Jump to content

HumbugMusic

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by HumbugMusic

1. מבחינת "כיף" - ואני אומר את זה בצער - פרו 18 כיפית יותר מפיפא 18. הפיפא השנה כ"כ מתסכלת, מסירות לא מדויקות, משחק הגנה הכל בלאגן. יותר הייתי מתוסכל מהפיפא השנה מאשר באמת הצלחתי לשחק "את המשחק שלי" במובן של שהמהלכים שאני מכוון אליהם אשכרה יקרו. אמנם את הפיפא קניתי וקונה כל שנה, אבל יצא לי לשחק קצת בפרו, ונדהמתי מהשוני בתפיסת עולם - לא הכל manual, מסירות יותר זורמות, מהלכים יותר קורים. הלוואי שפיפא תרים כבר את הרמה של המנוע משחק ותשכלל קצת את הAI ומשחק ההגנה. באמת שוקל אם לוותר על הקנייה השנה. כנראה שאקנה כמו תמיד בסוף.
  2. לא איש תקשורת ולא נעליים. יותר מזה, אני חושב שיש לי קצת יותר ביקורת ממך על העיתונות המודרנית. פשוט קורע שהבנת מההודעה שלי שאני חושב שכלי התקשורת מתנהלים תקין.לא אמרתי שהצהוב הוא לא העיקר היום - ההפך, זו אחת מהביקורות שלי. מה שאני מניח שלא הבנת הוא העובדה שהאשמה היא לא בעיתונאי הבודד כמו שאתה מנסה להציג, אלא לאן המערכת דוחפת את הכתבים והעורכים שלה. שוב, לא אמרתי שאתה לא צודק, אלא שעיקר החיצים צריכים להיות מכוונים לבעלים של אותו גוף תקשורת. זה שישבת בהרצאה של קושמרו זה נחמד. אם אתה רוצה להשוויץ בדברים מהסוג הזה אז סבבה - גם אני הייתי באינספור הרצאות של אנשי תקשורת מהשורה הראשונה במסגרת התואר (שובר מסך כל שנה). גם קורסים אצל עורך לשעבר בOne שלמדתי ממנו המון על מה קורה במערכות הספורט באמת. אז כן, אנחנו בגדול חושבים דומה - מאשימים גורמים שונים. ואגב, אם אתה רוצה להפוך את זה לדיון פרסונלי ולא נקודתי - וולקאם. מבטיח שאני הרבה יותר נון-קונפורמיסט מאיך שאתה מנסה להציג את עצמך כאן.
  3. וואלה מהנושא הזה התחלתי קצת צרפתית עם Doulingo. כרגיל מה שהורס לי זה התחביר, אבל מצד שני די דומה לאנגלית. מה שכן השפה הכי יפה שיש.
  4. לא לומדים שום כזה בלימודי תקשורת תפסיק לבלבל ב'מוח.באקדמיה בכלל לא חסר ביקורת על מבנה בעלות של גופי תקשורת, ובעצם פה הבעיה. אתם חושבים שלכל עיתונאי יש איזה אג'נדה אבל ברוב המקרים זה לא נכון, והכתבים תאכלס מיישרים קו עם מה שהעורך רוצה (והעורך קובע מה הכותרת ומה המשנה). וגם העורך הוא פאפט של האג'נדה של הבעלים. עצם הבעייתיות היא המודל העסקי שמושפע רבות מפרסומות וקליקבייטס, ובעצם מאפשר סוג של הזנייה של התכנים (אגב, בכל ענפי התקשורת, לא רק ספורט). קיצ תכוון את החיצים יותר מדויק פעם הבאה.
  5. מבאס כ"כ שזה יעבור מתחת לרדאר ובלי רעש. אם זה היה אנחנו היו עושים פסטיבל וקונסים לנו ת'תחת.
  6. לא יודע מה המצב החוזי שלו או מה קורה מאחורי הקלעים,אבל מבחינת פרופיל הוא מאוד מתאים לנו, במיוחד שאנחנו חייבים עוד שחקני מספרים אחרי שוידאר עזב. שחקן שחי על תנועה. אם יש אפשרות - להביא.
  7. שום כישלון ושום נעליים פשוט נאחס מסריח טפי גועל נפש. 2 פנדלים שלא היו ולא נבראו בחיים. משחק ראשון נאחס על דשא של מתנס וטעויותתתת של בית סוהר של טיבי. סעמק קבוצה של הביצה שלי הם. אנסנו אותם פה וכוסראבקק איך לא שמו תשלישי ראבק איזה מתסכל. אבל זה לא כישלון, גם בבית וגם בחוץ בהפסד היינו יותר טובים מהם. פשוט נאחס מסריח כבר כלום לא הולך. זהבי תחזור כבר תחזיר ת'בארכה.
  8. תקשורת של שונאי מכבי באחריות. אם זה היה ב"ש כל הנרטיב היה על איך הם הצליחו לחזור מהקבר ושהשופט אנטישמי. סעמקק איזה הרגשה מסריחה מהמשחק הזה. עקצו אותנו ברמות.
  9. 2 פנדלים שלא היו ולא נבראו. שאף אחד לא יספר לי סיפורים עפנו אך ורק בגלל השיפוט נקודה סוף.
  10. יש בעיית מיקום ידועה עם הוואן פלוס 6?רכשתי לא מזמן, והוייז בגדול סבבה חוץ מפעם אחת שפשוט סרב לפעול כי לא היה מיקום.
  11. סוף סוף. אמן נפתחה לו הצ'אקרה של הגולים. זה שחקן של איזה 5 מהקו האחורי.
  12. מסכים איתך לגמרי, פרוספקטים בשער - נשאיר את זה לשחקני נוער שלנו. כן מאוד הייתי רוצה בסופו של דבר גם שוער ישראלי שחקן בית שלנו,אבל כרגע ובכלל בשנתיים שלוש הקרובים הייתי מעדיף לחזור לפרופיל שוער של פאבלו. שוער מנוסה מאוד שישרה רוגע ומנהיגות במקום להלחיץ ת'הגנה ולגרום לז'איר להסס למסור אחורה.
  13. כאילו לא מפולג כבר. את מי הם מפחידים.
  14. קונים כמו עדר כי אין מה לעשות. מקווה שתהיה פיפא טובה. מתי יוצא דמו?
  15. למה? למה אתה כ"כ בטוח אחי?לזהבי יש מודעות עצמית. הוא לגמרי קורא את המצב, ואת עצמו. אני לא חושב שהקבוצה תיבנה סביבו כמו פעם, אלא הוא יוכל לשתף פעולה עם עוד סקוררים ושחקנים מוכשרים אחרים. יוכל לשחק חלוץ בודד, בודאי חלוץ שני במערך של שני חלוצים. ואני כן חושב שהוא יבין שמקומו לא מובטח, בטח אם הוא לא יספק ת'סחורה מקצועית. לצורך העניין אני מאמין שבכל קונסטלציה (גם מבחינת הצדקת יכולת) זהבי יוכל למצוא את הדרך ל11 ברוב המקרים. ולפעמים הוא יהיה מחליף, כן. לפעמים גם יהיה פצוע. ככה זה. רק הלוואי שזה יהיה אצלנו ומהר.
  16. מה יהרוס ת'שם? כל עוד לא יקטלגו אותו כאיזה מושיע זה יכול להיות רק חיובי. כשהוא יגיע - הוא יגיע כסמל שחוזר להעביר את השנים האחרונות בבית שלו, שחקן סגל לגיטימי, לא באנקר בהרכב וזה יהיה לו לגיטימי אתם תראו. בכל קונסטלציה הוא רק יתרום, לרוח, ללכידות, למקצוענות. רק תארו איזה דרבי של 1-1 כשזהבי עולה חילוף דקה 70 וקוטף לנו עוד אחד יפה
  17. אמן הלוואי שיחזור, גם בתור סופר סאב. שיחזור לסיים כאן, אין מצב שלא. העזיבה שלו הייתה כואבת לי ברמות, הוא ממש שיקף את איך שמכבי אמורה להיראות בעיניי. ממש לא מעניין אותי באיזה מצב יחזור. מקווה שכמה שיותר מהר, שיתגעגע, שימאס לשי מסין, לא יודע. וכשהוא יחזור, הוא יתן מספרים אני בטוח. פינישר מעמדת החלוץ. לא שחקן שבנוי על מהירות, אלא על תנועה חכמה וקילר אינסטינקט. אמן שיחזור כבר.
  18. יש פה מרוקאים שעשו ופיזית קיבלו כבר את האזרחות, ויכולים להמליץ על משרד ספציפי, בדגש על אחד שיודע לעבוד גם אם אין הרבה ניירות קיימים אצלי?
  19. בסוף קניתי את הוואן פלוס 6, בגרסה הרגילה של ה64gb. עד כה נראה לא רע בכלל, די מבסוט בטח אחרי כמה שנים עם LG נוראיים. עדיין לא בחנתי לעומק את המצלמה, אבל לא רע, נחמד מאוד. יש צילום וידאו של 4k ב60 fps שזה נחמד, נבדוק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.