Jump to content

HumbugMusic

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by HumbugMusic

1. לא לא חלילה לא בזבזתי כסף על חבילות. פשוט לעשות את הsbc כדי לקבל את החבילות (או דיילי צ'לנג'ס) זה חתיכת מרדף שווא. מצד שני זה הסיכוי היחיד לקבל בטעות איזה קלף טוב. איך יש בני זונות שמקבלים את רונאלדו אייקון או איזה ניימאר ודברים מטורפים סעמק בא לי גם. או לפחות שיהיה יותר קל להשיג "קבוצת חלומות", כי זה כל הכיף נראה לי. בכל מקרה, אני מתחיל משו איטלקי עם שצ'סני בשער וכו. ולצערי אין סטאר לבנות סביבו, חושב לקנות את דאגלס סילבה אבל הוא עולה כמעט כמו כל התקציב.
  2. סעמק אני מרגיש כמו המכורים לצ'אנס עם החבילות והsbc הזה, ותמיד מתאכזב. מפה לשם, אפשר איזה לינק פוטבין לכמה קבוצות טובות בסביבות ה120k? אם אפשר כמה אלטרנטיבות שאני אקבל כיוון. כרגע אני עם סוג של הייבריד ברזילאי/ליגה ספרדית, אבל בכיף אשמח לשנות כיוון לאיטלקית/צרפתית או היברידי טוב
  3. חברים אני עם בערך 90k, מה הלאה? לא נפתחו לי שחקנים מי יודע מה מהsbc, בנזמה untradeable, שצ'סני ועוד כמה ברזילאים נחמדים. השאלה אם להמשיך עם הsbc הזין הזה או לבנות כבר קבוצה עם מה שיש. ואיך אני מעלה לפה צילומסך מהפלאפון?
  4. הסיכוי התיאורטי להוציא Icon (לא untradeable) זה בחבילות זהב הרגילות בתאכלס? או ביותר יקרות הOTW הזה?
  5. קבוצה מעולה. כיף שאתה יכול לבנות אותה. אני מהsbc הזה נראה לי לא אראה חיר. לא יוצא כלום בחבילות. וגם הuntradeable שמקבל על הפנים.
  6. גיליתי את העובדה הזו בדיוק לפני כמה דק', בצ'לנג' האחרון בHybrid Nations. צריך להגיע ל100 ואני ב99.אין דרך לעקוף את הדבר הזה חוץ מלשחק 10 משחקים עכשיו?
  7. אני כבר מבואס מזה רצח אחי, לא מצליח להשיג הון התחלתי ובא לי קבוצה טובה סעמק.נופלים לי קלפים פח אשפה לא מצאתי אחד ששווה משהו. עכשיו אני על 30k ומתלבט אם להתחיל להרכיב קבוצה או להמשיך עם הsbc. בינתיים חי על המושאלים שאפשר לקנות עם נקודות, מזל שיש הרבה.
  8. זין הsbc הזה. כבר עשיתי כמה כאלה קיבלתי כלום בפיתה. מבאס. לא יוצא חבילות שוות. העניין של המהירות באגפים - טוב מאוד, שונא את השחקנים שרק רצים על הקו ומגביהים.
  9. אני שונא להגיד את זה אבל הדבר שהכי מערער אותי לגביו זה שכאילו נדמה לי שיש לו פחד בעיניים. אולי אני מדמיין, אולי מגזים, אבל כמעט בכל פעם שהמצלמה עליו - נדמה לי שאני רואה איזה פחד, בהלה. אני אוהב מבטים מתוסכלים כשלא הולך. כמו שהיה לערן תמיד. כמו שיש לעטר. ממש מקווה שיתפוצץ פה אבל לפחות לדעתי, עם כל הכישרון, הוא נועד לנצנץ ליד גדולים, להיות כינור שני, באמת שלא רואה אותו "לוקח אותנו על הגב" לשום מקום. כמובן שזו רק תחושה בלתי מבוססת שאני מקווה להתבדות ממנה, וכמובן שיש כישרון והכל. רק שיצליח.
  10. זה מסובך אחושילינג הsbc הזה. עשיתי את הbasic.ובהמשך זה נראה כאילו אתה צריך למכור ת'תחת של הקבוצה שלך כדי לקבל איזה חבילה. מה אני מפספס? יש איזה walkthrough שנותן רשימה של שחקנים ספציפיים שאפשר לשים?
  11. כי היא לא.התקופה של זהבי-יצחקי-דאבור וכמובן פריצה בתקופת סוזה - וואו איזה חוליה התקפית שלא נוצלה כהלכה (יצחקי גמר את העונה מהר, דאבור נמכר).
  12. כמה, כמה שאני אוהב את עטר. לא יודע להסביר אפילו. שחקן מרגש. פשוט ידעתי שהוא ישים ת'ווינר. זה עוד היה אמור להיכנס לו בנגיחה כמה דק' לפני. כמה כיף שהוא איתנו.
  13. תלוי. אם אתה רוצה לשחק אונליין אתה צריך לקנות. או דיסק כמו פעם, או כמו רוב האנשים - לרכוש דרך Origin. זה לא סריאל, אתה פשוט פותח משתמש שם והמשחקים שקנית נשמרים שם.בגרסה הפרוצה אי אפשר אונליין.
  14. בתור ילד מאוד עזר לי פשוט תכנית באנגלית וכתוביות בעברית. כתוביות באנגלית זה רעיון נחמד. ממליץ גם במידה ואתה חובב מוזיקה - לקחת פשוט שירים שאתה אוהב (שירים עם כתיבה מסורתית יותר, פחות פופ וראפ של ימינו), להיכנס לליריקס ולהתחיל לנתח את השיר, לנסות לקלוט דימויים, או את ההלחמים הספציפיים לשפה. זה בעיקר תרגול. בהצלחה
  15. יוווו זהבי בפוט איזה תענוג זה הולך להיות ?
  16. כן אבל זה עניין של תכנים... לצורך העניין יש מלא סדרות טובות של HBO או FOX שהייתי רואה בכיף אם הם היו זמינים לי בנטפליקס. אחרי תקופה מסוימת מרגיש שמיציתי את רוב הסדרות האיכותיות הטובות שיש להן כמה עונות. בטח יש עוד דברים נחמדים אבל חסר "כותרים", אפילו סתם קומדיות של פעם כמו סיינפלד וכו'. אם רק הממשק של הקודי היה יותר מהיר וזורם..
  17. אני עשיתי אמירם לפני הלימודים וקיבלתי פטור. באמת שקליל, כאילו לא זכור לי שזה קשה במיוחד, 15-20 דק יצאת. לדעתי עדיף ממוחשב, נשמע לי יותר פשוט. ובכל מקרה בהצלחה אחי
  18. מבסוט מהניצחון והיכולת בסה"כ, אבל לדעתי אנחנו לא כ"כ "עבים" כמו שהייתי רוצה. הייתי שמח לעוד בלם טוב, ישראלי או זר, ועוד חלוץ - כנ"ל. נצטרך קצת מזל עם כשירות של שחקנים מרכזיים לאורך העונה (בדגש על מיכה, עטר, שכטר וז'איר שאמור להיות העוגן) אבל אפשר, צריך וחייב להחזיר את זה.
  19. מוטי חביב בן שרמוטה רציני. שונא שידורים שלו. דסה מאבד כ"כ הרבה. גם אצילי פשוט לא מרוכז בפעולות. הלוואי שיחזרו ליכולת טובה.
  20. מרגיש לי שהנטפליקס קצת מיצה את עצמו.. חסר סדרות טובות אחרות, אין ספק.
  21. וואלה לא רע בכלל! אהבתי שאפשר להקפיץ בfirst touch, כבר כמה שנים מחכה שהדבר הזה יעבור כמו שצריך, מקווה שהשנה. נראה גם שהמסירות קצת יותר חזקות, וזה מעולה. סה"כ מרושם של כמה משחקים בקטנה נראה שיש שיפור, אפילו ניכר, הכניסו כל מיני דבריך קטנים שהיו חסרים וסה"כ נראה סבבה לגמרי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.