרמה גבוהה יותר וציפיתי ממכבי להתעקש על צבעי המועדון.
  12. 50/50 קלאסי. הוא עוד ילד וצריך למצוא את האיזון שלו, באופן אישי , במשחק שלו וקבוצתית , ברמת התיאום שלו עם השחקנים האחרים. הוא חזק באופן יוצא דופן לגילו בליגה הזאת, יש לו יסודות מעולים ,אפשר לראות את זה בהבנת המשחק ובטכניקה הטובה שלו ובעיטה טובה מרחוק, משהו שבהחלט יכול לעזור לנו בליגה בה אנחנו משחקים מול בונקר בתשעים אחוז מהעונה. לא הייתי משאיל אותו בעיקר כי הוא בעונת חוזה, אחרת כן הייתי רוצה לראות אותו משחק תשעים דקות בקבוצה אחרת בליגה בעונה הקרובה ואז חוזר אלינו בשל יותר בעונה הבאה. בדיוק מהסיבה הזאת כן הייתי משאיל את עידו שחר למשל, כמו גם את בר כהן. המצב של הקישור אמצע שלנו לא ברור
  13. כל כך מדוייק... פשוט, סולידי, נטול מניירות של שוערים "משוגעים", בא לעשות את העבודה. אח על מלא , אני ממש רגוע כשהוא בשער
  14. רץ ונלחם כמו נמר היום, אבל הוא לא זר ברמה שהייתי מצפה שתהיה במכבי, רחוק מזה. וזה נכון לגבי כל עמדה בה שיחק. קבלת החלטות נוראית, לוקה בטכניקה והעונה גם די אגואיסט( זה היה יותר ניסיון השתלטות מבישול בגול של רוסלן). היום היה טוב מאוד ובאופן כללי, בכל הקשור ללחימה ורצון, הוא תמיד בא לתת הכל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.