Jump to content

HumbugMusic

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by HumbugMusic

1. חייב להשתיק את באר שבע. פשוט חייב. לא מסוגל שהם מתחילים לחשוב שהם לגיטימיים.
  2. כל הקטע עם הברווז זה שכשהוא יצא לחו״ל עוד כמה שנים, בסיקורים יזכירו שהוא מכונה בישראל ״הברווז״. אבל ברצינות - תחילת העונה שמעתי קולות שקוראים להחליף אותו או לשחרר... ממש לא בקטע של בדיעבד, אני מחזיק ממנו חלוץ גדול. הילד בן 21 כולה. רואים שהוא עובד על הפיזיות. הוא סקורר, חברים, סקורר ענק. 10 שערים עונה שעברה כשחצי עונה לא פתח, אחלה דאבור.
  3. אנשים משמיעים קולות כאילו פריצה באיזה משבר או משהו. להזכירכם, החלוף הכי טוב בארץ בפער.יתן, באבו-אבוע עוד ייתן העונה.
  4. אחד השערים היפים העונה. היופי הוא לא בפצצה האדירה לכשעצמה אלא בעובדה שהכדור פגש את החיבורים בשיא הסיבוב, בשיא הגובה ובשיא המהירות, הכדור לא ירד למטה.מה שנקרא - טופ ספין, טופ ספיד.
  5. לא נתן את התפוקה שציפו ממנו. אני גם לא חושב שחזו מראש שבן הרוש יציג יכולת כזו גבוהה, זה טרף את הקלפים לגמרי לדעתי. לפי כל היגיון בריא מאנה צריך להיות מוחלף במגן ימני זר/ראלי כשעל אגף ימין ירוטצו (מלשון רוטציה) בן הרוש וזיו ובשמאל ייני והמגן שיבוא.
  6. חלאס מה נהיה, הלך רוזן בא האפס הזה? מה, חייב להיות שונא מכבי תורן? לא יכול כבר עם החרא הזה. תסתכל על הקבוצה הפח שלך. אתה רוצה לדבר על מכבי, דבר חופשי, אבל ענייני. כאילו מה, אני באמת לא מבין למה יש לזה במה. זה לא מקצועי, זה אישי, זה קנטרני, זו לא עיתונות ספורט חביבי.
  7. עוד לא כאן מספיק זמן כדי לתת חוו״ד מקיפה, אבל יש לו כדורגל, זה אין ספק. אני אישית מאמין בו, נוא משחק קדימה ולא לאורך, רואה את המשחק בצורה טובה ומשחרר כדורים יפים.
  8. למה שהוא ירצה לעזוב להפועל? לחו"ל עוד אני מבין, אבל עכשיו במעמדו, הוא מלך פה, יש לו אחלה חממה שנותנת לו את כל התנאים וגם נותנת לו את המפתחות. להפועל?
  9. קשה עד בלתי אפשרי לשחזר עונת שיא כמו של עטר שנה שעברה.
  10. יש לו קטע אחרי גולים שהוא עושה עם היד תנועה של "זוז, זוז קצת".
  11. https://www.facebook.com/photo.php?v=10151652403507227&set=vb.131345513611212&type=2&theater
  12. ראיון נדיר של אלירן עטר בוואלה. http://sports.walla.co.il/?w=/196/2693085 "מכבי היא אירופה לכל דבר", מבקש עטר להדגיש. "גם לפני ג'ורדי קרויף היא הייתה אירופה, אבל בוודאי שאחריו. זה בא לידי ביטוי בהכול. בגישה, בשיטת העבודה, במתקנים, אפילו בציוד שיש בחדר הכושר. אפילו בקבוצה שלי אין דברים מבחינת ציוד שיש במכבי. מתקן האימונים של מכבי שודרג מאוד. המקלחות, חדר ההלבשה עצמו. אני אומר לך שמכבי לא נופלת מאירופה בכלום". " מכבי לוקחת אליפות בהליכה, ברוורס. למה, יש לה מתחרים? כולם מתבטלים מולם, וחלק מהמשחקים הופכים למשעממים. היום מכבי היא בישראל כמו שברצלונה בספרד. מכבי יכולה להצליח גם באירופה, למה לא?". "לקהל של מכבי. הוא הקהל הכי מדהים בארץ. בצרפת אני משחק מול 60 אלף איש, בכל משחק בית יש לנו כאן 25 אלף איש שמעודדים כל הזמן, אבל הקהל של מכבי לא נופל מאף קהל אחר באירופה". תחזור כבר, תחזור! שחקן מרגש. ואני רק אוסיף ואומר - איזה כיף שהגענו לסטנדרטים הגבוהים האלה.
  13. זה עניין של מומנטום. כשקבוצה חוזרת מפיגור 3-0 ל3-2 היא מקבלת פוש אדיר של ביטחון ובד בבד היריבה שסופגת אכולת חוסר ביטחון ומרגישה באוויר את השלישי. כמו שאמרת, חוסר ניסיון. צריך הרבה קור רוח, להאט את קצב המשחק, לשחק מרגל לרגל ולאט.
  14. נתפסתם לשם אייל ברקוביץ'. אני מדבר מבחינת הרעיון. חושב שזה רעיון טוב. אני מדבר על הסברה יותר פרטנית, יותר תיאורטית, ברמה של ראיית המשחק. מה יכול להיות רע בזה.
  15. לא כועס אבל איך שלא תסובב את זה, זה צורב וזה לא נשכח (לא בקטע של שמירת טינה). יכלנו לתת פייט על ראשות הבית.
  16. רמת השרון - הפועל עכו - X מ.ס אשדוד - הפועל חיפה - 1 בני סכנין - הפועל באר שבע - 2 עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה - 1 בני יהודה - הפועל תל אביב - 2 יום שני : מכבי חיפה - בית"ר ירושלים - X שאלת בונוס א , עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים. מתייחסת לכלל המשחקים פרט למשחק של מכבי ד. נראה לפחות פנדל מוחמץ אחד שאלת בונוס ב - מתייחסת למשחק המרכזי של המחזור - מכבי חיפה - בית"ר ירושלים. עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים ד.עזוב אותי מהימורים , אף סעיף לא התקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק.
  17. ייני אחלה שחקן, נותן ונלחם, מכביסט וסמל, כל הסופרלטיבים נכונים. מגן ימני הוא לא. מכבי משחקת בלי מגן ימני טבעי. בקבוצה ששמה לה למטרה להחזיק לפחות 2 שחקנים איכותיים על כל עמדה זה מצב בלתי אפשרי ואני משוכנע שיבוא מגן ימני בינואר. לגבי היכולת, אין לייני את המהירות לשחק באגף. יש לו ראיית משחק יוצאת דופן, כל העונה שעברה הוא חילק אסיסטים מעולים מהאגף (בשלוף - הכדור הארוך לעטר ב5-0 על בית"ר, ב2-0). אם תשאלו אותי, ייני יכול להיות הקשר האחורי הכי טוב בארץ בפער. הוא מעולה בהגנה ויודע לשחרר כדורגל ארוכים. באמת חבל לי שהוא לא משחק בעמדה הטבעית שלו, כי סה"כ מה שהתחיל כהצבה שלו בלית ברירה כמגן ימני המשיך עוד עונה כי ראו שהוא מספק את הסחורה, אבל זה לא מספיק, זה פשוט לא מספיק. קבוצה כמו מכבי צריכה לשאוף לשחקנים הכי טובים בכל עמדה. ייני לא מגן ימני. הייתי רוצה לראות אותו כקשר אחורי למרות העומס הכבד על עמדת הקישור.
  18. שטויות בפיתה. השיטה הכי טובה לשפצר כומתה. מרסס דיאודורנט דליק בפס אחד, מדליק ויש מנער כדי שיתכבה וכך ממשיך.
  19. לא שופט ע"פ משחק אחד, וכן מחזיק ממנו שוער טוב אבל משחק נפל. הגול הראשון - הוא היה חייב לקחת אותו. אם תשימו לב, הוא נטה שמאלה כי הוא חשב שהנגיחה תלך לכיוון הזה, יצאה נגיחה דרדלה למרכז שהוא פשוט היה חייב לקלוט, לא להדוף, לקלוט. שער שפתח את המשחק. יכלה להיות סנסציה בקנה מידה פי כמה יותר גדול אם לא - אבל ברור שאני לא חזיר. נקודה נוספת היא החצאי-יציאות שלו והחזרה למקום בהגבהות. כמו שיורם ארבל אמר - אם יצאת, תצא, אל תחזור. ואחת לסיום - מעיף לא טוב את הכדורים שחוזרים אליו אחורה. לא מספיק מדויק. יותר מדי פעמים הכדור הלך החוצה או אל היריב. מקווה שישפר את העניין אחרת זה יכול לגרום לכך ששחקנים יהססו האם להחזיר אליו כדורים.
  20. אגב מאמני הגנה, אני באמת חושב שזה יכול להיות רעיון טוב להעסיק מאמן הגנה, מאמן קישור ומאמן התקפה. אפילו לא מאמנים, יועצים חיצוניים אפשר לקרוא לזה. שחקני עבר טובים בתפקידם שפשוט יהיו עם השחקנים ויתנו להם עצות, יפתחו להם את חכמת המשחק. תארו לכם מישהו סטייל אייל ברקוביץ' שנותן לקישור טיפים לגבי איך לקרוא את המשחק נכון, איך לחפש את השטח הפנוי ולהכניס את הכדור הנכון.
  21. מישהו יכול להסביר לי אחת ולתמיד מה צריך בפועל כדי ששנה הבאה נהיה מדורגים או נתחיל שלב אחד אחרי מה שהתחלנו השנה? כמה נצחונות צריך בתאכלס? - וכרגע לא מסתכל על הוספת נציגה ישראלית לצ'מפיונס.
  22. וואלה לא שמתי לב אפילו. הציטוט הזה זה דרך חיים האמת (בכלל המדריך לטרמפיסט). אני אחפש איזה משהו בגוון פחות צעקני תיכף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.