Jump to content

HumbugMusic

משתמשים רשומים
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About HumbugMusic

 • Birthday 14/03/1992

Recent Profile Visitors

629 profile views
 1. כואב הלב שלא אראה את מיכה בצהוב יותר מכניס איזה פס בין ההגנה
 2. כן אמרתי שאני מודע לזה שזה לא עוני של אפריקה. ז"א שנכון שעוני זה מושג יחסי. אז אובייקט ההשוואה הוא לרמת חיים סבירה בישראל. אנשים לא צריכים לרעוב ללחם ברחוב כדי שיחליטו לעשות משהו בשבילם יש עושר ושפע בעולם, ואין בעיה עם ריכוזיות או קפיטליזם כמו שממש הדגשתי בהודעה הקודמת. אבל מס זה משהו שכל חברה שמרויחה מעל סכום מסוים אמורה לשלם, אני מקווה שלפחות בעניין הזה נסכים. אחוז מסוים מהרווח הוא מס למדינה. זה אמור להיות ככה. אז למה לא לנתב את המס בצורה שטיפה, ואני מדגיש, טיפה, מקצה עזרה ישירה למי שצריך? אין פה שום ניצני רעיון מרקסיסטי או משהו כזה. הלכת רחוק בפרשנות, שום ניסיון להתיימר לדעת מה טוב או מה לא. לא כזה אסדרת הון כמו פשוט לקחת או מהמס הקיים או עדכון אחוז מס. ובכלל, יש דרך ארוכה ללכת, זה הרבה יותר עמוק מ"יש אי שיוויון ותמיד יהיו עניים". יש אינספור דברים שצריך להוזיל או לייעל בצורה שתקל על אנשים שלא מרוויחים הרבה.
 3. קראתי ואני אומר לעצמי וואלה אני מסכים איתו, דעה מאוזנת. ואז הגעתי לפסקה האחרונה. בגדול זה לא בדיוק נכון. מי שתפרן תפרן. מפתיע שאתה לא נתקל. יש המון עניים. המון. המחיה רק עולה והשכר אולי עלה מעט אבל עדיין נמוך ולא מספיק. ואני אגיד יש, יש המון עניים. המון. זה שזה לא עוני של אפריקה, נכון, אבל יש עוני בקיצור אני לא סתם חוזר על זה. אני מאמין בקפיטליזם אבל מאמין שחייב לאסדר את ההון במובן של להניע בצורה ישירה מס מסוים מעשירים לעניים. זה יכול להיות חברות שיחוייבו לחלק דיבידנד לעובדים זוטרים, זה יכול להיות מס אחיד למשל אחוז בודד מסך רווחים של חברה שמרוויחה מעל סכום מסוים - ישירות לקרן שמחולקת לאזרחים נזקקים (בלי קשר לביטוח לאומי). אני מאוד בעד שאנשים יהיו חופשיים להרוויח, אבל ברגע שמאפשרים - יש תמעות. אין מה לעשות זה חוק טבע. צריך רגוליה מתונה. ממש לא מתקרב לסוציאל-קפיטליזם, אבל משהו עדין. יכולים לעשות הרבה לטובת האזרח ולא מקופת המדינה.
 4. אני לא בטוח שזה חכם בכלל שיתראיינו. בכלל לא. תקשורתית הדבר הכי חכם לעשות זה לנסות לתת לגל לעבור. לתת לזה להיגמר משפטית, להוציא הודעת מועדון קצרה ועניינית אחרי שזה ייגמר, וגם אז לשמור על שקט ולא להתראיין בנושא. לתת לזה להתפייד, הזמן מנרמל את הכל.
 5. למישהו יש קישור לקרב של מאסוידאל/אוסמן?
 6. טוני מעניין אותי למה הפעם אתה אופטימי דווקא. אני כבר למוד אכזבות ואני די מצפה שזה ייפול איפשהו בדרך, כמובן אני הכי אשמח לטעות. לגבי החרדים - נכון שהם כאילו שמרנים וזה, אבל תכלס לא חושב שאי אפשר לקנות את ההסכמה שלהם בעניין. זה לא איזה משהו עקרוני שהם לא יתפשרו, מה גם שאין שום איסור מהתורה, ההפך אם כבר. זה נטו להבטיח דבר או שניים למפלגות החרדיות. אבל באופן כללי אני יותר מודאג מהלוביזם של חברות התרופות (ליצמן אצלם בכיס, דרעי קצת פחות)
 7. סתם זונה הלי מלאך הזאת. גם לא מצחיקה בשיט
 8. שוב, אפשר להתחבר ואפשר לא. אני חושב שהאג'נדה (יחסית) מאוזנת במובן שהם צוחקים על כולם, אשכנזים/מזרחים/דתיים/הכל, ובקטע יחסית מודע. בוא נגיד שאני ממש רגיש להתנשאות ופטרונות ואני לא מרגיש את זה ביהודים. בחמישייה הקאמרית - לגמרי. לגבי ארץ נהדרת - זכותך לגמרי, אני אישית חושב שזו המערכת הכי מקצועית שיש בישראל והיא בסטנדרטים גבוהים מאוד. תחשוב שהם רצים בעונה ומפיקים פרק תוך פחות משבוע, והכל אקטואלי ברמת הקרה היום. זה לא פשוט בכלל והם עושים את זה ממש טוב לדעתי. *התגובה לקרישי
 9. די נו, אולי הדבר היחיד שעושים ברמה סבירה בארץ זה קומדיה (בדגש על סאטירות). לצורך העניין ארץ נהדרת זו תוכנית ברמת ביצוע גבוהה מאוד, למרות שלא כולם מתחברים. החמישייה הקאמרית הייתה כתובה קורע לתקופתה. מבחינת היהודים באים - היו הרבה מערכונים עם הקבלות ממש מעניינות וקומיות, קאסט די מצחיק, סך הכל סדרה מצחיקה ושנונה עם קונספט באמת טוב מאחוריה. לא כזה גרוע כמו שמתארים פה לדעתי.
 10. שלח בפרטי תשם משתמש חח
 11. רק לגבי הנקודה של הפיזור כשרונות. לדעתי יש משמעית זה העניין שהרבה יותר קל היום לשחקן לצאת לחו"ל. פעם היית צריך להיות סוג של כוכב מוכח, ולא הרבה היו יוצאים. היום גם יוצאים מוקדם. תארו ליגה שערן זהבי נשאר פה, מונאס, מנור סלומון וכל שאר הליגיונרים. לא תור הזהב אבל היה מקפיץ את הרמה. תוסיפו לזה הגבלת זרים ואת העובדה לשחק בחו"ל הפך לסוג של חותמת שכל שחקן חייב להשיג במקום להישאר ולהפוך לאייקון במועדון שלו, ותקבלו ליגה שמבחינת יכולת התקדמות היא עם ידיים קשורות מאחורי הגב.
 12. כאילו אני קצת מתבייש באיזה מקום להגיד את דעתי, וזה באמת נושא מורכב אבל הם ממש מגזימים ואני לא חושב שהם מסייעים לנרטיב ולעצמם בלונג ראן.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.