Jump to content

Sixto Rodriguez

משתמשים רשומים
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Sixto Rodriguez

 • Birthday 04/06/1989
 1. נגמרה הירידה לדעתכם? או שעדיין יש סיכוי לירידה משמעותית בימים הקרובים? איפה הכי כדאי להתעדכן ולראות ניתוחים ותחזיות?
 2. כדאי לקנות ada? לטווח של שנתיים
 3. 1. השבעה של 2 ראשי ממשלה במקביל, עם תאריך סיום לכל כהונה. 2. במקרה שאחד הצדדים גורם לפיזור הכנסת (נשאלת השאלה מה ההגדרה ל"גורם" שיעגנו בהסכם), הצד השני יהיה ראש ממשלת מעבר. 3. לפי הפרסומים, ערבות אישית של דרעי לגנץ ששס לא יתנו יד לתרגיל שימנע מגנץ לכהן. בשורה התחתונה, הוא תלוי ברצון הטוב של ביבי.
 4. מבחינת העובדות אנחנו אומרים אותו דבר. אבל מה הסיבה? למה שגנץ ילך לבחירות 4 שבהן יתרסק פוליטית כשהדבר היחיד (לכאורה) שמפריד בינו לבין ראשות הממשלה בעוד שנה וחצי היא לאפשר לביבי להיות ממלא מקום גם במקרה שבגצ פסל אותו? התשובה היא שכחול לבן והשמאל התאהבו בפרופגנדה שלהם שפסקת ההתגברות היא סוף הדמוקרטיה. יאיר לפיד התבטא בעבר נחרצות בעד פסקת התגברות. גם עופר שלח, בן כספית ועוד הרבה אנשי שמאל. אבל מאז הנרטיב של פסקת ההתגברות=ארדואן, הם לא מוכנים לשמוע על שינוי כלשהו במערכת המשפט. הם טיפסו על עץ גבוה מדי, שינו את עמדתם, פיזרו כל כך הרבה רעל שמבוסס על 0 היגיון. הכל נטו מהאנטי לביבי. וזה עבד כל כך חזק שעכשיו בשם חוסר ההיגיון הזה גנץ אולי מוותר על תפקיד רוהמ. הזוי.
 5. כן... רק שהחוק כבר קיים. שר לא צריך עפ החוק היבש להתפטר גם היום. זה שבית המשפט מצפצף על החוק ומפרש אותו איך שנוח לו זאת בעיה אחרת. התיקון נועד לגרום לבית המשפט לשמור על החוק! (איזה אבסורד) ואיך אתה משווה בין חוק שפוגע באחד העקרונות הדמוקרטיים החשובים ביותר- הזכות להיבחר, לבין חוק שמקדש את אחד העקרונות הדמוקרטיים החשובים ביותר- אתה חף מפשע עד שהוכח אחרת. כאילו ראש ממשלה הוא יכול להיות אבל ממלא מקום לא. זה לא היגיון, זאת שנאה עיוורת.
 6. הפסילה של פסקת התגברות בטענה שזה מוות לדמוקרטיה היא הזויה. אין בעיה לנהל דיון על כמה אצבעות צריך בשביל להתגבר, 65? 70? 80? 90? המחמירים אולי ידרשו גם חובה של 10 אצבעות מהאופוזיציה. אבל לפי איזה היגיון החלטה של 3 עד 9 שופטים שלא נבחרו ע"י הציבור היא קודש הקודשים, אבל החלטה של 65/70/80 חברי כנסת שנבחרו ע"י הציבור היא מוות לדמוקרטיה? על זה כרגע אין ממשלה. הליכוד דורשים לשנות חוק יסוד כדי שנתניהו יוכל להיות ממ רוהמ תחת כתב אישום (לפי החוק היבש מותר, לפי התקדים המשפטי אסור, כמובן בחסות האקטיביזם השיפוטי. שינוי החוק נועד להחזיר את המצב לקדמותו ולקבוע שבית המשפט לא יוכל לאלץ שר תחת כתב אישום להתפטר אלא אם יהיה חוק מפורש שמגדיר זאת). גנץ והיועצים לא מוכנים כי זה סוג של להתגבר על בגצ, ולהתגבר על בגצ זאת פסקת התגברות, ופסקת התגברות זה מוות לדמוקרטיה (כמובן לפי שיטת כחול לבן). "לא באתי לממשלת חירום לאומית כדי להתעסק עם בגצ". כלומר גנץ מצפה שנתניהו ישאיר פתח לבגצ לפסול אותו מלקבל את החלק שלו במסגרת ההסכם, לאחר שכבר יהיה מאוחר מדי(הפסיקה תהיה בעוד שנה וחצי שנתניהו יסיים את תפקידו כרוהמ ויכנס לתפקיד ממ). נתניהו לא יחתום על זה בחיים. ולדעתי בצדק. כמו שגנץ מבטיח את החלק שלו בהסכם באמצעות שינוי חוקי יסוד (למשל השבעת שני ראשי ממשלה במקביל, כשלראשון יש תאריך תפוגה לכהונה), כך גם נתניהו רוצה לבטח את עצמו. ולא, אין קשר בין תיקון החוק הספציפי לבין המשפט שלו.
 7. גלזר, טיבי, אמאדור. זה העוגן של מכבי העונה. בלעדיהם אנחנו לא מתמודדים לאליפות. ברסקי לא קשר אחורי. מיכה בעונה חלשה מאוד. מקווה שניפרד בינואר מהשוער ומניקוליץ ונראה חיזוק לקישור ולהתקפה.
 8. דווקא המשחק הכי טוב שלנו מבין ה4. פשוט משחק הזייה. מהספיגות דרך ההחמצות ועד השיפוט. הכל הלך נגדנו. בכל אופן, אין לנו מה למכור באירופה העונה. עכשיו זה הזמן לעמוד מאחורי הקבוצה ולתת למערכת להתאושש ולהביא טרבל. אין ברירה אחרת.
 9. באופן עקרוני אני מסכים איתך, אבל שוב, פרץ היה בר מכירה לפני חודש וחצי. לא היום. מכירה שלו היום זאת מכת מוות לעונה הזאת.
 10. כן... קוראים לזה פגרה. אנחנו מכירים את מיכה למעלה מ10 שנים. זה שחקן שמעולם לא עשה בעיות. אנחנו מכירים את איביץ' שנה והספקנו להבין שהכל אצלו מקצועי ולא ממקום של אגו. זה לא נמני וקלינגר פה, אפשר להוריד את הפאניקה.
 11. אתה זוכר שאנחנו אחרי 3 משחקים סה"כ כן? מתי ב10 שנים האחרונות מיכה נראה טוב ביולי-אוגוסט?
 12. 1. אין לי או לך דרך לדעת את זה. מספר המנויים כמעט ויוכפל, מכבי לא הוציאה כסף על רכישות, מאמין שהמשכורות נשארו פחות או יותר אותו דבר, הכניסה 6 מיליון יורו ממכירות שחקנים לעומת 3 עונה שעברה שגם אז לא השתתפה בשלב הבתים. יש ספונסרים חדשים, יש את הפוראבר. אני לא חושב שזה הכרח, אבל שוב אין לנו דרך לדעת את זה. 2. לפי מה שאנחנו רואים עד עכשיו, איביץ' כנראה לא חושב שהוא בשל עדיין. 3. ברוב המשחקים שהם שיחקו יחד בעונה שעברה הקישור היה תקוע. עם פרץ וגולסה, גלזר וריקן נראינו יותר טוב. 4. אין בעיה למכור אותו ב1.7 כשיש לך עדיין את כל האופציות הישראליות על המדף, שיש לך עדיין אפשרות לשחק עם מצבת הזרים. לא באמצע אוגוסט שכל הישראלים הבינוניים פלוס כבר מצאו קבוצה, שמכסת הזרים סגורה ומתוך לחץ אחרי הדחה באירופה. אם יבוא שחקן חדש יקח לו חודשיים להיכנס לעניינים.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.