Jump to content

N. sofer

משתמשים רשומים
    34
  • Last visited

About N. sofer

• Birthday 22/06/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. עזוב, הקהל הוא הסרטן של הקבוצה, רק הקהל אשם. ברור, הקהל אשם שהקבוצה הזאת לא פוגעת כבר שנים, שכל דרבי מקבלים בראש מחדש ובאים בפחד פסיכולוגי, מסיימים עונה במרץ במקרה הטוב כמו העונה, מקבלים שלישיות על ימין ועל שמאל מהקופים. אז בוא נאשים את הקהל כי אין כבר את מי להאשים!
  2. כשאוהד בכל שנה עושה מנוי, מגיע עם ציפיות, רוצה להנות מכדורגל ולראות לחימה ובמקום זה מקבל: הפסד פעם אחר פעם בדרבי, רואה קופים שחוגגים לו מול העיניים, קבוצות קקיוניות שמעיפות אותו מהגביע, שחקנים שמקבלים סכומים אסטרונומיים ונותנים 0 תרומה של יכולת, קבוצה שלאלקחה גביע מ-2004 ואליפות מ-2003, ומסיימת כל עונה במקרה הטוב בפברואר, אז הקהל חייב להביע תעצבים ותתסכול שלו באיזושהי צורה. אז מה אני אגיד לך? הקהל שלנו חווה כ''כ הרבה הצלחות ושמחות בשנים האחרונות שהוא כבר ממש מפונק והוא עצמו אשם שכל עונה הקבוצה נכשלת מחדש.
  3. עם כמה שאנשים פה מחכים ותולים תקוות ביצחקי, תזכרו שהוא עבר פציעה קשה מאוד וכרגע לפני שהוא חוזר לכושר משחק הוא צריך להוריד גם כמה קילו.
  4. קשה להבין איך מכבי לא לוחצים בניגוד להפועל שלא מאפשרת לנו לתת שני פסים רצוף באמצע.
  5. זכור לי ששפט בדרבי הראשון בעונת הגלאקטיקום. העיקר לא מאיר לוי!
  6. לייני אין מקום בהרכב. לאבידור, גפני וקפילוטו (עם כל האהבה של שחקן בית) אין מקום בסגל.
  7. עוזי שעיה כבר רשום בפורום, האם חזי מגן הגיע בעקבותיו?
  8. חייב כרטיס 0528949437, עזרה מישהו
  9. בא לי בטוב היום ניצחון...שיביאו לנו כבר אחד כזה בפוקס קטן מה כבר ביקשנו?
  10. כשבוזגלו מרוויח במכבי פי 5 מייני בערך זכותו של ייני להתאכזב מההצעה.
  11. כל שנה הדרבי מזיין אותנו מחדש ואחריו נכנסיו למפולת זה לא חדש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.