Jump to content

דניאל גוטליב

משתמשים רשומים
    660
  • Last visited

Everything posted by דניאל גוטליב

1. מוות לאזרחות בי''א תגידו 07 קשה יחסית ל06-05 ? (לא קשור כל כך לנושא אבל פסדר)
  2. היית שנה שעברה? אסור להכניס בקבוקים. הכנסו איזה 3 ליטר וודקה בבקבוקי מים שהיו בתוך קפוצ'נים בתיק. 99% שאפחד לא יבדוק, וד"א יש לי הרבה חברים בלי תעודת זהות אני רוצה לראות שלא יתנו להם להכנס בגלל שאין להם תעודת זהות
  3. כן בטח ת.ז. זורקים זין שם מי שנכנס נכנס לא אכפת להם גם אם הוא רוסי מאנגליה עם כרטיס של תושב ראשון. ואללה אני מגיע השנה
  4. אם למישהו יש את הראשון זה יהיה מעולה
  5. מישהו יכול להביא לי לפרטי את האלבומים של מרסדס בנד התקווה 6 והקספרים בבקשה?
  6. וואו אני באמת שאפילו לא יודע מאיפה להתחיל אני זוכר אותך בפגישות הראשונות כשהיית הבת היחידה בראשון ואחרי זה נעלמת לכמה זמן ולא שמענו ממך עד לפני לא ממזמן בקיצור ולעניין ליגל שתדעי שאני מת עלייך הרבה הרבה מזל טוב (אני חייב להשתפר בחרא הזה =\)
  7. בחור גבר שיהיה הרבה הרבה מזל טוב אחי!
  8. וואי...אם אני ארשום פה את הכל באמת שזה לא ייגמר בחיים אני זוכר תפגישה הראשונה כאילו זה היה אתמול שבאת אליי ואל אייל ושאלת תשמות ובני כמה אנחנו אני זכור את הפגישה הזאת כל כך טוב והרבה בזכותך כולם כאן כבר אמרו כמה אתה חושב ליציע הזה וכמה אנחנו צריכים אותך אז כמובן שאני חושב כמוהם כי אולי בלעדייך לא היינו בכלל. אתה אחד מהאלה שגידלו אותי פה שיהיה לך הרבה הרבה מזל טוב מושי
  9. אני מעריך אותך בצורה מטורפת שאין דברים כאלה שיהיה הרבה מזל טוב
  10. הוסטל? זה סוג של מזעזע אבל יש בו גם פחד כלשהו כזה... ראיתי שיצא הטינה 3 אבל עוד לא ראיתי אותו
  11. יהי זיכרו ברוך תהיה חזק בר!
  12. אחד האנשים שהם באמת האהובים עליי פה שיהיה הרבה הרבה מזל אחי אוהב אותך
  13. חתכית ילד הומו שכמותך אין דברים כמוך אחי מילה שאני אוהב אותך ברמות רק חבל שאתה באמת מבריזן כמו שאייל אמר שיהיה הרבה הרבה מזל טוב אחי אוהב אותך יםםםם!! מכוערוני אחד
  14. כל מי שחוזר מהנמל תעופה של ורשה שיביא איתו כסף (מוכרים אלכוהל חופשי )
  15. חשוב להגיד שהמשחק נדחה למועד לא ידוע בנתיים ולא בוטל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.