Jump to content

HumbugMusic

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by HumbugMusic

1. שלח בפרטי תשם משתמש חח
  2. רק לגבי הנקודה של הפיזור כשרונות. לדעתי יש משמעית זה העניין שהרבה יותר קל היום לשחקן לצאת לחו"ל. פעם היית צריך להיות סוג של כוכב מוכח, ולא הרבה היו יוצאים. היום גם יוצאים מוקדם. תארו ליגה שערן זהבי נשאר פה, מונאס, מנור סלומון וכל שאר הליגיונרים. לא תור הזהב אבל היה מקפיץ את הרמה. תוסיפו לזה הגבלת זרים ואת העובדה לשחק בחו"ל הפך לסוג של חותמת שכל שחקן חייב להשיג במקום להישאר ולהפוך לאייקון במועדון שלו, ותקבלו ליגה שמבחינת יכולת התקדמות היא עם ידיים קשורות מאחורי הגב.
  3. כאילו אני קצת מתבייש באיזה מקום להגיד את דעתי, וזה באמת נושא מורכב אבל הם ממש מגזימים ואני לא חושב שהם מסייעים לנרטיב ולעצמם בלונג ראן.
  4. לא מוריד מהגדולה שלו כשחקן וכו'... אבל בוא נגיד שאם היו יוצאים 10 אחוז סיפורים כאלה על ערן הייתי די מתבאס.
  5. למה העיניים שלו כ"כ צהובות אבל
  6. למה לא בhdmi רגיל? אין יציאה כזו בלפטופ הישן? במידה ואין, אמור להיות יציאת vga ובמקרה הזה יש מתאם vga to hdmi.
  7. כן, וגם עם חיבור "מהיר" זה לרוב לא מספיק.
  8. הלוואי שהיה, אין דבר שהיה משמח אותי יותר מלקום בבוקר ולהתעסק במוזיקה והפקה ועוד במשהו שקשור למכבי. הייתי כותב עוד כמה מקוריים על מכבי אפילו. וממש תודה על התגובות החמות, מחמם את הלב לקרוא והיה ממש כיף להתעסק בזה
  9. אמר "בן זונה, בן שרמוטה" על השחקן שעלה איתו לנגיחה. איזה גבר הוא אין דברים כאלה כאילו כמה בנאדם יכול להיות מלך. ומה הקטע של מרציאנו שהוא לא מסתכל על הכדור כשבועטים לו? מזיז את הראש לצד כאילו הוא פוחד שהכדור יפגע לו בפנים. מעצבן מאוד.
  10. אולי שמישהו ירים קיקסטארטר להחזיר אותו?. די, זה עצוב, זה פשוט טראגי שהוא לא פה. תחזור כבר תחזור. פשוט תחזור כבר.
  11. איף כל הצדקנות פה. זה המקום היחיד שאני מרשה לעצמי, לא מגיב על דברים בפייסבוק בכלל בדיוק בגלל תגובות כאלה. איך זה שהפורום הזה יכול להכיל טווח מטורף של דיעות מוזרות ככל שיהיו - אבל לא מסוגל להבין שאצל אנשים מסוימים - בצורה אוטומטית ולא נשלטת אפילו - בחורה שנחשבת "קלה" לזיון, הערך שלה יורד. סבבה תתווכחו עם הנכונות של זה עד מחר, אני גם לא טוען שזה משהו נכון, אבל זה בטח דבר שקיים אצל חלק. אז בתשובה לשאלה, לא יודע מה הייתי אם הייתי מגלה בדיעבד דבר כזה על מישהי שאני איתה בקשר רציני, אבל זה היה הורס לי רצח. לא הייתי מסתכל עליה אותו דבר ובסופו של דבר זה כנראה היה הורס. למה? לא יודע, כנראה זה החינוך הפרימיטיבי של הפריפריה. רעיון מופרך שהאמא של הילדים שלך אמורה להיתפס בעינייך כמשהו טהור ונאמן. ובאמת הייתי בטוח שזה די קונצנזוס פה זה שהיא שרמוטה, כאילו מה צריך יותר לעשות כדי לענות להגדרה? אין לי בעיה עם זה, אבל ממש לא הייתי מתחתן עם זה.
  12. שומע אחי, היית מתחתן עם מישהי שאתה יודע שעשתה אורגיות? וואלה כנראה אני פרימיטיב אבל אני לא.שכל אחד יעשה מה שטוב לו בחיים אבל למה אתה כופה עלי לתת ערך למשהו שאני לא מעריך? כמו שיש סטיגמה עליי כמעשן, ככה יש סטיגמה על בחורות (בדגש על בחורות) מרובות פרטנרים ופעילות מינית. למה יש סטיגמה? לא יודע, ככה. לא נגד שום דבר ומי שרוצה לעשות אורגיות שיעשה, אבל מה לעשות שיש "מחיר חברתי" שלפעמים משלמים אם התחביב שלך נודע בציבור. אתה עכשיו רוצה לשנות ללפחות חצי עולם את המחשבה שגבר ששוכב עם הרבה נשים=אישה ששוכבת עם הרבה גברים. סבבה, בהצלחה, לא ניכנס לדיון הזה אפילו, פשוט נצא מנק' הנחה שכל אחד רשאי לעשות מה שטוב לו, כל עוד לא פוגע באחר, ובאותה מידה, כל אדם רשאי לסלוד או להירתע מהרגלים כאלה או אחרים - כל עוד אינו פוגע באחר. מספיק עמק השווה?
  13. ברור שעושה, וזה לא מוסר כפול או צביעות - פשוט זה אנשים זרים שלא אכפת לך מהם.היית רוצה לדעת שהבת שלך עושה אורגיות לא הבנתי? לגבי הלצלם ללא ידיעה - זה נחות, ילדותי וחסר כבוד, נכון, אבל בדרגת החומרה לא דומה לדעתי ללהפליל חפים מפשע, אפילו לא באותו איזור חיוג. היד קלה על אצבע ההאשמה באונס, that's all I'm saying
  14. הבעתי את דעתי על נושא שכל המדינה מדברת עליו כבר כמה ימים. לא דוחף את האף למיטה של אף אחד - רק שבמקרה הזה ניסו להעליל ולהפיל 12 איש על כלום. אתה יודע מה זה בכלל להיות מואשם באונס? ועוד שלא עשית, ועוד במדינה זרה? אז כן, ספציפית במקרה הזה התבטאתי בנחרצות, לא רק בגלל שהיא באמת זונה ואין לה ערך לעצמה ולגוף שלה - אלא בעיקר כי היא שקרנית וניסתה להפיל חפים מפשע. וככה באופן כללי המצב הדפוק הוא שאישה יכולה להתהפך עלייך בשנייה ורק להגיד שאנסת - וישר אתה בחזקת אשם. ואם הנושא מקבל הד תקשורתי אז בכלל זה משפט שדה. ברור שזה המקרי קיצון ויש מלא אמצע בריא ושפוי אבל עדיין...
  15. בולשיט. בחיים לא חשבתי על זה. יותר מזה, לא יודע מה נהוג וכו' אבל אני לא מדבר עם חברים שלי על זיונים ולא שואל על שלהם, זה פשוט לא מעניין.נראה כאילו רק ניסית להשוויץ בהישגים שלך אחי. בכל מקרה, ממש לא תופס מגבר שמזיין מלא "זיין" או גבר גבר, אז נפלה הנקודה שלך. שוב, זה לא הכללה על כולם/כולן אבל חלאס אחי אפשר שלא לראות שסקס נהיה יותר קז'ואלי ב10 שנים האחרונים ושבגדול הערכים הישנים של נאמנות ומונוגמיה נשחקים.
  16. טוב אחי. כי אני לא צודק ואין תופעה של הזנייה של הכל. יאללה שחרר אותי
  17. בכלל ה"עברבית" הזו, השילוב הזה בין ערבית לעברית הוא יפה לאוזן וכאילו כיף לשמוע באיזשהו מקום, קשה להסביר.סוג של יידיש ערבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.