Jump to content

maynard_prica

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

681 profile views
  1. בגדול פילה מאוד מאכזבים גם השנה. חולצת בית זהה לחולצות שהיו לנו בעבר, חולצת חוץ שחורה (???) , אם כבר שחורה אז שתהיה שלישית, אבל שחור בתור תלבושת חוץ ? נראה כמו ביתר במשחקים שנלבש אותה, בעיניי זה מחפיר. חולצה שלישית- זהה לחולצה השלישית של שנה שעברה. במילה אחת, אכזבה. אף אחת מהן לא עושה חשק עז לקנות אותה, למרות שסביר שארכוש את הבית בסופו של דבר. ציפיתי מפילה לרמה גבוהה יותר וציפיתי ממכבי להתעקש על צבעי המועדון.
  2. 50/50 קלאסי. הוא עוד ילד וצריך למצוא את האיזון שלו, באופן אישי , במשחק שלו וקבוצתית , ברמת התיאום שלו עם השחקנים האחרים. הוא חזק באופן יוצא דופן לגילו בליגה הזאת, יש לו יסודות מעולים ,אפשר לראות את זה בהבנת המשחק ובטכניקה הטובה שלו ובעיטה טובה מרחוק, משהו שבהחלט יכול לעזור לנו בליגה בה אנחנו משחקים מול בונקר בתשעים אחוז מהעונה. לא הייתי משאיל אותו בעיקר כי הוא בעונת חוזה, אחרת כן הייתי רוצה לראות אותו משחק תשעים דקות בקבוצה אחרת בליגה בעונה הקרובה ואז חוזר אלינו בשל יותר בעונה הבאה. בדיוק מהסיבה הזאת כן הייתי משאיל את עידו שחר למשל, כמו גם את בר כהן. המצב של הקישור אמצע שלנו לא ברור
  3. כל כך מדוייק... פשוט, סולידי, נטול מניירות של שוערים "משוגעים", בא לעשות את העבודה. אח על מלא , אני ממש רגוע כשהוא בשער
  4. רץ ונלחם כמו נמר היום, אבל הוא לא זר ברמה שהייתי מצפה שתהיה במכבי, רחוק מזה. וזה נכון לגבי כל עמדה בה שיחק. קבלת החלטות נוראית, לוקה בטכניקה והעונה גם די אגואיסט( זה היה יותר ניסיון השתלטות מבישול בגול של רוסלן). היום היה טוב מאוד ובאופן כללי, בכל הקשור ללחימה ורצון, הוא תמיד בא לתת הכל
  5. יחסית לתקופה האחרונה היה לו משחק טוב מאוד אבל מעבר ליכולת, הראה טונות של מנהיגות היום ועל זה אני סופר גאה בו, שגם בתקופה לא משהו גם של הקבוצה וגם שלו, יש לו את הכוחות לדחוף ולהנהיג , אחלה דור פרץ
  6. לא הייתה לנו חולצה כזאת, אבל להרבה אנשים ביציע יש כזאת של בוקה,ציפיתי לראות משהו קצת יותר מקורי ולא העתק מדוייק של חולצה של בוקה.חולצת האימון יותר יפה לדעתי. הייתי קונה אותה כחולצת חוץ בכיף.
  7. מאוד התאכזבתי מחולצת הבית... בשביל לשחזר חולצה מלפני עשר שנים לא היינו צריכים את פילה.חוץ מזה, די עם המשבצות, מיצינו ברמות. גם חזרנו לזה באותה העונה, גם הוצאנו רטרו של זה שנה שעברה, די, נלעס ונטחן. ציפיתי לחולצת בית ברמה גבוהה ביותר וקיבלתי פלאשבק לאחת העונות הגרועות של מכבי. החוץ בוקה יפה, אם כי נדושה. השלישית היא היחידה שנתנה לי את התחושה שיוצרה על ידי מותג על. לדעתי הקטע הזה של השיתוף עם המועדון ביצירת החולצה צריך להפסיק, זה ייצר לנו שתי חולצות קלישאתיות בטירוף(למרות שהבוקה יפה) ורק חולצה אחת ברמה. תנו למקצוענים לעשות את העבודה, זה לא שאנחנו עם אדידאס שסיפקה לנו מדים גנריים, הם מעצבים את
  8. לא יכולתי לתאר זאת טוב יותר... ריגשת ברמות.תודה לך מכבי, אוהב אותך ברמות שאי אפשר לתאר במילים
  9. אין לי תלונות למכבי היום. רצו מאוד, שיחקו אינטנסיבי, לחצו ונלחמו בכל מקום על המגרש, יש גם משחקים כאלה. סכנין ויתרו מראש על לצאת קדימה וסגרו אותנו טוב. קנדיל לקח גול של מאה אחוז לאצילי באחת ההדיפות היותר יפות שראיתי השנה. באסה שעשרים הפרש, באסה שעשרים הפרררששש, ,באסה שעשרים, באסה שעשרים, באסה שעשרים הפרררששש! נקסט.
  10. כל יום שאתה קם בבוקר ומיטש בעלים של מכבי, כל השאר זה בונוס. כאחד שסבל שנים רבות(ווווווווווואווווותתת) עם בעלים אחר, אני מודה כל יום שמיטש הגיע למכבי. אני רגוע, אני אוהד, זה התפקיד היחידי שלי. את כל היתר, אני בטוח שעושים אנשים שיודעים הרבה יותר טוב ממני. תודה לך אביב בושינסקי, אח על מלא. הביא גם את שניידר וגם את מיטש למכבי, פגשתי אותו פעם ברחוב ולחצתי לו יד מכל הלב על זה. אמרתי לו שהוא איש חשוב מאוד בהיסטוריה של מכבי. רק מכבי, רק מכבי !
  11. הכי כך שיש!!! מרגש אותי ברמות לראות כאן כל כך הרבה אוהדים שלא שוכחים את הראדה , אחד יחיד ומיוחד ראדה פריצה ( ראדה, ראדה פריצה) ראדה פריצה-עולה עולה עולה!
  12. עלי מוחמד תפור עלינו בקטע אחר. אני שם אותו עם שור או גלזר מאחורה ואנחנו לא אוכלים גול עד שלהי הסיבוב השני של העונה הבאה. אבל אם אני צריך להמר הוא יהיה בבש או חיפה, הם הרבה יותר במגמת פזרנות מאיתנו כרגע. זה שהוא היה בקבוצת הבת שלנו שנתיים ולא קלטנו את גודל הפוטנציאל זאת שערוריה ברמת "שערוריה" עם טל פרידמן בזמנו. לדעתי אנחנו חייבים חלוץ, לא צריכים, חייבים. לאירופה מה שיש לנו כרגע ממש לא יספיק ואם אנחנו רוצים להמשיך באותה האינטנסיביות בשנה הבאה, חלוץ מטרה דומיננטי יעזור לנו מאוד לעשות את זה. אני מעריך שהליגה לא תהיה כל כך חלשה גם בשנה הבאה כי זה פשוט בלתי אפשרי, how low can they go? בכלל, באופ
  13. מטורף עליו. כל גליץ' שלו עושה לי ריגושים בבטן, אחד התוצרים המרשימים של מחלקת הנוער המפוארת שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.