Jump to content

תמיר יצחקי

משתמשים רשומים
    26
  • Last visited

Everything posted by תמיר יצחקי

1. וואיי יש שתי קומות מבאס.. אני מקווה שאני יפסיק להגיע לקומה הראשונה שיהיה מקום [=
  2. איזה מניאקם מוכרים ת'מנויים !!! מנוי ראשון שלי ואני לא מוכר אותו וגם לא ימכור!!
  3. וואיי גם זמן לא היית בשער 11 ברמת גן [= ויכולים לקנות כרטיסים לשער 11? /= (לא שאני רוצה לקנות יש לי מנוי)
  4. לי היה לינק למשחק.. סליחה שלא ראיתי ת'אשכל הזה.. חפיף משחק הבא עם זה יהיה בתשלום אני יכול להביא לינק..
  5. למה בכלל הביאו את ניר לוין!! לפני כמה עונות כמעט הוריד את פתח תקווה עונה! למה הביאו אותו? גם השוער חייבים להחליף לא?
  6. אין הבועל לצערי תנצחח אבל הלואי שתפסיד
  7. מסכים איתך ב1000% ועוד משהו: אני בים פעם שיחקתי עם קרוב משפחה שלו כדורגללללל עם צרפתיי לא יודע לדבר עיבריתתתתתת אבל קלטתי שהוא רוצה לשחק כדורגל אז שיחקתי איתו ושאלתי אתה מכיר את רודי חדד ? אחרי זה הוא קפץ עשה לי בשפת הסימנים איך שהוא שהוא קרוב אליו הבנתי שהוא מתכוון שהוא מהשפחה שלו וזההה איזה נדיר חחח ויש כאלו שיגידו הוא עבד עליך אבל הוא אמר את זה ונראה מישהו שלא עבד עלייי
  8. יש איך חיכיתי לשיר הזהה שסוף סוף אנחנו נשיררר כבר אני יודע בעל פה [=
  9. אני לפני בערך שבוע טיפה פחות קיבלתי מנוי מחבר.. טוב כי היה לי קשריםם דוד שלי היה בקבע מלא זמן והיה לו שמה זכויות אז קניתי מחבר..
  10. סתם הומו השוערר בגלל כוס קולה טוב שלא זרקו עליו אבןןן
  11. מה זה היה???? זה אחד הדב רים המדהימים שראיתי בחיים
  12. אני מאמין שהוא לא יהיה הרבה זמן במכבי..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.