Jump to content

תמיר יצחקי

משתמשים רשומים
    26
  • Last visited

Everything posted by תמיר יצחקי

1. אני היחיד שממש מתרגש מהחזרה של עטר? אני הולך לחכות לו בנתב״ג אפילו שהוא בארץ. אה, וראיתם איך כבר אוהדי חיפה התהפכו והתחילו לשיר לו ״שודד זקנות״ בפייסבוק?
  2. קורה לכם לפעמים במהלך היום פלאשבק לאיזה שניה וחצי מחלום שחלמתם?
  3. קרה לי משהו מאוד מפחיד לפני כמה ימים. חלמתי שאני חוזר עם חבר לבית שלי ואנחנו נוסעים באוטו.. אחרי כמה רגעים קמתי משינה וכשנרדמתי שוב אחרי שניה, אני שם לב שאנחנו מתקדמים בדרך של הנסיעה. פה הבנתי שאני חולם אבל לא הצלחתי לשלוט על החלום, כאילו אני צופה בחלום שלי. הדבר הזה קרה פעמים שאני קם ונרדם אחרי שניה ורואה התקדמות בדרך הביתה. באיזשהו שלב אמרתי שאני לא יכול לתת לזה לקרות להמשיך כי לא רציתי לדעת מה יקרה בסוף כשאני בחלום אגיע הביתה ואפתח את הדלת של החדר.. אז קמתי שוב משינה ואז שמעתי את הדלת של החדר שלי נפתחת ומהר לקחתי את הטלפון שלי ופתחתי אותו כדי שאני אצא מהמוד של השינה והדלקתי את המנורה שלידי.. התעסקתי בטלפון איזה רבע שעה כדי שהאווירה של השינה הזאת תעבור לי וחזרתי לישון. קיצר, כמעט פגשתי את עצמי, וזה היה מאוד מפחיד.
  4. ערוץ הספורט נראה לי התחיל להבין שכולם הגזימו בסיקור של "ההלוויה". מדברים במגרש פתוח על האם התקשורת הגזימה בסיקור..
  5. אם מישהו מוכר או מכיר מישהו שמוכר 3 כרטיסים מבוגר ליציע מזרחי/צפוני/ מערבי בצד של מכבי, אשמח לקבל הודעה בפרטי. בשביל משפחה שבאה מרחוק
  6. אני יכול לקנות 3 כרטיסים מהיוזר שלי למרות שקניתי במכירה המוקדמת?
  7. מישהו תיעד את רייכרט בוכה? יום חמישי הוא בקלרה.
  8. היא סיימה מקום אחרון.. לא לפני אחרון, אחרון!!!!!!!!!!
  9. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  10. זה רק אם יש לך הפייבר בוקס. תלחץ פעמיים select ואז לך לאפשרות PIP.. זה המסך המפוצל.
  11. פשוט גאון מי שהמציא את המסך המפוצל הזה בהוט. לא יודע איך הייתי שורד את זה.
  12. ישששששששששששששששששששששששששששששששש 2:1111111111 יאלה אשקלוןןןןן
  13. וואו אני לא לעולם לא אשכח את הדרבי הזה. תוך בערך 5 דקות לקראת דקות הסיום קולאוטי שם צמד והשלים מהפך. היה טירוף אדיר ביציע כמו שלא היה מלא זמן. אני זוכר גם שהיינו קרובים לשים את השלישי אבל אחד השחקנים שלנו (קולאוטי נראה לי) בעט על אחד השחקנים שלנו ומנע שער מובטח! ואז הגיע השער של סהר.. אני הרגשתי שקוברים אותי, לא יודע איך לתאר מה הלך שם.. ואחרי השער כל אוהדי הפועל התחילו בשירת ״שתהיה שואה למכבי״ הכי חזקה שלהם אי פעם. הייתי בדיכאון אחרי המשחק הזה.. זה היה צריך להיות שלנו. כמה כיף שהגלגל התהפך, רק שישאר ככה עוד שנים.
  14. אנשים פה כתבו שהם כבר ראו מקומות תפוסים אז חשבתי שיש איזו בעיה.. בכל זאת זה לאן. תודה בכל מקרה.
  15. אני נכנסתי למשתמש שלי בלאן, וכשאני לוחץ על המכירת כרטיסים מבקשים ממני שוב להתחבר וכשאני מנסה לא קורה כלום.. מישהו יודע מה הבעיה?
  16. איזה פאדיחה לדגני.. לא בגלל המכות שקיבל מהשוטרים, בגלל שאף אחד לא זיהה שהוא שחקן כדורגל.
  17. ״ללב נכנסת״ מהטלוויזיה נשמע אחד היפים
  18. כמה רוגע קיבלתי ברגע שהעברתי למיוט.. בלתי נסבלים
  19. אפשרי לאסוף מהקופות באשקלון ביום המשחק?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.