Jump to content

HumbugMusic

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by HumbugMusic

1. זה ממש לא מה ש"אמת דיברתי" מתכוון אליו, אבל ניחא.הם ציינו עובדה, אבל למה לציין דווקא אותו ספציפית בהקשר הזה? כדי להזין את הסטריאוטיפ לגרוף עוד כמה צפיות על הגב שלו. מקווה בשבילו שיקח מהם כסף.
  2. מרגיש כמו משחק של מכוניות מתנגשות, רק באנשים. פסים הרמות/שליחות כלום לא מדויק, הכל בערך. העניין שיש נגיד כדור תועה ושחקן שלך שלא בשליטה שלך ליד - הוא מתעלם מהכדור. שחקנים בורחים מכדורים על ימין ועל שמאל הכל בלאגן. צריך להכניס הרבה יותר אלגנטיות למשחק. הדבר היחיד שמאוד אהבתי זה מנגנון ההקפצה החדש. מוסיף מימד אחר.
  3. לא מובן לי העניין עם דסה. למה לעזאזל שישחק ויפצע שוב בנבחרת אם אצלנו הוא לא פותח? אין לנו אפשרות להשאיר אותו אצלנו במצב כזה? ואני יודע שזה אגואיסטי אבל מבחינתי שלא יזמנו בכלל מאצלנו. רק נזק ופציעות הנבחרת.
  4. אולי אני כבר לא זוכר את הסוף של שובר כמו שצריך - ואזהרת ספויילר למי שלא ראה - בסוף סלמנקה סוגר חשבון עם ההוא של העוף.. אז מי רודף אחרי סול? כאילו זכור לי שהוא ירד למחתרת לקראת הסוף, אבל זה לא כביכול הסתדר בסוף הסדרה?
  5. לא מספיק פיזי? לדעתי הוא בנוי יותר טוב משכטר. יותר חזק, יותר מאסת שריר.חושב שלפחות לנסות אותו שם. לך תדע, יכול להפתיע ולתת לשכטר מנוחה. בכל מקרה מעדיף אותו על שוינפלד (למעט העבודה ההגנתית).
  6. 4 עונות? משום מה זכרתי 5. אבל בכל מקרה אני באמת לא רואה בעיה לזה שסול יגיע במקביל לטיימליין של שובר, ואפילו ימשיך אחריו. לא רואה בעיה עלילתית לזה, כולם יודעים איך שובר נגמר. סול יכול להמשיך גם אחרי גאס. וזה די תלוי בהצלחה של הסדרה וברצון של היוצרים. מקווה שימשיכו אותה כמה שיותר, סדרה מדהימה.
  7. אותו דבר. מאמין שאותם צלמים ואותם עורכים.צילום ועריכה ברמה הכי גבוהה שאפשר לסדרת טלויזיה. Pov כיפיים ומקוריים בצילום. הכל ערוך וארוז בצורה מדהימה. וכמובן הדמויות.. סדרה ענקית. היא ושובר. וסול רק מתפתחת ורק "מתחילה" אחרי 5 עונות. יש לה עוד המון לאן להתפתח.
  8. אבל יש פרץ, יש את עטר, יש את דסה שהוא בטח לא אשכנזי.גולסה נראה כמו איזה תוניסאי אבל אין לי מושג מה העדה שלו. טיבי. עוד 2 זרים לא אירופאים בצבע. קבוצה מאוזנת סך הכל
  9. לא יודע מה הקטע שלכם לשלוח כל שחקן טוב לחו"ל. מספיק עם הבית זונות, אני רוצה להינות מפירות בשלים, לא מבוסר ולא מרקוב. למה אנחנו צריכים לתת לשחק במה וכלים, לשלוח להשאלות, לחשל, לעקוב - ואחרי עונה אחת טובה לשחרר? חלאס. גם קשרים אחוריים יותר טובים מפרץ נשארו כאן ועשו קריירה, נהיו סמלים. שורה תחתונה - לא מוכן לאבד כשרונות אחרי עונה אחת טובה. רוצה אותם לפחות 3 שנים טובות פה, ואז אם ירצו שיתקדמו. אבל מבחינת מועדון - קל וחומר אם יש חוזה, צריכים להתעקש על השחקנים הטובים.
  10. זה באמת שינוי יחסית קיצוני משנים קודמות, והאמת לטובה. שנאתי את השחקנים שרק דופקים ספרינטים על האגפים ומגביהים או גג חותכים פנימה. זה היה לגמרי מוגזם, שחקן רץ עם הכדור ואין סיכוי להשיג אותו. מצד שני השנה זה מוגזם לכיוןן השני, כמעט ולא מצליח לעשות דריבלים על מהירות כשצריך.
  11. אין מצב שיצא לך רונאלדו בחבילה מוריו. אבל אם כבר הזכרת את זה, אז גם אני חלום חיי שלישיה קדמית של רונאלדו השמן רונאלדיניו וריבלדו בפוט
  12. אני עוקב אחרי הסיפור הזה יותר מ5-6 שנים. אני פיזית זוכר את היום שבכלל למדתי על המקרה בפעם הראשונה, ידידה שיתפה בפייסבוק את הסרט "איך לתפור חף מפשע" שגם שותף פה פעמים רבות. הייתי בצבא, זה היה ביום הראשון של חופש פסח, הייתה בדיוק הדממה של איזה שבוע. אני זוכר לגמרי את ההרגשה אחרי שסיימתי לראות, זו הפעם הראשונה באמת נפל לי האסימון על כמה הכל רקוב כאן. כאילו, הרגשתי הרגשה הזויה ממש, כל מה שחשבתי על מה זה מערכת צדק, מה זה משטרה והאם כן או לא הם מבצעים את התפקיד - התערער לגמרי. לא שלא הייתה לי דעה שלילית על מוסדות המדינה לפני, אבל עוד האמנתי איך שהוא שמנסים לברר אמת או משהו. באמת, שאם יש חוק אחד שתזכרו תמיד - אל תסמכו על שוטרים וחוקרים, אף פעם, לעולם ובשום תסריט או מצב. אם אתם אי פעם בחקירה - פשוט לסתום ולדבר אך ורק דרך/בנוכחות עורך דין. חשוב מאוד לזכור שתמיד, אבל תמיד, המטרה היא להפיל אתכם, לא לעזור לכם. את ההחלטה בסופו של דבר מקבל בית המשפט, ובית המשפט ניזון כמעט בלעדית ממה שהתביעה מאכילה אותו. והתביעה לעולם תהיה נגדך, לכן קריטי לא לתת למשטרה שום דבר במידה ואפשר, במיוחד ובדגש על אם אתה חף מפשע. לגבי המקרה של רומן, באמת שקראתי כ"כ הרבה חומר במהלך השנים, נשאבתי לגמרי לסיפור הזה, מצאתי את עצמי קורא פרוטוקולים של משפט וכל חומר שיכלתי לשים עליו יד. תמיד הדהימה אותי העובדה שכ"כ הרבה ראיות פורנזיות לא נבדקו בכלל, לא הושוו לאף אחד. הם פשוט ניסו להפיל את מי שהם יכלו. לפני רומן היו עוד שניים (כל אחד בנפרד) שגם ניסו ליפול עליהם. פשוט רואים בחקירה איך לא מעניין אותם האמת והם לא סוטים ימינה שמאלה מהמטרה של לקבל הודאה אותו החשוד שנמצא אצלם כרגע.
  13. בסדר התפלקה לו קטנה. לא אמרתי שהיה צדיק אבל חבל גם לבאס אותו, זה מוריד אנרגיות באיזשהו מקום וחבל כי באמת כמו שאמרת הוא היה חם וביכולת טובה. הייתי רוצה לראות אותו לוקח לאצילי את המקום פשוט וזהו, שינויים באגפים תוך כדי משחק עם צ'יקו. ובכל מקרה ברור שמאמן מחליט וכו'.
  14. כי מה, כי הוא בעט בבקבוק? זה מראה על אכפתיות ועל רצון לשחק. חבל שזה הולך לכיוון הזה, זה לייצר רעש איפה שאין. וכמובן שאפשרי שהכל נטו מקצועי והוא לא טוב באימונים, לא באמת יודע. אבל צריך לפתוח, חבל. אוהב את עטר.
  15. אסור לפשל, אסור לאבד הזדמנויות כמו בעונות קודמות. משחק קריטי. חייב, פשוט חייב לקחת את הנקודות ולהגדיל את הפער כמה שיותר. יאללה.
  16. לא הבנתי מה אהבתם בבית היל הזה. Jump scare לגמרי. ראיתי כמה פרקים עם החברה והיא בעיקר נבהלת ומתעצבנת מהסאונד אפקטס הרועשים בהגזמה, וגם אני האמת. זה זול ומעצבן וזה טריק עריכתי שבאמת מרגיז ומוריד לי מסרטי אימה בד"כ. ננסה לתת לזה עוד צ'אנס.
  17. ממליץ לכולם לראות בנטפליקס את הסרט Unknowledge בנושא החייזרים.
  18. ראיתי ועוקב אחרי התיק, אבל מה חידשו? התיק נפתח מחדש רשמית או שסתם ספיישל, כאילו לא הצלחתי להבין אם קרה איזה משהו מיוחד, העדויות על א.ק ידועות מזמן
  19. בטוח? עונה אחרונה של סול כבר בנו את המעבדה שהחזיקו בה את ג'סי וכו. גם רואים את גייל (המדען שעבד עם וולטר בהתחלה שם).מאמין שלשם זה חותר ובסופו של דבר קווי הזמן יצטלבו.
  20. באמת שמי שלא רואה סמוך על סול מפסיד. לדעתי יותר עשוי וטוב משובר שורות. פשוט כיף, תענוג. יכול להרגיש טיפה מרוח וקצת אפרורי לפעמים אבל אני מאוהב בסדרה הזו. הצילום מושקע ומעניין, עריכה כיפית ועלילה ריאליסטית ואמינה (יחסית לסדרות). גם יש לה כל כך הרבה עונות פוטנציאליות ועניין. מת לדעת מה יקרה כשקווי העלילה של הייזנברג וסול ייפגשו, והאם זה ימשיך מעבר או יעצור שוב. סחבתי גם את החברה לזה, התאהבה. פי אלף רמות על בית הנייר למשל (למרות שאהבתי, אבל זה כמו סרט אקשן בקולנוע).
  21. קרא שוב מה שכתבתי אחי לגבי ההתנקזות.גם באופן הפוך האנשים הכי איכותיים מתנקזים לשם. ובכלל, תל אביב היא עיר מדהימה לגור בה - אם יש לך כסף. לא סותר את העובדה שגם בעיר המובילה בישראל בהכל (והבירה בפועל) יש המון חרא, המון לכלוך וזוהמה, פקקים, אין חניה והכל צפוף, ובכלל - מלא אנשים רעים והזויים. למשל, תגיד מה שתגיד, אצלנו אין פשיעה כמו אצלכם. אני יכול להשאיר את האוטו פתוח וגם את הדירה וחד משמעית לא יקרה כלום. גם מכות או אלימות/דקירות או גניבות יש הרבה פחות, לפחות אצלנו. הרבה ירוק, הרבה ספייס, וואלה אחי לא הייתי ממהר לחיות בתל אביב, ועשיתי את הסיבוב במרכז, וכנראה גם אצטרך לחזור לשם בקרוב. אבל לחיות? לגדל שם ילדים? וואלה תן לי קצת עצים ודשא ולא רק צפצופים של מכוניות, עם כל הכבוד לתרבות הבאמת נהדרת שיש בתל אביב. ושוב, מצטער על ההסטה בדיון. מבחינתי אפשר לשחרר את הנושא.
  22. כי כפרה עלייך זה ברמת המיין קמפף. חלאס, יש גבול לתורת גזע הזאת. אבל לא, גזענות ואפליה - אין.עזוב גם מה זה לא רוצה להכניס את הדיון הזה לכאן, פשוט ראיתי ת'הודעה הזו והיא ממש עיצבנה אותי לפני השינה. עצוב, אנחנו אמורים להיות אחים עלק. ביצים שלי. וכן, בנוסף לכל הדברים הטובים והאנשים היפים והנכונים שיש בתל אביב - כמו האנשים ההזויים בתל אביב בפער היא הכי גבוהה במדינה.
  23. וואו, שמע אחי, לא על משהו, אבל מקווה שתמות בקרוב זה אחד.שתיים - ידוע שכ-ל ההזויים של ישראל בת"א מה אתה מזיין ת'שכל. עיר ניקוזית של כל הזויה והזוי שהולכים "לחיות את החלום בעיר הגדולה". ים זונות, נרקומנים, עבריינים ורמאים מכל הסוגים, ואתה יא חתיכת אשכנזי עם מטען גנטי עדיף - היתרון היחיד שלך זה שאתה אשכנזי ולאבא שלך יש כסף, זה הכל, אתה לא יותר טוב מאף אחד, אם כבר, הרבה יותר מכוער מרוב האנשים עלק הזויים בפריפריה, סע סע לבית סע. צריכים לשרוף אותך כבר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.